» »

Težava z internet povezavo

Težava z internet povezavo

frcasek ::

Zdravo!

Ene par dni mi internet povezava po parih urah neha delovat. Ne sicer fizično, ampak prometa pa vseeno ni nobenega. Ko povezavo prekinem in se hočem ponovno povezati, pa mi pove da ni dovolj sistemskih sredstev. Pa so, ker vse ostalo laufa normalno. Sistem je z WinXP, virusa pa ni. Če je komu kej jasno, bi bil zelo vesel, ker me malo moti, da moram vsakič ponovno zagnati Xp-je, pol pa spet dela.

Lp

AngelOfDeath ::

Kakšno internet povezavo uporabljaš ?
Kako napako točno napiše ?
Kakšen računalnik imaš ?

<OmaDawn> ::

Jest že kr v naprej vidm da je to zarad kakih mejnih bednih uporabniških programou. Tko da probi ornk popucat računalnik usega sranja k ga ne rabš (še posebi tistga k si ga v zadnje par dnevih naložu) al pa dej system restore na takrt preden se ti je to začel pojavljat. Sporoč če je to to.

frcasek ::

Ma ni to, je na novo naložen sistem, prej ni bilo nikol teh problemov. Dons mi je delal od ene dvanajstih pa do večara pol pa spet nič. Pa spet reset pa jovo na novo. Sem naložu gonilnike omrežne kartice še enkrat, pa novo povezavo, enkrat preko xp klienta, drugič preko rasppoe, pa isti klinac. Preverjam za virusi, spyware-i, preverjam tista sistemska sredstva, ki jih kao ni. Ma sem šou že Pingota nalagat od jeze, tko da če me dost razjezi grem kr na Linux delat.

Nemec ::

sam po mojem maš pa okužen kompjutr...men je tud to delal

antivirusni program si še enkrat updati ter pol disk še enkrat skeniri
Jst si bi na tvojem mestu disk prečesav tud z Ad-ware ter spy-sweeper-jem...

Pa srečno
LP

<OmaDawn> ::

Če je čist na novo naložen sistem ga pa še enkrat nalož... :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413131451 (20938) Qushaak
»

Kje so certifikati ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
83741 (2918) ender
»

Formatiranje - kdaj pognat antivirus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141943 (1744) Mamaplata
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619714 (8510) fitipaldi
»

Prekinjanje internet povezave...

Oddelek: Omrežja in internet
111926 (1728) tonccy

Več podobnih tem