» »

Kaj naj modificiran na ohišju?

Kaj naj modificiran na ohišju?

Huey P ::

Prosil bi vas, da mi napišete kaj naj modificiran na ohišju!
Sem gledal malo po netu modifikacije ohišij pa se še zmerom nisem odločil kaj naj naredim. Prosim čimveč zamisli in vaših domačih slik od ohišja...

..::DOOM III: The Legacy::..

freejack ::

Kar si lahko zamisliš gre gor. Od kakih pretikal, led diodic, ventilatorjev, plexi stekla, napisov, prikazovalnikov tempeature, še več ventilatorjev, držala, kolesa,.. skoraj vse, kar se lahko spomneš,.. 0:)

element ::

Poštrihi, ledice zameni, v stranico dej 50% plexija, neonko v ohišje, kakšen napis gor, kakšen dodaten ventilator... Uporab svojo domišlijo... :D

Huey P ::

Na ohišju man enih 12 ledic, ki kažejo kateri HDD dela, keri vent dela, če je PC vklopljen...
Samo je fora v tem, da so ene zelene druge paa rdeče pa mislim kar vse te LEDice menjat pa ne vem s katerimi - malo me mikajo modre ledice... Hočem pa tud met šalterje za vente zato vas prosim, če ma kdo kak načrt...

Zdaj pa še par vprašanj;
- s čim naj režem ohišje (je kovinsko)
- katero barvo za ohišje naj izberem (v mislih imam srebrno al pa črno)

..::DOOM III: The Legacy::..

ChiefThunder ::

Ohišje lahko obdelaš s vbodno žago. Barvo sam izbereš. Šalterje ni težko nardit, maš jih tud pod testi. Zamenjava 12 ledic te bo pa prišla kar nekaj denarja...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

element ::

Vzemi modre ledice (čuuuuudooooooooviiiiiiit efekt dajejo), reži z vbodno žago za želez (s tem sm jest, pa gre super (s svedrom sm zvrtu začetno lukno, da sm pol lahko okol šibu), črna barva zažiga... :D

element ::

12 ledic je na okroglo 3000sit. :( Samo se splača :D!

Huey P ::

Pelcijan si me pa prehitel!
..::DOOM III: The Legacy::..

element ::

Heheh Huey dons sm u formi :D! Ponavadi si ti zlo hitr. :))

Huey P ::

Jap, to pa maš prav da sem zlo hiter, ker VEDNO, ko napišem kakšen post klinem Teme zadnji 24h.
..::DOOM III: The Legacy::..

element ::

Psiho ni kej, kero povezavo pa maš? Jest mam dial-up... :( Jest pa ponavad kr pregledujem topice od enga do druzga. :D

Huey P ::

ISDN 64k
Slo-Tech server je zelo hiter zato mi ni treba čakat dolgo...
..::DOOM III: The Legacy::..

element ::

Men tud ne, pa mam sam 33.6 modem (trenutno). Sej se mi naloži stran u 2 sekundah :D!

SkIDiver ::

Mal uporab domišljijo, predvsem pa svoje želje, kaj bi rad mel in kako bi rad mel.

OldSkul ::

Jaz bom dal delat leseno ohišje( keš ni blem tako da bo kar več večji ko pa teskanov)

DrSergioDJ ::

aamm, kaj ti bo pa večji kot TESKAnov? Mislim, nimam nič proti, samo njegov je že ogromen, pa še 40KG ma, če se prov spomnim :D Ker jest uletim tud septembra s completly home-made varianto, ma čez 30kg ni šans da tehta, pa bo pravtako dost, dost velka ( nekak 2 big tower velikost -> po prostornini gledano ) :D Drugače pa ne vem kaj sprašujete kaj spremeniti. A ni to tko, da narediš tisto, kar je tebi všeč?? Mislim jaz nikoli ne bi prašu kaj narest, temveč mogoče kako :D pa veliko sreče pri delu.
...

element ::

Mega tower, Full tower? Al omara? :D>:D

DrSergioDJ ::

hehehe, wait and see :D
...

Huey P ::

Videl sem že tolko slik od modificiranih ohišij, da se ne morem odločit...
DrSergioDJ; Jaz pa man "tovarniški" Full Tower pa je velik ko prasica:D (8 x 5.25 + 1 x 5.25(tam kje so ledice)).
..::DOOM III: The Legacy::..

OldSkul ::

Ma neki tazga bo al pa manjše ker ne bom imel vodnega hlajenja.
Mal sem pretiraval,ampak k se že dela treba orenk narest!

Dami ::

Neki bi glede ledic vprašu. Rečmo da maš 4 diske in 4LED za njih pa me zanima kako to vse skup vezat, da vsaka dioda sveti za svoj disk (tak k ma vsako ohišje eno tako diodo za glavni disk)?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

R0K ::

huey lohk bi ga naredu v obliki piramide pa ga na oranžno pobarvaš pa seka

Huey P ::

-ROK-;
Ne hvala! Sem poskušal narediti iz lesa pa sem izgubil voljo in živce!

..::DOOM III: The Legacy::..

Bungee- ::

Ce ne ze druzga vsaj ventilatorje dodaj. 8-) No ja potem pa se kaksne modre ledice .... ;)
Huey: Iz kaksnega lesa pa (kolk debelega?)
S kladivom in dinamitom je mozno vse! - Poanta je samo v doziranju.

Huey P ::

Ne vem točno kakšen les je bil. Bilo je že tako narejeno, da je bilo podobno ohišju jaz bi moral samo vdelati tiste držala za matično, prednjo/zadnjo stran... pa sem zgubu živce...

..::DOOM III: The Legacy::..

element ::

Hehe, živčki živčki a? >:D Jest se bom pa tud zdej lotu štrihat ohišje upam, da ne bom živcu zgubu :))) :D!

OldSkul ::

Ja ohišje je pa ja lahko poštrihat!

R0K ::

pelcijan kaj se sekiraš se si maler ohišja:D (glej njegov lokalni naziv)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zmodaj vse kar vidiš

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482169 (1263) krucymucy
»

Nekaj o potenciometru, Ledicah in ventih

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261570 (1084) Tic
»

LEDice namesto neonke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111489 (1291) EX-B
»

Modre LED-ice!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261841 (1403) Bungee-
»

LED Diode na ohišju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
202331 (2079) birdy

Več podobnih tem