» »

5hr free I*NETA se izteka

5hr free I*NETA se izteka

blue96 ::

Kot ze vsi veste se na veliko na vse sorodnike naroca SiOL paket, ker je 5hr free. Mene zanima, kaj se naredi, ko imas 4.hr in 59 min porabljenih. A te potem, ko prideš na 5hr disconnectajo in ti prekinejo povezavo, al maš lahko potemtakem tud 14 dni cmp prikolpljen na i*net pa je vse free?
.

sasox ::

Lahko si še naprej connectan.........te ne disconecta samo. Sam se mi zdi da te po 24h avtomatsko disconecta

blue96 ::

no, po 24hrs bom pa jest že verjetno na nedelji... takrat je pa ze arnes pocen...
.

whatson ::

torej: teoretičen maximalen čas je 24h + 4h59 minut.. torej 28 ur 59 minut... na siol free paketu...
to kombinaijo je en moj frend že večkrat sprobal in ni mel nobenih problemov... moj rekordni timeup na free siolu je bil (samo) 20 ur...

mene pa zanima nekaj... in sicer bodo to lahko probali tisti ki imajo isdn... : ko te po 24 urah disconnecta, in če se v nekaj sekundah reconnectaš, si lahko baje naslednjih 24 ur gor... nevem če to drži.. zato pa vprašam... :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

blue96 ::

mam isdn. bom probu, ce bom lahko. ampak koko bom pa jest vidu kdaj me disconnecta, ce bom npr. v dnevni sobi gledal formulo? no, ce se bo dalo, bom probu.
.

borchi ::

opcija: redial on disconnect???

borchi
l'jga

tejo ::

A veste, kaj so meni storili pri SiOL-u? Porabil sem 4h in 50 min, pa so mi ukinli dostop!!! ;((

kockish ::

Ponavadi si lahko gor se vec casa, ker tisti disconnect po 24-ih urah ni cisto tocen.

blue96 ::

po mojem ti pa samo onemogočijo povezavo, ampak ti jo ne disconectajo, ker se to malo čudno sliši,...
.

abcde7 ::

Valjda, sam začasno ti jo "ukinejo" in nihče se ne more pod tvojim imenom prjavt, ko pa ti pogodbo dol pošleš, ti pa prklopjo nazaj!

Igor ::

odvisno je od dneva ..
drugace se ti racuni ukinjajo tudi rocno in ja, tudi z neta te vrze dol ..
ponavad je pa tko, da se najprej racun ukine (to je po moje avtomatsko) po 24 urah te pa diskonekta in pol pac ne mores vec nazaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL, SiOL - deluje brez 24 urne prekinitve ?!?

Oddelek: Omrežja in internet
452285 (1231) BaRtMaN
»

program za spremembo IP brez disconectanja.

Oddelek: Programska oprema
131348 (1178) Ziga Dolhar
»

Obvestilo za vse ki želite komfortni paket (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
574087 (2932) iration
»

ADSL ne dela - tretjič danes!

Oddelek: Omrežja in internet
441548 (891) Hux
»

nujna ADSL vprašanja

Oddelek: Omrežja in internet
211467 (997) hatch

Več podobnih tem