» »

virus?

virus?

Fukomuko ::

sumim da imam na računalniku virus.
včeraj sem še imel 10gb prosto, danes pa imam še samo 3mb
imam nod32 in zone alarm pro

lp

denzl ::

jst ti sam tko povem da NOD32 vrz v smeti pa si naloz tanovga kaspersky-a pa bos vidu kaj dela antivirus.res je da je mal zakompliciran sam k ti bo pa zalavfal je pa lazji k vsak drug.zelo mal ti zavzame cpu in ram-a pa tud k nimas przganga ti vedno cel racunalnik pregleduje in te obvesca o virusih sproti in lahko sproti brise lahko pa se scan dan pa up-date mas vsak dan lahko.pa se ad-avare6 si dej gor pa vso golazem dol sprav,pol pa vse piskotke zbris pa datoteke v explorerju,ce ti pa kej ne bo jasno glede kaspersky-a mi pa sporoci pa bova sku mal pogledala pa ti bom razlozu.:D :D



lp

jurre ::

loooool, ta je pa dobra, pregleduje ceu racunalnik ko je izkloplen???!!! ja sur...:D

Primoz78 ::

@jurre mislim da je bilo misljeno ko je Kaspersky izkljucen...ne pa racunalnik. Kaspersky 5 ni vec tolk zakompliciran...je vse avtomatsko ni tako kot pri verziji 4.5. Sam ga uporabljam, prej sem mel pa Microtrend internet security...in sem fasu nek virus, oz. sploh ga ni zaznal...pa tudi Kaspersky 4.5 ga ni zaznal. Ko sem instaliral Kaspersky 5 pa ga je takoj zaznal zato se ga drzim in mislim da je dobil precej izboljsav glede na 4.5 verzijo....NOD pa mi ni bil nikol vsec, prav tako Norton...

Lp Primoz

Sims ::

bulek: Kere Winse pa imaš? Izklopi system restore ... Imel sem podoben problem v WindowsME. Naj bi bilo 17GB prostora, mel sem ap samo par mega. Računalnik je komaj delal in skoz javljal da primankuje prostora. Odpravil sem z system restore. LINK

Morda je to tvoj problem ...

LP,
Sims

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

denzl ::

jurre jst bi ti priporoču da drugic mal bl preberes k to kar si ti vn butnu se ti lahko sam smejemo uporabniki kaspersky-a!:D he he bulek jst ti ga priporocam k sm jst zadovoljen pa sm jih ze kr neki mel pred njim pa so vsi bl tko najdl če sploh so ta je pa tako golazm najdu da me je sam glava bolela!:D

divx man ::

upam da je to pravi naslov za moj problem!
imel sem virus na računalniku in sem cel sistem formatiral. prej sem uporablu xp home in sam sistem je delu dobro. po formatiranju, pa sem si nasnel xp professional in sicer piratskega on enga frenda. problem pa je v tem da ima ta windovs že sam v sebi program, ki ob povezavi na internet virusu odpre vrata da pride na moj računalnik. ko mi antivirus izbriše virus mi izbriše sam virus ne pa tudi programa, ku mu vrata odpre. hvala bogu mi virus ne poškoduje sistema ampak mi le javi obvestilo da se bo čez 1min računalnik resetiral nato pa začne odštevati sekunde do restarata. in to me zelo moti, ko sem nekje sredi dela.
na pomoč!:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

denzl ::

ja zdej povej a ti zacne odstevat takrat ko gres na net al prec?men je zacel takrat odstevat ko sm su na net pol sm su pa sam na net po popravke pa updatu windowse k takoj ko instaleras windovse mas cist osnovne pol jih mors pa up-datet.ce ne se pa se mal pozanimi:)

Fukomuko ::

z ad-aware sem že šel čez
virus je bil shranjen v system volume information
Ime virusa: Win32/Parite.b
downloadu sem si še nekej programov za odstranjevanje tega virusa (panda, bitdefender) ampak ga je nod32 očitno že zbrisal. system restore sem že izključu sam še vedno mam sam 35mb prosto:(
imam windows xp professional
system volume information mi zasede 22gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fukomuko ()

Sims ::

@denzl

Probaj it v mapo

C:\Documents and Settings\Sims(tvoj račun)\Local Settings\Temp
C:\Documents and Settings\Sims(tvoj račun)\Local Settings\Temporary Internet Files

pa zbriši vse kaj je noter. Pa idi pod Search for Files and Folders n napiši *.* pol ko pa ti najde vse file, klikni na zavihek na size pa poglej če maš kak svinjsko velik file ... pa ga zbiriši.

LP,

Sims

denzl ::

panda je tud kr uredu antivirus,pa jst ti tud priporocam da vse mape temp tiste ki jih windovs pokaze zbrises ker tukaj se zbira svinarija.jst to vedno zbrisem.pol pa se zbrisi piskotke pa vse datoteke v eksplorerju.to gres pa v explorer pol pa lastnosti intrneta pa brisanje piskotkov pa brisanje datotek.ce kej ne bo vredu napis

Dead_Eye ::

Pa BTW za "tisto kar ti ugaša sistem" niso krivi piratski winsi ampak blaster črv. Dobiš pa ga ker nimaš firewall-a oz. popravka. Sicer pa je itak že sticky tema o tem.....

Ti si raje inštaliraj en dober firewall (jaz imam kerio in zgleda ok) in mozillo in če ne štartavaš lih vse razne hotsex.exe,... nimaš kje dobit virusa.....

glede prostora na disku: to je system restore - izklopi in bo več placa...
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NOD32 ali Avast?

Oddelek: Informacijska varnost
368422 (7623) bluefish
»

Težave z internetnimi brskalniki

Oddelek: Omrežja in internet
132150 (1837) StratOS
»

Kako naj odstranim Trojanca?

Oddelek: Programska oprema
122264 (2076) knesz
»

računalnik se noče ugasnit

Oddelek: Pomoč in nasveti
51737 (1612) urshy
»

Norton Antivirus se slabša, kakšna je alternativa... (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
649362 (7614) fruti

Več podobnih tem