» »

WTC_What Was In Building 7 in kaj se je dejansko dogajalo 9/11 -

WTC_What Was In Building 7 in kaj se je dejansko dogajalo 9/11 -

Temo vidijo: vsi
««
27 / 86
»»

V-i-p ::

Osebno nekako ne bi debatiral o tem, zakaj in kako sta se dvojčka zrušila, mi je pa enkrat nekoč v ušesa šel dokumentarec na NGC-ju, kjer so prikazali in povedali malo več o ameriški obrambi in kako to izgleda pri njih v praksi. Imajo neko proceduro ali vrsto alarma se ne spomnim več, ko po izdanem ukazu traja pičli dve minuti, da so lovci že v zraku nad mestom New York. Zakaj takrat niso tega uporabili, baje še zdaj ne ve nihče saj je od ograbitve, trkov pa vse do Pentagona preteklo precej več kot tisti dve minuti. Sploh Pentagon mi gre pa res v nos. Najbolj varovana stavba na svetu, kjer rabiš dovoljenje, če bi želel zmaja sluščat v bližini, pa avion notri? Uff...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

T-h-o-r ::

pa govoreča miza
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

V-i-p ::

T-h-o-r: spakiraj s takimi iz teme...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

PaX_MaN ::

Tista omemba, da so zaznali visoke koncetracije te eksplozivne snovi, ni mogla priti samo od tega, da bi z pomočjo termita rezali stebre po rušitvi.

Dewd, volatile != explosive.

THX 1138 ::

Tista omemba, da so zaznali visoke koncetracije te eksplozivne snovi, ni mogla priti samo od tega, da bi z pomočjo termita rezali stebre po rušitvi.

Dewd, volatile != explosive.


Aha, hvala za opombo Pax Man.V tistem postu je seveda bilo mišljeno(oz je pisalo) za vzorce zraka, natančeje:

Investigators monitoring air quality at the World Trade Center after the September 11th attacks, found extremely high levels of volatile organic chemicals as well as unusual species that had never been seen before in structure fires.


Jaz sem pa tistem postu napisal komentar misleč, da so odkrili to na tleh(sem se zmotil).Ampak to nič ne spremeni dejstva. Poleg tega, da so odkrili to v vzorcih praha(po več krajih po Manhatnu, eden izmed vzorcev je bil vzet, kmalu po zrušitvi WTC(10min)), so nenavadne snovi odkrili tudi v zraku. In to visoke koncetracije hlapov organskih kemikalij in še neke druge vrste,ki jih nikoli niso še opazili v požarih, ki prizadanejo stavbe.)

Torej,to je imo zelo trden dokaz, da je šlo za načrtno miniranje.Poleg vseh dokazov, ki sem jih predstavil, ki vam sicer niso bili dovolj po godu, ampak vseeno. Skupaj daje to trdno osnovo, da je šlo za miniranje.

Zdaj pa pričakujem vsaj kakšen komentar na moje dokaze. Matthai, anyone?:)

PaX_MaN ::

high levels of volatile organic chemicals as well as unusual species that had never been seen before in structure fires.


Torej,to je imo zelo trden dokaz, da je šlo za načrtno miniranje.

Napačno sklepaš.

Pyr0Beast ::

Organske kemikalije kaj so to ?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

THX 1138 ::

Ne oprosti Pax Man, napačno ti sklepaš(pa ne prireraj mojih trditev po svoje, ker ne boš nič pridobil, samo čas izgubljaš:

We have discovered distinctive red/gray chips in all the samples we have studied of the dust produced by the destruction of the World Trade Center. Examination of four of these samples, collected from separate sites, is reported in this paper. These red/gray chips show marked similarities in all four samples. One sample was collected by a Manhattan resident about ten minutes after the collapse of the second WTC Tower, two the next day, and a fourth about a week later. The properties of these chips were analyzed using optical microscopy, scanning electron microscopy (SEM), X-ray energy dispersive spectroscopy (XEDS), and differential scanning calorimetry (DSC). The red material contains grains approximately 100 nm across which are largely iron oxide, while aluminum is contained in tiny plate-like structures. Separation of components using methyl ethyl ketone demonstrated that elemental aluminum is present. The iron oxide and aluminum are intimately mixed in the red material. When ignited in a DSC device the chips exhibit large but narrow exotherms occurring at approximately 430 °C, far below the normal ignition temperature for conventional thermite. Numerous iron-rich spheres are clearly observed in the residue following the ignition of these peculiar red/gray chips. The red portion of these chips is found to be an unreacted thermitic material and highly energetic.

