» »

Viridian room - kdo pride iz sobe

Viridian room - kdo pride iz sobe

Jackal ::

Nadaljevanje Crimson rooma.

Komu uspe prit iz sobe?

Viridian room

PS: Včasih se pomaga pritisniti F5, če se igra ne naloži.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

whatever ::

Men ne rata. Ene vrate se sicer odprejo pol pa nč - sam eno brundanje. Kako pa kombiniraš predmete med sabo? Ker piše samo about item, kombiniraš pa ne vem kako. Pa zaenkrat sem pobral cd case, 3 kitajske znake, eno medicine bottle pa piksno pira pa neke lase. Je še kej?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

Jackal ::

Interakcija med predmeti poteka tako, da klikneš na en predmet v svojem inventarju in potem "about item". Ta predmet imaš potem v sredini slike, Potem pa označiš drugi predmet in klikneš na tega prvega.

Zbrati moreš pa 6 papirčkov s kitajskimi znaki.
Pa pod košem za smeti je vžigalnik.

Toliko zaenkrat... kar malo še napenjat možgančke. Je namreč kar precej težka zadeva.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

whatever ::

Sem že obrnil, ampak z rešitvami.:) V bistvu je najtežje najti določene predmete, ki so iber skriti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()

Iztok Smolic ::

Koša se ne da dvigniti!

popravek: se da, potem ko sem imel iznacen en predmet ...
A ima ta igra kaj smisla sploh???

Zgodovina sprememb…

Jackal ::

Smisel te igre je, da prideš ven iz sobe. Tudi v tisti sobi, kjer je tema in neki čudni glasovi, ti tisti glas pove, da tu nimaš prihodnosti in moreš ven (če glas zavrtiš nazaj).
Drugače sem pa ugotovil, da pač moreš osvobodit duha od tega okostnjaka. In ta duh naj bi bil ravno igralec igre.

Še en hint: Okostnjak drži v levi roki ključ od dnevnika na omari (se zelo slabo vidi).
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Iztok Smolic ::

aja: kr neki so tile predmeti skriti ...

pa se neki: kako to da enkrat lahko dvognem koš ... prejsnic mi je ratal , danes pa nic vec ...
kr neki

Jackal ::

Koš lahko dvigneš, če imaš v svojem inventarju označen listek z lasmi.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Iztok Smolic ::

ne ni res ... tole je bl tko se mi zdi - ebkrat rata pa spet ne ... tle ti ni traba bit ravno pameten da najdes kej ...

hyphh ::

Pr okostnajku je potrebn eno kodo vpist.... a kdu ve...(TO je(kr) neki..)

whatever ::

Koda je 042* - zvezdica je poljubno število od 0 do 9.

vasquez ::

Koda je datum iz dnevnika. Zdi se mi, da se spreminja glede na trenutni datum. Danes je recimo 0430. Hint: pomembno je dobro prebrati dnevnik.

ShowDown ::

ne naloži mi igre tudi po tem ko stisnem F5

Xplicit ::

neki mi ni jasn:

sestavm kocko, postavm tja na polico pivo not cold at all, une palce pa eno prizgem, cd ki je v ovitku, pa javi one more thing is missing

KAJ?!?

kaj nej z unim dvema slikama? in kaj s kocko?

Xplicit ::

nevermind - pivo je treba hladit v hladilniku, pol pa takoj na polico pa prizgat tisto palcko in ding...

ShowDown ::

kako je treba to kocko sestavit?

Xplicit ::

v uni skatli s tableti mas nacrt ker znak kam dat, tm k je en list z lasmi (k ga segrejes z vzigalnikom) pa mas pravo kombinacijo

Iztok Smolic ::

Jets mam tut pivo ze ohlajeno, kocko sestavlneo, cd v ovitku, prizgem palico ..
pa se edno nekaj manjnka :)

Xplicit ::

hint: pivo se zlo hitro otopli, priblizno pol tolk hitr kot una palcka rabi da zgori :\

Iztok Smolic ::

jap to sm tut sam ugotovu ... sm kadar mam tut pivo mi napise "one more thing to add..." imam: cd, palcko, gori palcka, mrzlo pivo, .. se kaj manjka, v inventoriju pa imam kocko, sliki, tablete, kluč, fajercajh ...

Xplicit ::

si zihr?

a mas kocko sestavljno?

ja jest sm tko naredu - postavu sm cd v ovitku gor, pol palcke dal na polico, su do hladilnik dal pivo notr, pocaku minuto, ga vzel vn, cim hitrej ga dal na polico, prizgal palcko in pozvonil in to je to

Iztok Smolic ::

Naredu - ampka se vedno milsim da je kr neki!

frenk ::

a okostnjaka imaš odklenenga?

Bass0 ::

Koda na ključavnici je rojstni dan tiste dekline.

Ni bilo zelo težko, pomoč sem pa rabil pri luči in pri sliki, ki ne sme biti na omari. Kako glupa fora! ;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava ledu (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
507644 (6440) Magic1
»

The Witcher 2: Assassins Of Kings (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
40190096 (59312) yoco
»

"Bonsai mucek" - peticija?

Oddelek: Loža
362821 (1911) poweroff
»

(Cinične) kratke zgodbe (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
545456 (4480) undefined

Več podobnih tem