» »

Kje dobiti ventilatorje 20X20?

Kje dobiti ventilatorje 20X20?

Primoz78 ::

Ker sem si omislil vodno hlajenje in si zelim vgraditi radiator v ohisje, sem moral iz Chieftec-a odstraniti kletke za diske in diske montirati v 5,25" rezo za CD. Montiral sem jih z zalmanovim ZM-2HC1 HDD coolerjem, disk se pa se vedno kar precej greje...in to vpliva tudi na temp. v ohisju. Opazil sem, da se mi je temp. procesorja zvisala za cca. 2 stopinje odkar sem montiral disk v 5,25" rezo....Sedaj bi pa rad dobil kak vent 20X20, da bi ga namestil pred disk...kar na tisti del, ki zapira neuporabljene 5,25" reze. Take vente nisem nikjer zasledil...a morda kdo ve kje bi se jih dalo dobit?

Lp Primoz

Boki_ ::

A ni višina 5,25" reže 40mm. Tak da lah daš 40X40mm vente? Vsaj meni se tako zdi, če sem neumen pa povejte vi.
I'm back

SnakeBite ::

Dober point Tom DeLonge.

Primoz78 ::

Nisi neumen :)) saj v bistvu bi sli not, sem ze pomislil tudi na to...sam bi pri 20mm ventu sam lukjno zvrtal pa pritrdil, pri 40mm bi se blo treba bolj matrat ker bi moral prav odrezat kos "vratc" in pol skupi dat na nek nacin.

Lp Primoz

PrimozR ::

Nared ga. En modelarski propeler (al pa 2>:D ) pa en tih motorčk pa je.

Primoz78 ::

He he...thx saj sem ze dubu...pri Mlacomu majo 30X30 vente od Titan-a pa mislim, da bojo kar dobri :D

Lp Primoz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Doma prirejeno ohišje za učinkovitejše zračno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302413 (1748) Racko
»

Zalman HDD Cooler - fenomen segrevanja namesto hlajenja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
412372 (1562) guest #44
»

Vodno Hlajenje + LADA -> Disk ni vec hlajen: Vprasanje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81344 (1286) Primoz78
»

Hlajenje trdih diskov

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241931 (1373) jest10
»

HDD hladilniki

Oddelek: Kaj kupiti
71013 (913) Spajky

Več podobnih tem