PaX_MaN ::

When ignited in a DSC device the chips exhibit large but narrow exotherms occurring at approximately 430 °C, far below the normal ignition temperature for conventional thermite. Numerous iron-rich spheres are clearly observed in the residue following the ignition of these peculiar red/gray chips. The red portion of these chips is found to be an unreacted thermitic material and highly energetic.

Zmente se že, kaj je.
Povedano drugače, sami sebi streljajo v koleno.

THX 1138 ::

Organske kemikalije kaj so to ?


Tule si preberi, kaj vse so našli:

http://translate.google.com/translate?h...

THX 1138 ::

Pax Man

Ti očitno nič ne razumeš?:) Popolnoma nič..dej preberi si cel članek, da boš vedel o čem sploh govori in ne trapaj bedarij oz ne preuraj nekaj po svoje...

THX 1138 ::

Za vse tiste, ki se jim ne da iskati, brati:

We have discovered distinctive red/gray chips in significant
numbers in dust associated with the World Trade Center
destruction. We have applied SEM/XEDS and other methods
to characterize the small-scale structure and chemical signature
of these chips, especially of their red component. The
red material is most interesting and has the following characteristics:
1. It is composed of aluminum, iron, oxygen, silicon and
carbon. Lesser amounts of other potentially reactive
elements are sometimes present, such as potassium,
sulfur, lead, barium and copper.
2. The primary elements (Al, Fe, O, Si, C) are typically
all present in particles at the scale of tens to hundreds
of nanometers, and detailed XEDS mapping shows
intimate mixing.
3. On treatment with methyl ethyl ketone solvent, some
segregation of components occurred. Elemental aluminum
became sufficiently concentrated to be clearly identified in the pre-ignition material.
4. Iron oxide appears in faceted grains roughly 100 nm
across whereas the aluminum appears in thin platelike
structures. The small size of the iron oxide particles
qualifies the material to be characterized as nanothermite
or super-thermite.
5. Analysis shows that iron and oxygen are present in a
ratio consistent with Fe2O3. The red material in all
four WTC dust samples was similar in this way. Iron
oxide was found in the pre-ignition material whereas
elemental iron was not.
6. From the presence of elemental aluminum and iron
oxide in the red material, we conclude that it contains
the ingredients of thermite.
7. As measured using DSC, the material ignites and reacts
vigorously at a temperature of approximately
430 °C, with a rather narrow exotherm, matching
fairly closely an independent observation on a known
super-thermite sample. The low temperature of ignition
and the presence of iron oxide grains less than
120 nm show that the material is not conventional
thermite (which ignites at temperatures above 900 °C)
but very likely a form of super-thermite.
8. After igniting several red/gray chips in a DSC run to
700 °C, we found numerous iron-rich spheres and
spheroids in the residue, indicating that a very hightemperature
reaction had occurred, since the iron-rich
product clearly must have been molten to form these
shapes. In several spheres, elemental iron was verified
since the iron content significantly exceeded the
oxygen content. We conclude that a high-temperature
reduction-oxidation reaction has occurred in the
heated chips, namely, the thermite reaction.
9. The spheroids produced by the DSC tests and by the
flame test have an XEDS signature (Al, Fe, O, Si, C)
which is depleted in carbon and aluminum relative to
the original red material. This chemical signature
strikingly matches the chemical signature of the spheroids
produced by igniting commercial thermite, and
also matches the signatures of many of the microspheres
found in the WTC dust [5].
10. The carbon content of the red material indicates that
an organic substance is present. This would be expected
for super-thermite formulations in order to
produce high gas pressures upon ignition and thus
make them explosive. The nature of the organic material
in these chips merits further exploration. We note
that it is likely also an energetic material, in that the
total energy release sometimes observed in DSC tests
exceeds the theoretical maximum energy of the classic
thermite reaction.
Based on these observations, we conclude that the red
layer of the red/gray chips we have discovered in the WTC
dust is active, unreacted thermitic material, incorporating
nanotechnology, and is a highly energetic pyrotechnic or
explosive material.

XsenO ::

Zna bit, da drži zna bit, da ne, ker tudi če je nekdo znastvenik ali inženjir z nevem koliki nazivi pred imenom še vedno ne pomeni, da so njegove trditve prav ( beden primer sonce se vrti okoli zemlje kot je trdil Ptolomej če se ne motim)
Za tiste avtorje, ki sem našel nekaj kolkor tolko nepristranskih podatko so bili ti članki, ki si jih prilepil, diskreditirana s strani drugih znastvenikov in inženirjev.
Kdo ima prav....mah le bogovi ali konspiratorji(če le obstajajo) vedo.


