» »

Problemi z plato?

Problemi z plato?

element ::

No, zadeva je taka: mam trenutno, GF2mx na plati ASUS P2B, ki ma AGP. GF2mx rabi najmanj AGP 2x. V winsih dela normalno, čim zaženem grafično zahtevnejši program ali igro mi štekne! Zdej bom nabavu V3 in pol bi mogl delat. A se motim :\? Aja, GF2 mam drugač u abit kt7a, ampak nimam proca (še), pa začasno lavfam na tej plati in procu... :D

OZZY ::

Dej inštaliri si najnovejše drajverje za grafično in prav tako za agp vodilo plate in povej.
Go with the flow.

element ::

Sm že use to naredu, pa je isti šit. Sej zdej bom nabavu voodooja za to mašino. Nism meu druge grafične doma sm pa kr GF2 not vrgu. A ma kdo še kakšno idejo kwa narest? :\

Han ::

Raje kupi Rivo TNT 1 ali 2 (ne M64!). MX ne dela po mojem skromnem mnenju zato, ker ASUS P2B ni AGP 2.0 kompatibilna. Ne gre za hitrost (AGP 2x), ampak za specifikacijo vodila (AGP 1.0)!

element ::

Aja, sej res. Mal sm pojme pomešu. Asus P2B ma AGP 1.0. Jest hočem kle na tej plati met V3 3k. A mu zadostuje AGP 1.0? Al rabi NUJNO agp 2.0? :\

BigHugo ::

Jaz imam Elsinega Gladiaca (Geeforce 2mx) na eni stari LX plati z AGP 1.0 specifikacijo pa dela brez problema. Tako da ne več govoriti take oslarije, da rabiš obvezno AGP 2.0. Problem je samo z voltažo. Na AGP vodilu moraš imeti 3.3V, kar pa verjetno tvoja Asusova plata nima. Poglej na I-netu za modofikacije plate.

element ::

Nebi glih rad lotal po plati, pa tud GF2mx ne bo več dolg noter, ker ga bom dal u abit kt7a nazaj, sam me zanima, ČE BO Z VOODOOJEM DELAL? VOODOO 3 2000? :\ Pr fotru k ma P2 300 pa eno intelovo LX plato ma gor V3 3k pa dela normalno. !? :\

sirotka ::

Ja ti dam jst geforca 1 za mx???:)

element ::

A si na glavo padu? Al na glavo? Sej sm napisu, da mam GFja za TB sistem, sam je zdele samo začasno not. Pa nujn rabim Voodooja 3 2k. :O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unreal tournament + geforce 2 MX 64 MB ne gre skup

Oddelek: Zvok in slika
261997 (1362) R33D3M33R
»

AGP na plati je 3.3V, grafična pa rabi le 1.5V !!!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
544098 (3397) TribesMan
»

Seznam starejsih grafičnih kartic - Katero izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
261629 (1161) CaqKa
»

Agp 4x problem!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
271401 (1046) VASkO
»

GeForce2 MX-stare BX plate ne dela?

Oddelek: Zvok in slika
121253 (1021) luni

Več podobnih tem