» »

Magnet pred monitorjem :>

Magnet pred monitorjem :>

glavic ::

ponesreci mi je padel magnet pred monitor pa so ostali dve svetlo crni flekci gor in to postja pocasi motoce :D
se da to nekak popravt ?
Musselli bizi

iBojan ::

Jaz sem mel enkrat isto samo da na TV. Pa sem potem z magnetom malo sprobaval pa sem tisti flek potegnil na stran in potem nazaj pa je odšel ;) Probaj mogoče boš mel tudi ti sreči kot sem mel jaz, je bil namreč en mesec star TV pa dvomin, da bi to vzeli v garancijo ;))

lp, _GeS_

||_^_|| ::

jst sm meu na prejšnmu monitorju podobn sranje, sam je ščasoma zginlo samo od sebe:)

ali ::

UGASNI MONITOR ZA KAKŠNO URCO,
PRIŽGI MONITOR IN TEŽAV NE SME BITI VEČ !

(seveda če je monitor izpraven, NTK upori se morajo ohladit.... , če se ti pa mudi, pa idi h kakemu TV mehaniku, da ti posodi razmagnetilno tuljavo, pol pa tud bo >:D)

Če si že vse to poskusil in ni bilo nič boljše, potem pa ne vem več

LP

HEKO ::

Yaz se ne tvojem mestu nebi več igral z magnetom, pa flek stran vleko, pa nazaj...kr boš na koncu melo en veiiiiik flek :))
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

glavic ::

ok, sm ze popravil. 10min pocitka sem mu dal :D
Musselli bizi

TESKAn ::

Hm, za tiste, ki še ne veste: obstaja opcija DEGAUSS, ki razmagneti monitor...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

blue96 ::

no da je napaka odpravljena to je kul. sicer pa kdaj prime tudi druge stvari ohladiti, jaz sem ohladil zvočnike in so potem naslednji dan delali, ker so prejšnji dan bili čisto nemi.
.

||_^_|| ::

TESKAn: te opcije ni v starejših monitorjih

freezie ::

Men je tud zginl samo od sebe! pust racunelnik par mscov >:D
.::. RŠT .::.

Huey P ::

Vsak monitor je tak narejen, da se ob vklopu zaslon razmagneti. Meni se je tudi isto zgodilo pa sem ga parkrat izklopil in vklopil pa je bilo vse kul....
Malo ga izklapljaj in vklapljaj

..::DOOM III: The Legacy::..

Hepan ::

ej pravi ste...ocitno se mu ne razmagneti...zato ga izklopi - cisto vse kable ven popipaj pa pocakaj kako uro pa bo v redu :)))...

`DoC ::

He he ko se že pogovarjate o tem sem se spomno na to ko sem bil v prvame letniku nam je prfoks na eni 286 (najboljši kompk k ga je takrat mela naša šola) prav očarljivo prikazal delovanje magneta na monitor, he he tip se je dobesedno izživljal, mogoč tud zato ker je drgač fizik.:)):))
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

DscS ::

Ok že ko ste pri magnetih, ste kdaj poskušali obrnit delujoč monitor na glavo?


MadMax ::

Dark - Frodo : pri monokromatskih monitorjih se lahko izzivljas brez posledic. Pri barvnih pa so posledice (sicer resljive, pa vendar...).

Lunik ::

Jest nebi vedu, da bi se moj monitor pred prižigom razmagnetil... mam pa opcijo v menijih.
DscS: kva se zgodi če pržganega obrneš na glavo?

abcde7 ::

Ej dcsc kva se pa zgodi, a lohk neha delat? Kva pa je z mobiteli a kej kvarjo zaslon, če ti mobič zraven zvoni? A l pa z laserjem, če posvetiš u zaslon?

bastadu ::

Jest sem enkrat položil prižgan monitor na bok (torej za 90 stopinj) in je slika na spodnjem delu postala vsa rumena al zelene, se ne spomnem več kera barva je bila točno, uglavnem ena od teh... ko sem postavil monitor normalno je tudi slika postala normalna...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Magnet in telefoni

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
142752 (2356) gorici
»

Barvna lisa na TV ekranu?

Oddelek: Zvok in slika
51305 (1179) kar98k
»

Disk blizu napajlnika

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
243729 (3265) Pyr0Beast
»

Monitor + magnet = težava

Oddelek: Pomoč in nasveti
151525 (1250) rok_p
»

MONITOR in ZVOCNIKI!

Oddelek: Zvok in slika
61148 (1048) Mate

Več podobnih tem