Anyway mala igra: WHAT WENT BOOM?

http://depositfiles.com/files/rsvu3qln0

;)
1 + 1 = 1

THX 1138 ::

Organske kemikalije kaj so to ?

Posamezna organska kemikalija" je katera koli ogljikova spojina, razen oksidov, sulfidov in
kovinskih karbonatov, ki jo je mogoče opredeliti s kemijskim imenom, strukturno formulo, če je
znana, in z registrsko številko CAS, če ji je dodeljena, z izjemo razstreliv in ogljikovodikov.

Za tiste avtorje, ki sem našel nekaj kolkor tolko nepristranskih podatko so bili ti članki, ki si jih prilepil, diskreditirana s strani drugih znastvenikov in inženirjev.


Kje to? daj link, ta raziskava je bil opravljena zelo strokovno, z vsemi potrebnimi detalji in informacijami.

Naj še enkrat ponovim, da so testirali 4 vzorce prahu(eden je bil vzet 10 min po zrušitvi WTC) in v vseh je bil prisoten ta "red chip", ki je vseboval visokotehnološki termit.

bluefish ::

pa imejte ta vaš termit. Še vedno pa ni nihče pojasnil, kako to, da informacije o nastavitvi le tega niso pricurjale v javnost s strani tistih, ki so to domnevno nastavili in še prej tudi načrtovali celotno, ne preveč preprosto, postavitev.
Pa ne pozabimo na vse "domnevne" osebe v letalih za katere nekateri trdite, da sploh niso poletela.

XsenO ::

1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

THX 1138 ::

še vedno pa ni nihče pojasnil, kako to, da informacije o nastavitvi le tega niso pricurjale v javnost s strani tistih, ki so to domnevno nastavili in še prej tudi načrtovali celotno, ne preveč preprosto, postavitev.


To je zarota, ki je zelo zelo skrbno načrtovana.Tudi z veliko pomočjo medijev, ki jih ti neoconi imajo v lasti. Zato je zelo težko,da bi te resnične informacije prišle v javnost. Mogoče se kdaj omenijo, pa je vse v tonu teorije zarote, ki ima tak negativen predznak(paranoičen), da komentator na koncu pove nekaj v šaljivem tonu,..pač najbrž ni res, svet gre dalje.

Kar se pa tiče samih ljudi, ki so to delali pa trenutno ne moremo vedeti kdo so bili, lahko so Cia/Nsa agenti(ki znajo molčati, to si lahko brezskrben), lahko kateri drugi..To verjetno ne bomo nikoli zvedeli oz bojo tisti odnesli v grob.

Pa ne pozabimo na vse "domnevne" osebe v letalih za katere nekateri trdite, da sploh niso poletela.


Hm, lahko kaj več poveš o tem? Eno letalo so sestrelili, zdaj če misliš tisto ki se naj bi zaletelo v Pentagon(nekateri pravijo, da naj bi bila raketa)..hm o tem pa ne bi znal kaj več povedat, ker tudi verjetno ni dokazov, ker so hitro pospravili sceno.

podbevna ::

Še en link za odkrivače zarotnikov. Tu lahko dobite mnogo odgovorov, razlag in dokazov, a jih verjetno itak ne boste prebrali/ sprejeli / razumeli. Debunking 911. Ni nobenih superzlobnežev, ki kontrolirajo družbo že odkar smo zlezli z dreves, tako, da je malo dolgočasno branje...

Da mi ne bo kdo očital, da se deklam norca naj spet omenim, da je vaša potreba po veri v kavzalnost tudi v kaotičnem sistemu čisto razumljiva. Sicer je napačna in vas pelje do tega da verjamete v popolne neumnosti, a je razumljiva...

THX 1138 ::

Da mi ne bo kdo očital, da se deklam norca naj spet omenim, da je vaša potreba po veri v kavzalnost tudi v kaotičnem sistemu čisto razumljiva. Sicer je napačna in vas pelje do tega da verjamete v popolne neumnosti, a je razumljiva...


