» »

cena spletne strani

cena spletne strani

JeWeL ::

zavedam se da je takih tem v zadnjem času bilo že nekaj, ampak tudi mene muči vprašanje, koliko zaračunati...
poglejte tale design:
klik!
(zaenkrat pac samo se slika, treba je se mal popravt pa dat v html), koliko bi vi zaračunali zanj? sicer ni nič posebnega, ampak važn da je neki... ;)
narejenih bo še 7 strani (v glavnem isti design, samo tekst bo drugačen). od tega sta 2 tudi sprogramirani v phpju. 1 je navaden obrazec za kontakt, ki se posreduje na email, druga pa knjiga gostov, ki ima tudi administracijski vmesnik.
zanima me koliko bi računali za grafično obliko strani in koliko za programiranje?
hvala za odgovore.
aja pa mal pokomentirajte kšn se vam zdi design. vem, narejen je ful površno, ker je blo ful na hitro. ampak tiste malenkosti bodo še popravljene.

Edelweiss ::

No,design ni slab. Že sam design pove za kaj se gre.Mislim,pa da bi končna cena (glavna stran + 7 podstrani) hmm... tam nekje med 55-70 jurjev.
Delikatno je govorit,koliko za design koliko za programiranje.Normalno,da avtorsko delo je drago,ampak vsak sam ve koliko truda je vložil.
Tako,da vsako posredovanje cene recimo za design bi bilo lahko žaljivo.
Enemu,ki se ne spozna je design vreden 5 jurjev,nekateri pa ki vemo kako se tej stvari streže pa je to vredno npr. 20 jurjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Edelweiss ()

dr_gee ::

Jaz bi design ocenu tam nekje 60-70k + besedila in še kake skripte.

Tody ::

Zelo lep dizajn kako boš to dinamično rešil ko se bodo strani premikale oziroma bo veliko teksta notr slike in to potem šele pride do tapravega izgleda... Računaš pa čim več...

Edelweiss ::

Bit-freak, ti si pa drag.
No,samo avtorsko delo .... tako je, čim več je treba iztržit normalno.
Saj vsi za denar delamo.Čim več,da imaš še potem možnost manipuliranja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Edelweiss ()

tx-z ::

hmm, razmišlam da bi začel delat internetne strani če je to res tok vredn :)
jst po pravic povedan ne bi za to stran dl več k 10kSIT, kr se na to nč ne spoznam...drgač je pa lepo narjen
tx-z

Ziga Dolhar ::

Za tako slikco, zigam, bi res ne dal več kot 10k.

Vendar gre tu več kot le za slikco. Tudi dela, ne le denarja. 0:)
https://dolhar.si/

tx-z ::

v prejšnm odgovoru sm mislu celotno stran :) -sam sj razumm, isto je en od frenda znanc njemu prodal računalnik vredn več kt 30.000SIT za 4000SIT....
tx-z

Edelweiss ::

Pravkar delam stran za sebe in ti povem : NI MI LAHKO !

dr_gee ::

Drag sem ja, moj najcenejši paket je 70k...

Ja vem, da ti nebi dal več kot 10k za stran, saj tud jaz nebi, sam vedi da so večina naročnikov podjetja, ki si to lahko privoščijo in jim je 100 prešernov drobiž tko da "morš" malo več stržit.

Tud jaz delam spletno stran za sebe oz. kar nekaj strani in pomoje je design še najlažje nardit, saj ga končam v treh dneh, zaplete pa se pri povezovanju ali pisanju različnih skript!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena za spletno trgovino?

Oddelek: Izdelava spletišč
396195 (5246) HardFu
»

Kaj moram paziti pri kupovanju spletne strani? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
7313905 (11591) tiga325
»

Konkretna cena izdelave strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
888504 (5825) _Beast
»

Ocena ene male strani (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
886476 (5012) #000000
»

Približna cena izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
997620 (5583) JanezekNovak

Več podobnih tem