» »

Fujitsu disk

Fujitsu disk

elfin ::

:\
Kaj mislite o Fujitsu diskih, 40 giga 7200 rpm? Ga je kdo probal? Dela dobro? al naj počakam na IBM?

A naj kupim al naj ne kupim?

OrlyTM ::

Jaz sem imel kar nekaj srečanj z Fujitsi diski in prav vsi so bili zelo v redu ... odlikuje jih hitrost in dokaj tiho deloanje po ugodni ceni. Mislim, da ni potrebe po čakanju na IBM-a, Fujitsi bo povsem zadostil tvoje potrebe.

Je pa res, da pač Fujitsu nima takega renomeja v svetu trdih diskov kot IBM.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

teac ::

Mam jaz točno tega (40GB, 7200rpm), pa dela vse OK, ga nbi zamenjal za drugega!

`DoC ::

Tudi jaz kupujem trenutno disk, in mislim da si bom izbral ravno tega :):D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

HEKO ::

Kje ste pa vi čuli, da so Fujitsu diski HITRI? Res je da so zeloo tihi, ampak hitri pa ravno niso (pogljte na StorageReview)...Jaz svetujem....počakajte, pa kupite IBM (jaz ga mam, pa del bp, pa še hiter je, tih......30 Gb, 7200 rpm, 75gxp, DeskStrar...) Kakšna pa je kaj cena Fujitsu diska? Pri disku vedno zeloooo dobro premislite..!!
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

elfin ::

OK :\
Hvala vam za info.
Trije ste ZA, en je PROTI!

Kupil bom dva Fujitsu diska. Rabim dva za RAID 0 polje. Mi je pa dosti večja vrlina TIŠINA kakor BRZINA. Ker bo to kompjuter za AUDIO / VIDEO obdelavo in tudi domači kino, TV, digitalni videorekorder, center za muziko, komunikacijski center, okno v svet in še in še. Igerc se pa na njem nem' špilal.

:D

Lep pozdrav in hvala

teac ::

HEKO
Cena Fujitsu diska 40GB (7200rpm) je tam okoli 45k (pa ne me držat za besedo).
Glede hitrosti Fujitsu diskov, pa moram rečt, da so zadovoljivo hitri (no, sicer je res, da še do zdaj nisem imel nobenega drugega diska razen Fujistu).
Sicer pa se zdaj odločam ali bi si kupil še en disk (verjetno ga bom res)-pa to bo verjetno ali (spet) Fujitsu al pa IBM, pa bomo pol vidli al je razlika v hitrosti res tako velika!!!

Bomo vidli

Quake ::

jaz imam Fujitsu 20 Gb 7200 in sem z njim jako veliko mnogo zadovoljen.

Kapaciteta je zaenkrat se vec kot dovolj velika, hitrost je pa itak nadmocna!>:D

elfin ::

Jaz mam pa zaj v vseh mojih računalnikih IBM-e. Samo je kolega trgovec dejal, da zaj ne more zrihtat IBMov. Mi pa zrihta Fujitsuje za cirka 37 presernov po komadu
:D

teac ::

Ja, ktere-40GB, 7200rpm??
No, sicer pa sem jaz tudi nekje med 40 in 45k dal (nevem več točno) pri Alarixu(PCKliker). Majo svojo trgovino v Mariboru. Sicer je malo dražje kot če kupiš pri njih preko interneta, samo mislim da samo za 2k.

elfin ::

Ja no ne vem, tak je oblubo. Če je šel pod ceno, ko sn' to glih jaz, pa ne vem. Verjetno, saj včasih me pa on tud rabi.
Verjetno ne bo mel marže.

HEKO ::

Teac ---> razlika ni očitna...ampak je to res...prej sem imel Fujitsu 6.4 Gb, 5200 rpm, zdaj mam IMB 30 Gb, 7200 (res, da ima več obratov ampak se zelooo pozna, pa benchi tud kažejo, da je IBM 7200 hitrejši od Fujitsu 7200 !!!). pa ču sem, da je najtišji disk z 7200 rpm ravni IBM (nevem kateri, ampak..!!)

Res...bomo vidli (razlika ne bo velika, ampak bo...v RAIDU, pa je vse itaq zelooo hitro..)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Freak ::

imel sem že kar nekaj računalnikov in na vseh fujitsov disk! Sem zelo zadovoljen

HEKO ::

Sej so Fujitsu zelo dobri diski, kvalitetni.....ampak IBM pač vsaj meni rulz >:D>:D>:D>:D
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri TRDI DISK kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
302536 (1963) frenk
»

Tihi diski?

Oddelek: Strojna oprema
381870 (1227) burekar
»

Lastniki Maxtorjev

Oddelek: Kaj kupiti
221371 (912) tec
»

FUJITSU vs SEAGATE

Oddelek: Kaj kupiti
161698 (1532) Tomaz
»

Nakup novega diska-prosim za mnenja

Oddelek: Kaj kupiti
141123 (830) Pretorijanec

Več podobnih tem