Heh, ti si smešen..daš link ene strani, ki je ravno tok senzacionalna kot kakšen pop tv in mi praviš da verjamem v neumnosti.Jaz sem ti dal veliko bolj konkretne podatke, kot ti meni..ne se hecat:)

bluefish ::

Zato je zelo težko,da bi te resnične informacije prišle v javnost. Mogoče se kdaj omenijo, pa je vse v tonu teorije zarote, ki ima tak negativen predznak(paranoičen), da komentator na koncu pove nekaj v šaljivem tonu,..pač najbrž ni res, svet gre dalje.
A kljub vsemu imamo en kup spletnih strani in "strokovnjakov", ki vsem na očeh opozarjajo na domnevno zaroto.

Hm, lahko kaj več poveš o tem? Eno letalo so sestrelili, zdaj če misliš tisto ki se naj bi zaletelo v Pentagon(nekateri pravijo, da naj bi bila raketa)..hm o tem pa ne bi znal kaj več povedat, ker tudi verjetno ni dokazov, ker so hitro pospravili sceno.
Ciljam ravno na to, da nekateri trdijo, da v Pentagon ni priletelo letalo temveč raketa. Kje so torej potniki, ki so se prijavili na tisti let? Menda ne boš trdil, da so "sorodniki" le dobro plačani agentje in igralci - upokojenci z dodatnim mastnim zaslužkom.

Kar se pa tiče samih ljudi, ki so to delali pa trenutno ne moremo vedeti kdo so bili, lahko so Cia/Nsa agenti(ki znajo molčati, to si lahko brezskrben), lahko kateri drugi..To verjetno ne bomo nikoli zvedeli oz bojo tisti odnesli v grob.
Se je že izkazalo, da ni čisto tako. Morda ne direktno, vsekakor pa preko drugih ljudi.

THX 1138 ::


A kljub vsemu imamo en kup spletnih strani in "strokovnjakov", ki vsem na očeh opozarjajo na domnevno zaroto.


Obstajajo seveda, teorija zarot ima že dolgo zgodovino,predvsem preučevanje secret societies. In informacije o njih so se širile skozi desetletja(stoletja) Vsak, ki jih je odkrival je dal delček k mozaiku(ki seveda še ni čisto popoln, ampak obliko že ima).Ampak vsi so označeni za paranoike in kot takšni za nekompetente/nerelevante vire informacij. Je pa tudi res, da je vmes veliko dezinformacij..podobno, kot tisti link, ki ga je prilepil podbevna.In zato se ustvari kaos, ker nekatere informacije niso resnične in to zelo zmanjša verodostojnost tistih, ki res nekaj vedo.

Ciljam ravno na to, da nekateri trdijo, da v Pentagon ni priletelo letalo temveč raketa. Kje so torej potniki, ki so se prijavili na tisti let? Menda ne boš trdil, da so "sorodniki" le dobro plačani agentje in igralci - upokojenci z dodatnim mastnim zaslužkom.


Heh, jaz o tem ne bi razpravljal,ker se mi niti ne zdi tako pomembno. Pa tudi informacij, da bi potrdili da gre res za raketo nimam. Lahko bi se vrteli vkrogu in vsak bi trdil svoje, ampak tako močnih argumentov, ki sem jih dal z to raziskavo verjetno ne bi predstavil. Če se bo pa javil kdo in povedal resnico oz predstavil konkretne dokaze(če uradna razlaga ne drži) bomo pa tako videli.

Se je že izkazalo, da ni čisto tako. Morda ne direktno, vsekakor pa preko drugih ljudi.


Ja upam, da se bo v tem primeru tudi. Čeprav ti je verjetno jasno kaj bi se zgodilo z tistim, ki bi to izdal(oz če ga odkrijejo) Zato je možnost za kaj takšnega bolj majhna.

Pyr0Beast ::

Posamezna organska kemikalija" je katera koli ogljikova spojina, razen oksidov, sulfidov in kovinskih karbonatov, ki jo je mogoče opredeliti s kemijskim imenom, strukturno formulo, če je znana, in z registrsko številko CAS, če ji je dodeljena, z izjemo razstreliv in ogljikovodikov.
To se razume pod organskimi spojinami, organskih kemikalij pa še nisem slišal.
Stireni in benzeni se pa nahajajo v večini plastik/izolacij/sodobni tehniki.
Dasiravno tudi v razstrelivih, samo vir je vprašljiv.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

THX 1138 ::

Posamezna organska kemikalija" je katera koli ogljikova spojina, razen oksidov, sulfidov in kovinskih karbonatov, ki jo je mogoče opredeliti s kemijskim imenom, strukturno formulo, če je znana, in z registrsko številko CAS, če ji je dodeljena, z izjemo razstreliv in ogljikovodikov.
To se razume pod organskimi spojinami, organskih kemikalij pa še nisem slišal.
Stireni in benzeni se pa nahajajo v večini plastik/izolacij/sodobni tehniki.
Dasiravno tudi v razstrelivih, samo vir je vprašljiv.



