» »

24h cam

24h cam

No0ne ::

ok! naslov teme je cudno napisan tak da balo utemeljil kaj pravzaprav hocem. V sobi laufam en server 24h na dan :D rad bi si nabavo en webcam in jo postavil nekje kjer bi imel dober pregled ..torec širok zaslon z dobro ločljivostjo, po možnosti tudi z možnostjo snemanja v temi( kart verjetno nebom nikjer dobil, vsaj ne za neko normalno ceno) no moja ideja je ta bi bi kamera snemala 24h na dan npr ob 12.00 ponoci bi se pa film ki je bil posnet čez dan shranil v določeno mapo ime datoteke bi pa bil datum dneva ko je film nastal. torej problem je kr verjetno tak program ne obstaja in tudi web cama še nimam ker nevem katerega naj kupim. za program pa bi bilo tudi vredu če bi imel možnost da vseskupaj kopira outomatsko tudi na internet, samo bi mi verjetno zapingalo linijo ker imam zelo slab net.:\ torej.. kakšni preklogi, rešitve , ideje, itd. so dobrodošli


PS.: na serverju pa laušam windowse, vem da se to sliši malo čudno .samo nad linuxi nisem preveč navdušen:8)
.:. No`0ne liVe§ 4eW3r .:.
  • spremenil: No0ne ()

MortalL ::

Za program uporabi Active Webcam, ki ima moznost, da posilja preko neta, lahko pa hrani na disk (ime datoteke je enaka casu snemanja). Med drugim je dober, ker ima Motion detekcijo, tako da precej prispara na velikosti podatkov. Sicer nisem noben expert, s tem programom sem se igral samo v sobi, drugace pa je perfekten za postavitev nadzora.

delfinus ::

Glej za web kamerami s CCD senzorjem. Obicajne cenene imajo CMOS senzor. Sam imam Philipsovo ToUcam PCVC740VK ToUcam Pro (CCD), ki se odlicno obnese v temi. Pri prizganem monitorju se odlicno vidi kdo hodi po sobi. Potrebuje pod 1 lux svetlobe, da jo zazna. Kaj veliko pa se z njo nisem bavil, da bi ti povedal vec.

Tule je malo vec informacij o tem. http://www.pc-cameras.philips.com/manuals/english/win/pcvc720k40_730_740k/

Sicer pa ziher obstajajo se kaksne zelo kvalitetne logitechove in se kaj...

lp, D.

primo7 ::

Poglej si te kamere: http://www.delko.si/sql/eshop/catalog/p...
So brezične. Jaz sem kupil tisto v obliki rože. Sem zelo zadovoljen. Ima senzor za zaznavo količine svetlobe in tudi v popolni temi se jasno vidi,
LP

primo7 ::

Ops, šele sedaj sem videl, da je to ful stara tema. Se opravičujem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri web cam?

Oddelek: Kaj kupiti
273835 (2689) roli
»

Webcam

Oddelek: Kaj kupiti
121730 (1564) Trancedeejay
»

Web kamera?

Oddelek: Kaj kupiti
151617 (1483) Geo
»

web camera v temi

Oddelek: Kaj kupiti
152270 (1727) iskra
»

kateri web cam?

Oddelek: Kaj kupiti
61074 (983) secerko

Več podobnih tem