» »

X800PRO

X800PRO

Blizz ::

Alo

Zanimam se za nakup tele kartice (v Pelugi majo PowerColor varianto za 439 EU, kar je nekaj vec kot 100.000 SIT). Za gaming performanse je edialna, vendar mene zanima tudi performanse v OpenGL aplikacijah (tipa 3DSMax, Softimage XSI,..) in 2D programih(Photoshop, AfterEffects, Autocad,..). Oz. ali je to problem samih driverjev?
Torej a je kdo na netu ze zasledil kak test tudi na tem podrocju?

Caligula ::

Za Open GL je Nvidia 6800 bolj primerna.

||_^_|| ::

na geizhalsu jo najdes tut za 375 eur. Samo nikjer je se nimajo na zalogi.

Blizz ::

Ja bi rekel, ampak precej predraga. Mene bolj zanimajo performansi (in pa raznovrstni diplay bugi) v 3daplikacijah. Ce je kdo slucajno ze kje kak test zapazil...

..... kje pa majo tile Gaizheis v Avstriji svojo trgovino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blizz ()

glinik ::

Geizhals, ti je neke vrste brskalnik, ki išče najcenejše cene raznih produktov...

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

||_^_|| ::

geizhals isce po celi EU al pa sam po drzavi po kateri hoces iskati. Potem najdes najugodnejso ponudno, kliknes na stran se ti odpre ta e-shop k ma zeljeno stvar po zeljeni ceni in tm narocis.

Blizz ::

Dobr to.:) Zdej me sam zanimajo benchmarki za 3d aplikacije, če jih je že kdo kje zasledil.

||_^_|| ::

Neki sm sicer ze vidu ampak dokler graficna ne bo na voljo sirsim mnozicam nc ne vrjamem:D

boštjan ::

Blizz,testov je že malo morje,če pa bo cena res 100k v avstriji(peluga),pol pa bo to ziher množičen udar,seveda tistih,ki majo 100k oz.,ki bodo dali zanjo toliko

Zheegec ::

6800 ne-Ultra je boljša od X800PRO in to za isto ceno, X800XT je pa boljša od 6800Ultra.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boštjan ::

zdaj ,če si ta test pogledaš,vidiš,da je v enih igrah x800pro od 6800ultra hitrejša in 6800ultra od x800XT,tak,da ne gre se zdaj tukaj za ogromne razlike v FPS.meni osebno se dopade radeon,ker ni tako bikast in ma samo en molex

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Blizz ::

Ocitno ATI se vedno mocno popusi v OPENGL aplikacijah, v nekaterih primerih je 9800XT celo hitrejsa od X800XT. Drek! Pa tko sem se ze veselil te kartice.

glinik ::

Tako kot se je, se bo tudi dalje borilo za vsak FPS. Ampak mi je vseeno Ati bol pri srcu.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Imam Radeon 9800 pro, pa bi jo zamenjal pocasi..S katero?

Oddelek: Kaj kupiti
432190 (1291) gandolfini
»

OC radeon x850pro ... 12 -> 16 pipelines (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
854982 (3521) mtosev
»

katero graficno? geforce 6800GT? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
834946 (3234) Jeronimo
»

Pogled na NV40 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
39218472 (10640) MrX
»

VisionTek Radeon X800Pro

Oddelek: Novice / Grafične kartice
132492 (2492) Caligula

Več podobnih tem