Opis sem našel v pravilniku kjer se določa vsebina poročil o posameznih organskih kemikalijah ter rokih in načinu
poročanja v skladu s Konvencijo o prepovedi razvoja, proizvodnje, kopičenja zalog in uporabe
kemičnega orožja ter o njegovem uničenju in z Zakonom o nadzoru strateškega blaga posebnega pomena za
varnost in zdravje :
http://209.85.129.132/search?q=cache:-s...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

Pyr0Beast ::

Hmm, mogoče prišlo iz organic compounds.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

podbevna ::

Da mi ne bo kdo očital, da se deklam norca naj spet omenim, da je vaša potreba po veri v kavzalnost tudi v kaotičnem sistemu čisto razumljiva. Sicer je napačna in vas pelje do tega da verjamete v popolne neumnosti, a je razumljiva...


Heh, ti si smešen..daš link ene strani, ki je ravno tok senzacionalna kot kakšen pop tv in mi praviš da verjamem v neumnosti.Jaz sem ti dal veliko bolj konkretne podatke, kot ti meni..ne se hecat:)


A si ti vsaj preletel link?.

Kot dober vir informacij ga je navajal eSceptic (tako sem tudi naletel nanj). Vaš cenjeni Alex Jones pa je baje zapisal, da je stran "profesionalna, obsežna in je šlo vanjo očitno veliko dragih ekspertiz". On to seveda smatra za dokaz zarote, a "pop TV"? In to od youtube trutherja :)...

Prosim te preberi si npr. razlago zablode o prostem padu in razlago WTC 7, mogoče se boš za razliko od tvojih yotube risank celo kaj malega naučil in se nehal smešiti. Na strani je pravzaprav razlaga večine neumnosti trutherjev (vključno z eksplozijami), mene pa je zabaval tudi prikaz strokovne bede večine "strokovnjakov" na strani zarotniških vernikov.

V glavnem Debunking se meni zdi zelo OK link. Res pa je, da nisem iskal ali obstajajo tudi boljši (verjetno da, ker očitno nekaterih blodenj ni ravno težko odpraviti...).

THX 1138 ::

A si ti vsaj preletel link?.


Sem.Ti očitno nisi, ker tega ni izrekel Alex Jones. Pa lahko bi vsaj dal cel citat, če bi hotel biti pošten a ne:

debunking9/11.com is a very sophisticated, extensive and professionally put together website that clearly has had a lot of expensive expertise poured into it. It goes to extraordinary lengths to attempt to debunk the evidence that has presented itself on the internet over the last seven years as an alternative to the US government’s version of the events of 9/11, but – and this is where the site gives itself away – it doesn’t attempt to debunk just some aspects of the new evidence that has been presented, but it tries to debunk every bit of it. It is that characteristic that defines it as a propaganda site rather than a site that is scientifically objective with its arguments.


No kar ti zagovarjaš je propaganda, jaz sem ti pa dal pogled iz znanstvenega vidika. Ki pa ga seveda nisi pogledal.

Še kaj?

oldguy ::

Bo že tako, da je tale WTC hoax še en failure več prejšnje administracije. So bili takrat, ko bi morali metat denar v preiskavo Savdijcev, Osame ter lastne obveščevalne, preveč zaposleni z Irak-AlQaida-Irak-AlQaida mantro, takrat pa seveda nikomur ni bilo do kazanja Savdijcev po ekranih. Bi se mogoče kdo preveč zamislil, zakaj sploh rinejo tja dol. Posledično je bila dolga in ne ravno z denarjem in strokovnjaki podprta preiskava izčrpen vir za razne teorije. Heck, še sam bi skoraj lahko verjel, če bi bili "dokazi" malo manj luknjasti in nesposobnost ne tako zelo očitna...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

rndm2008 ::

