Forum » Slo-Tech
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Se da vstaviti sliko v sporočilo kot attachment? | 1006 (941) | Tomi |
| » | Koda v barvah | 794 (775) | Mercier |
| » | Kako dodam svojo sliko ob mojem imenu?? | 865 (851) | Gandalfar |
| » | Vpliv nestrpnosti uporabnikov na kvaliteto foruma | 1895 (1506) | undefined |