» »

TV---COMP (brez tv out-a)

TV---COMP (brez tv out-a)

/Tomba/ ::

Najprej vsem lep pozdrav od novinca na tem forumu :8)

Sedaj pa k stvari:
Zanima me ali je mogoče spraviti sliko iz računalnika na tv, če moja grafikulja nima TV-out ??
Problem je namreč v tem da imam grafično matrox, ki omogoča priklop dveh monitorjev in s tem razširitev namizja-ne klon, zato si ne morem enostavno omisliti nove kartice, ker tega ne omogočajo...
Ali torej obstaja način-naprava, da povežem tv-comp, brez da menjam grafikuljo...

NA KRATKO: matrox-ke (čeprav nima tv-out) ne dam iz mašine, ali je vseeno možna povezava s TV-jem

PS: ali je možno eno ugodno PCI grafikuljo vzporedno z matroxovo (na AGP) uporabljat, ker če je to možno, potem mislim da bi šlo to tako rešit...

wau---kk sem zakompliciral :D

HVALA ZA ODGOVORE

Dr_M ::

obstaja nek pretvornik, ampak kosta vec, kot je vredna tvoja graficna.
lahko dodas na pci eno graficno s tvout, ampak dons ksna kulturna zadeva stane tut vec, kot je vredna tvoja matroxka...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

KTr1sk ::

/Tomba/ ::

A se da to kupit, al je tule kak maher, ki je v stanju to nardit proti plačilu ???
Aja pol verjetno rabim še nek razdelilec VGA signala...

KTr1sk ::

K0K0 ::

Mogoče tole!

robek ::

No, stvar je taka: jst sm mel isti problem, ker moj notebook nima TVouta. In stvar se da elegantno resit za mal cez 10 jurjev - ekola, resitev je eno predstavitveno orodje - priklopis namesto monitorja, monitor priklopis na to stvar, stvar priklopis se na TV, in imas sliko in na monitorju in na TVju. Brez problema, brez drajverjev, preverjeno deluje 100%.

Jst sm jo kupi v Ljubljani nekje na Metelkovi (ne spomnem se niti ulice niti imena trgovine, dal sem pa mislim da pred vec kot letom ene 13 tisoc).

Moj konkreten model je AverMedia KeyLite, spomnem se pa, da ce napises v www.najdi.si avermedia, da ti vrze ime te trgovine, ker so zastopniki.

Najbolj poceni in najelegantnejsa resitev. Jst jo uporabljam povsem namesto TVouta, pa ceprav ga mam na vseh drugih racunalnikih - ker ni nobenih problemov s sliko, raztegovanjem, in ne vem cim se vse...

/Tomba/ ::

OK Avermedia Key Lite dobim jutr pa poročam, če dela..:)

/Tomba/ ::

Zadevo sem dobil...Avermedia KEY LITE
COOL, neverjetno enostavno, pa dela tako kot je treba, pa tud cena 13k sit ni pretirana!
Hvala za pomoč

rkb2 ::

/Tomba/ a smem vprašat kje si stvar dobil ? Ker kar vrže ven najdi.si je precej daleč od metelkove.

/Tomba/ ::

V velenju je ena trgovina, ki pošilja samo po pošti, tam sem vzel...
Meli slo na zalogi, tak da je bilo drug dan pri meni.
Kako se trgovini šeč pa ne vem več, plačaš po povzetju cca 13k sit s poštnino vred.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VGA v RCA ali SCART adapter

Oddelek: Pomoč in nasveti
93488 (930) 111111111111
»

Adapter iz VGA na SCART

Oddelek: Zvok in slika
2713009 (6370) podtalje
»

BOSE Cinemate II

Oddelek: Zvok in slika
51047 (950) Avian
»

Kje dobiti kabel DVI-HDMI

Oddelek: Kaj kupiti
92465 (2327) MaX
»

Je možno priključiti Play Station 2 na Lcd ali navaden ekran?????!!!

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
201835 (1501) madviper

Več podobnih tem