Vsi debunking sajti delujejo po istem principu, Podbevna, kot pijanec plota se držijo razlage NISTa in FEMA-e. ZELO vprašljiva znanstvenost in strokovnost, večkrat dokazano.
.
Primer je že to, kako nekateri debunking sajti nonšalantno trdijo, kako je normalno, da je potniško letalo v Pentagonu izparelo, pustilo eno samo luknjo skozi tri prstane bajte, potem pa v notranjosti najdejo "dele motorja". Skozi katero luknjo so pa prišli? Skozi nerazbita okna levo in desno od edine luknje na pročelju? In še bolj smešno, trdijo celo, da je tistih 5 frejmov iz Pentagona nesporen dokaz, da je vanj priletelo potniško letalo. Kot, da bi človek gledal sliko ovce, pa bi mu nekdo zatrjeval, da gleda kravo. Če kaj, potem tistih 5 frejmov dokazuje le, da v Pentagon zagotovo ni priletelo potniško letalo. Karkoli, samo potniško letalo ne. Takih sajtov je gotovo kot toče. Še sam sem si jih pogledal nekaj. So isti kot obnašanje tukajšnjih debunkerjev. Ignoriranje neprijetnih dejstev in obešanje na tista, za katera trutherji (zaenkrat) ne morejo dati točnega odgovora. V stilu, "če v Pentagon ni priletelo letalo, kje je potem pravo letalo in njegovi potniki?" To bebavo logiko smo že spoznali.

Nisem pa še našel debuking sajta, ki bi pojasnil neskladnosti med uradnim poročilom in dejstvi.

Ti, Kit, se pa odloči. Najprej trdiš, da je povsem normalno, da se sta se dvojčka spremenila v prah, saj se gips in beton zlahka zdrobita, potem pa trdiš, "le kakšen padajoč prah, ki je rušil nadstropja pod seboj?". Ko se boš odločil, se pa javi. Pa še vedno očitno nisi dojel, da je dejanska številka ugrabiteljev nepomembna. Pomembno je dejstvo, da navedena številka v uradnem poročilu ne drži. In če ne drži neko tako osnovno dejstvo, kot je to, koliko in kateri so bili ugrabitelji, kako potem verjeti znanstveno fantastičnim razlagam o izparevajočih letalih (kjer potem prikladno najdejo ravno potne liste ugrabiteljev) in od segretega jekla porušenih stolpnicah? Težko. Ampak to je verjetno zato, ker si revčki želimo najti neko kavzalnost v kaotičnem svetu, kajne, Podbevna?

Skratka, debunking sajti so ravno tako smešni kot uradna razlaga, jasno, saj se na njo tudi opirajo. Verjamem pa, Podbevna, da se ti zdi link OK. V kaotičnem svetu je taka razlaga precej bolj pomirjujoča kot tista, da morda oblastniki niso tako človeku prijazni, kot si ti in tebi podobni želijo. Se človek veliko bolj varnega počuti, če lahko verjame neumnostim in potvarjanjem na debunking sajtih. In ko si že tako zmagovito napopal ta famozni debunking sajt, potem pa poišči še kak "debunking debunking" sajt. Tudi teh je dovolj. Kar pa se tiče strokovnosti vs poljudnosti - nič ne rečeš o staljenem jeklu in nanotermitu? Prvo je izmišljotina, drugo pa nesposobnost tistih, ki so izpeljali analizo? Hkrati pa vsak slotekovec na vrtu brez težav najde nanokompozite? Posebno verjetno tisti "cvet slotecha", hehe. Ejejej, ta cvet slovenske inteligence...

Podbevna, kvaziargument o tem, da trutherji ne premorejo(mo) objektivnosti, ker se sicer ne znajdemo v kaotičnem svetu, je zlajnan. Klasičen prijem medijev. Naslednji korak so potem primerjave z moonhoaxerji in podobno navlako. Dejstva pa ostajajo: tri stolpnice so se porušile od požara, kar se ni zgodilo nikoli prej in nikoli kasneje. In to v domovini gradnje stolpnic. Dejstvo je, da NORAD ni posredoval. Dejstvo je, da uradno poročilo nima pošlihtanega niti, koliko in kateri so bili ugrabitelji. Dejstvo je, da komisija uradnega poročila ni zaslišala cele množice ljudi in da je neprijetna pričevanja izločila iz končnega poročila. Konec koncev o zrušenju WTC 7 v končnem poročilu prav tako ni niti besede. Dejstvo je, da je bila komisija sestavljena iz samih vladinih ljudi. Dejstvo je, da od več kot 80 kamer na Pentagonu niti ena ne kaže posnetka letala, se je pa FBI zelo potrudil in nekaj minut po dogodku zaplenil posnetke kamer iz okoliških zgradb. Le zakaj? Jim ni v interesu, da javnosti pokažejo čimbolj nesporno, kaj je priletelo? Zakaj zaplemba trakov? Dejstvo je... and on and on it goes.
Point je torej, teh dejstev, kjer so se komisija, njeno delovanje in končno poročilo kompromitirali, je neverjetno veliko. Tako mnogo, da se je za vprašati, kdo je tisti, ki si tako obupano želi najti neko kavzalnost v tem kaotičnem svetu, kdo pa je tisti, ki si pred neprijetno kavzalnostjo zatiska oči. Pomisli, Podbevna, preden podajaš take diskvalifikacije. Vsaj malo.
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

bluefish ::

