» »

eno dobro pltao za P4 bi kupil....kero!

eno dobro pltao za P4 bi kupil....kero!

simoni ::

Katero plato za omenjeni procesor priporočate. Cena ni ravno pomenbna. Plata naj bo predvsem stabilna in s čim boljšimi karakteristikami! Navijala se ne bo. Zaželjeno je, da ima sata.
Za vašo pomoč se vam že v naprej zahvaljujem!
:))

LP

Boki_ ::

ABIT IC7-G al pa MAX3.
ASUS P4C800-E Deluxe. Več skoraj ne moreš dobit.
I'm back

BoLhCa ::

Asus P4C800 Deluxe, ali P4C800-E Deluxe ali P4C800>:D

DjTonic ::

Navijala se ne bo

Zakaj pa ne? No če ne boš navijal si umisli kakšno ugodnejšo, a še vseeno na dobrem čipovju. Zgornje plošče so bolj ali manj namenjene navijanu predvsem Asus P4C800/P4C800-E ter Abit IC7 MAX 3 staneta cca 55k.

Jaz bi na tvojem mestu vzel npr EPOX 4PCA3I i875 za slabih 32k SIT, ki ima tudi SATA krmilnik.

simoni ::

Poglejte stvar je taka...
Sestavljam računalnik za enega mojega kolega, ki glavni sereviser telefonov v neki firmi...
No in ker ime že malo starejši računalnik, si bo sedaj nabavil boljšega... :D
Prišel je do mene in mi rekel da hoče en zelo dober računalnik....denar ni ovira, važno da je računalnik vrhunski! Pogoj je samo, da je P4! Jaz osebno sem bolj v AMDjih zato ne spremljam plat za p4!
No in tukaj pridete navrsto vi...
Mislm...plata je lahko dobra za navijat, sam ne vem če jo bo on kdaj...:D

Tko da svetujet....:D

LP

Wox ::

Nimaš kaj razmišljat.:D Če ne bo navijal, pol vzemi kakšno od Intela. Tip bo sigurno srečen, saj je očitno navezan na Intel.

BoLhCa ::

se strinjam! ce ne bo navijal, potem Intel plato=)

Dr_M ::

nikakor intel plato....to ni nek brand name med platami.
boljs ksno epox ali gigabyte.
tok tezav kot sm meu z intelovimi platami, nism meu se z nobenimi, niti z ksnimi noname.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BoLhCa ::

jst imam pa same lepe izkusnje... kolkr sm jih montiral u gajbe.. sam je sicer se nism mel=) drugač pa kr vzemi gigabytko, ki je zelo uveljavljena al pa epoxko!

simoni ::

V oči sta mi padli dve plati:

ASUS P4C800-E Deluxe
ABIT MAX3

Kaj mislite za te dve? Kero bolj priporočate? :))

LP

Dr_M ::

obe sta dobri. z nobeno ne mores falit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

BoLhCa ::

Nekako bolj pri srcu mi je Asuska, ampak kot je ze Dr_M rekel, z nobeno ne bos nit mau faliu!

simbad ::

hehe, jaz se ravno danes odločam katero izmed teh dveh bom vzel. In sicer sem se več ali manj odločil za ABIT-MAX3. Nekako ima bolje poskrbljeno za hlajenje čipov in kondenzatorjev.

Sicer pa tudi jaz ne navijam, sam želim imeti stabilno in zanesljivo mašino, kar je pa pri veliki večini poceni plošč že problem (beri: vse so nekaj okrnjene oz. na pol narejene).

Drugače pa te Asuske ni. Kar se tiče pa dodatkov, je zame važno le SATA podpora, vse ostalo je šmoren, ki ga verjetno nikoli ne bom uporabil (kdo rabi toliko usbjov, fimwire,...). Uporabno bosta le še zvočna in mrežna.

BoLhCa ::

od dodatkow jst koristil le dva usb-ja, SATA kontroller, RAID kontroller, mrezno, zvocno=)) drugo pa je sam v napoto=)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kera matična bi bla vredu?

Oddelek: Navijanje
201175 (990) mtosev
»

matična plošča

Oddelek: Kaj kupiti
121109 (949) seminal
»

Katero matično

Oddelek: Kaj kupiti
9955 (883) boštjan
»

Intel pentium 4

Oddelek: Navijanje
9989 (942) DjTonic
»

Springdale/Canterwood -- kaj je že boljše? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565949 (4723) VASkO

Več podobnih tem