» »

problem z Mozzila Firefox

problem z Mozzila Firefox

Nemec ::

Pred karatkim sm naložu internetni brskalnik Mozilla Firefox s katerim sm biv zelo zadovoljen saj sm opazu nekaj očitnih razlik....je dost hitrejši od Explorer-ja, zelo dobro blokira internetne strani pa še na pogled je zlo vredu, vendar brez težav pa le ni šlo

....dans sm za Mozillo potegnu nove teme iz neta in k sm hotu eno izmed njih naložit se mi je interenetna stran kr sama zaprla in k sm jo ponovno zagnav se ta ni več odprla :(

Ko želim odpret Mozillo mi napiše..... Error launching browser window: no XBL binding for browser!

Če mogoče kdo ve kaj je narobe naj mi prosim sporoči kr mi je Mozilla res fajni internetni brskalnik in k sm vidu kako je zmogliv nočem met več opravka z Explorer-jem

Pa še to naj dodam...Mozillo sm že tud dvakrat zbrisu, z namenom da pol k bom na nov inštaliru, da bo spet delovala, vendar ne deluje:(

Za vašo pomoč se že naprej zahvaljujem

LP

Skrat ::

Tukaj imas vse lepo napisano in narisano :D

Jej, jej ce bi kdo bral navodila _preden_ instalira zadeve >:D
Free software is a matter of liberty, not price.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skrat ()

MasterMind ::

Hmm. Nekje v Documents and Settings je mapa imenovana Pheonix. To mapo morš zbrisat. (Men se zdi, d je nekje v Aplication Data, ki je hiden)...

velikiB ::

Mene zanima kje dobit slovenski firefox in thunderbierd .
VelikiB

Poldi112 ::

Na domači strani mogoče?
(http://www.mozilla.com/)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mozilla po 10 letih sodelovanja z Googlom podpisala z Yahoojem, ki bo nov privzet isk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5319817 (16641) johnnyyy
»

Microsoftu pol milijarde evrov globe (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Tožbe
14329094 (26177) MrStein
»

Ameriško ministrstvo za domovinsko varnost odsvetuje uporabo MSIE (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
936739 (6485) OmegaBlue
»

Nadležni hrošč v browserjih (IE & FireFox)

Oddelek: Operacijski sistemi
331672 (1103) Jst
»

Nova anketa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
556330 (6330) CaqKa

Več podobnih tem