V stilu, "če v Pentagon ni priletelo letalo, kje je potem pravo letalo in njegovi potniki?" To bebavo logiko smo že spoznali.
A kljub vsemu se gre za povsem legitimno vprašanje. Dejstvo je, da so na tisti dan z radarskih zaslonov izginila tri letala, torej se je moralo z njimi nekaj zgoditi.

XsenO ::

Ignoriranje neprijetnih dejstev in obešanje na tista, za katera trutherji (zaenkrat) ne morejo dati točnega odgovora.


Ehmmmm raje bi bil tiho saj se obe strani posložujejo iste "taktike".
1 + 1 = 1

V-i-p ::

No, če so pokazali vse in se je dalo videt vse, kar je tistega dne bilo posneto glede terorističnih napadov je res čudno, da do danes niso pokazali posnetkov trka v Pentagon. Saj vem, da bo večina rekla "že imajo razlog da jih ne pokažejo" pa vseeno. Vrgli bi najbolj nedolžen posnetek v javnost, kjer se magari od daleč vidi letalo, ki se zaleti not pa bi bil mir.

Zanimivo, sem šel malo brat, glede tiste procedure o dvigu lovcev: prvo letalo je udarilo ob 09:03 v WTC v Pentagon udari ob 09:37. V 34-ih minutah niso bili sposobni dojet, kaj se dogaja? Amaterji :D.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

THX 1138 ::

A kljub vsemu se gre za povsem legitimno vprašanje. Dejstvo je, da so na tisti dan z radarskih zaslonov izginila tri letala, torej se je moralo z njimi nekaj zgoditi.


Se strinjam.

Saj vem, da bo večina rekla "že imajo razlog da jih ne pokažejo" pa vseeno. Vrgli bi najbolj nedolžen posnetek v javnost, kjer se magari od daleč vidi letalo, ki se zaleti not pa bi bil mir.


Tudi gre povsem za legitimno vprašanje, kje so ostali (bolj razločni) posnetki drugih nadzornih kamer in zakaj jih ne pokažejo. Če bi jih bi bil volk sit in koza cela. Tako pa se lahko sprašujemo, če potem mogoče res ni bilo letalo tisto, kar se je zaletelo v Pentagon. O tem je pisal tudi francoski novinar Thierry Meyssan, ki je z svojo dejavnostjo kmalu postal persona non grata v Zda. Zanimivo. V svoji knjigi je recimo trdil, da:

Vsa pričevanja in opažanja ustrezajo opisu eksplozije, ki jo povzroči zadnja
generacija raket AGM s kumulativnim polnjenjem in z oslabljenim uranom
vrste BLU, daljinsko vodenih s satelitsko navigacijo. V resnici je orožje
videti kot manjše potniško letalo, vendar to nikakor ni. Med letom raketa
proizvaja prediren zvok, podoben lovskemu letalu, vodena pa je tako
natančno, da lahko vstopi skozi okno izbranega cilja... Ta napad so lahko
izvedli le pripadniki ameriških oboroženih sil proti drugim pripadnikom
ameriških oboroženih sil." Avtor to dokazuje tudi z izginotjem posebnih
kod, ki so pomembne, da se lahko letalo ali pa raketa sploh približa
zaščitenemu območju Pentagona, in preko priznanja nekega washingtonskega
kontrolorja poletov, ki je na podlagi letalnih sposobnosti objekta, ki
je zadel Pentagon, dejal, da bi lahko šlo le za vojaško letalo ali pa za
projektil.


In kaj se je potem zgodilo z letalom? So ga sestrelili, kje nad morjem, ali pa mogoče sploh ni poletelo? Ne vem, samo ugibam.

delfinus ::

Kako je lahko raketa zbila 5 cestnih lampic? Je raketa sla cik cak kot v fliperju pa nato v Pentagon ali pa so jih morda zarotniki predhodno miniral, nastavli? Evo slikce.


Lampica 1


Lampica 2


Lampica 3


Lampica 4


Lampica 5



lp, d.

THX 1138 ::

Saj sem videl že slike teh lampic, samo to po sebi še nič ne dokazuje. Naj dajo posnetke, pa bom verjel.

Ziga Dolhar ::

To dokazuje/kaze na dolocene lastnosti objekta, ki je preletelo to obmocje oz. cigar vplivno obmocje je zajelo in vplivalo (podrlo) na te lampice..

Zdej pa, primerjajmo lastnosti te rakete. Ce se izide, super. Ce se ne, so bile verjetno res scensko zminirane.
https://dolhar.si/

Matev ::

tudi če beliverju zabiješ melono v zadnjik
bo še vedno trdil svoje bedastoče

prihranite si živce in se ne ubadajte z njimi

če verjamejo da je raketa cikcak letela in zbila vse te lampe - potem naj pač verjamejo v to

THX 1138 ::

prihranite si živce in se ne ubadajte z njimi


Teb so očitno popustili:)

bluefish ::

Saj sem videl že slike teh lampic, samo to po sebi še nič ne dokazuje. Naj dajo posnetke, pa bom verjel.
Tako kot samo po sebi sledi organskih spojin ne dokazujejo prisotnosti termita v stavbi. Pokaži posnetke minercev, pa bom verjel.

bajro ::

hmmm ..
survivor, not statistic

'nesposobni so sposobni onesposobit sposobne'

THX 1138 ::

Saj sem videl že slike teh lampic, samo to po sebi še nič ne dokazuje. Naj dajo posnetke, pa bom verjel.
Tako kot samo po sebi sledi organskih spojin ne dokazujejo prisotnosti termita v stavbi. Pokaži posnetke minercev, pa bom verjel.


Napačno razmišljaš. tam so dobesedno odkrili organske spojine(termit) v 4 različnih vzorcih. Tu pa razen nekega nerazločnega posnetka, par podrtih lampic, luknje v steni in par kosov razbitin, ki spominjajo na nekakšno letalo(ki pa so jih kr precej hitro pospravili, skoraj nemudoma) ni bilo opaziti ali zaznati moč kaj drugega.

XsenO ::

Lih kot razmislek, toda a ni nekako pričakovano, da v delavnem mestu kot je New York, (kjer potekajo neprestana gradbena, rušilna in vzdrževalna dela na površju in pod njim) dobi v ozračju vsemogoče delce?
Odgovor na to nam bi dala kakšna primerjalna analiza podobnih mest kot naprimer Las vegas ali Los angeles.
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

Matev ::

Tu pa razen nekega nerazločnega posnetka, par podrtih lampic


aja

si splojh pogledal slike - kaj jim manjka?

hamax ::

THX 1138 ::

aja

si splojh pogledal slike - kaj jim manjka?


Ja, rad bi videl letalo.

V-i-p ::

Večno bom trdil, da posnetki tistega kar je zadelo Pentagon obstajajo. Pokažejo jih pa ne. Zakaj? Če rabijo posnetke za bogve kaj, analize, varnost, karkoli lahko vržejo v javnost najbolj nedolžen kot snemanja in tistega ki najmanj pokaže. Samo pokažejo naj ga, pa bo mir...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Matev ::

zanimivo kako beliverji utihnejo ko jim prilimaš slike ki popolnoma izničijo vsako možnost raketnega napada...

in nato vse tiho je bilo ...

en beliver pa nato reče da ne verjame slikam...

ja ok no

potem pa samo štango v roko pa po glav usekat

Ziga Dolhar ::

Tko kot je bil 'mir' z Obaminim certifikatom?
https://dolhar.si/

THX 1138 ::

Tko kot je bil 'mir' z Obaminim certifikatom?


Vidiš, nič ni tako, kot naj bi bilo;)

Matev

Kok si ti star? Tlinajst let?

Ziga Dolhar ::

Tko kot je bil 'mir' z Obaminim certifikatom?


Vidiš, nič ni tako, kot naj bi bilo;)

Matev

Kok si ti star? Tlinajst let?


Ko je pokazal certifikat - seveda ni bilo 'miru'.

Je blo spet neki narobe.
https://dolhar.si/

THX 1138 ::

Ko je pokazal certifikat - seveda ni bilo 'miru'.

Je blo spet neki narobe.


A da ga je pokazal? to pa nisem vedel.Maš kak link maybe?
««
27 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kdo vodi svet in podobne zarote (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45631192 (2081) T-h-o-r
»

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68742064 (28972) Matev

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42023061 (18947) jype

11 september in teorija zarote!? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12213457 (9080) jype

Več podobnih tem