» »

Kdo vodi svet in podobne zarote

Kdo vodi svet in podobne zarote

««
2 / 10
»»

PacificBlue ::

@antonija

Tablete zdravijo posledice in ne vzroke. Ne bi nič opravil s tem. Prosim te pa da ne komentiraš kaj vse sem jaz prebral in kaj vse jaz vem. Ker nimaš niti blage veze.
Pa ne razmišljat o financnih vidikih mojega načrta. Potem ne bi čisto nič opravil. Raje razmisli kaj bi ti "for free" naredil za dobrobit človeka oz človeštva.

antonija ::

A bi prosim ze kaj napisal o tvoji "resitvi" sveta al bos se naprej samo nakladal?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Bellzmet ::

Ah dejte že spet s teorijami zarote in koncem sveta.

Komaj čakam, da bodo za vse, ki hočejo "novo družbeno in ekonomsko" ureditev "in splošno spremembo na bolje ter mir na svetu brez lakote in tečnih tašč" našli neki novi planet, da bodo potem tam afne guncal.

Do takrat pa izkoristite ta svet in ne svoje nesposobnosti opravičevati s tem, da itak zadevo vodi nekdo drug.

lp

bluefish ::

Povej mi kakšno ceno pa plačuješ za to?

Praktično nič.
Ne, jaz ponujam temeljito preobrazbo družbe kot same in njenega delovanja. Ampak silil vas pa ne bom. Tudi ne bi bilo prav.

In računalniški forum se ti zdi primerno mesto za to, sploh glede na dosedanje debate? Da ne govorimo o tem, kolikšen procent ljudi s tem dosežeš.

In da, le zakaj se nenadoma velike korporacije bojijo za svoj obstanek in zapirajo vrata, če pa so tako vsemogočne, da lahko ustvarijo vojne na lastno željo, imajo vpliv na vlade,...?

PacificBlue ::

Nekaj je v zadnjem času res zjebalo ekonomsko sliko sveta..le kaj bi to bilo?
Se pravi te korporacije so sedaj 100 let zasledovale cilj maksimiziranja njihovega profita in kar naenkrat so vse preklopile v borbo za lasten obstoj. Vi zarotniki pa hitro spreminjate svoja načela, moram reči.


O kakšnih načelih pa ti govoriš?

NWO jim je največji cilj. Tudi za ceno lastnega profita.

Bellzmet ::

Politika, vera, vojska? Če pogledam iz te perspektive bi bil srečen, če bi bil kateri izmed teh naštetih. Vendar še ene bolj nevarne ustanove, korporacije. Vsa ta velika podjetja in banke, ki jih poznate npr.: general motors, walmart, razne naftne korporacije in mnoge druge.

OMFG! Kaj bolj stupidnega pa še dolgo nisem prebral.

Veš kako boš najbolje izvedel, če je to res. Hodi v šolo, se izobražuj in se zaposli v eni izmed "nevarnih ustanov", kjer ti bodo potem razkrili vse skrite plane za uničenje zemlje in prevlado v svetu. Samo, če si zmožen napisati kar si napisal zgoraj, nimaš intelektulane kapacitete za kakršnokoli pametno zaposlitev.

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

bluefish ::

NWO jim je največji cilj. Tudi za ceno lastnega profita.

Kako že?

Bellzmet ::

@pacificblue: Zanimivo, tudi Hitler je uporabil "lažen" izgovor za napad na Poljsko. Če se premaknemo v sedanjost, napad na WTC..začetek vojne proti teroristom. Pa čeprav vemo, da v ZDa umre veliko več ljudi zaradi raka, kot pa zaradi teroristov. Ne oni so šli nikoli končano bitko proti teroristom zaradi katere je umrlo ogromno ljudi..in še umirajo

Da te ni SRAM upravičevati terorističnega napada na ZDA s tem, da je to le kaplja v morje v primerjavi z mrvimi od raka. Pa to ne moreš verjeti. Kakšen pokvarjen um moraš imeti, da ti kaj takšnega sploh pride na misel???

c0dehunter ::

Se podpišem pod PacificBlue-ove poste.

Samodestruktivnost človeštva je pa fact.
Obstoječe probleme reušujemo z tehnološkimi rešitvami, ki pa v večini primerov povzročijo še več problemov. Krog ni pretrgan in to se bo nadaljevalo še par desetletij - stoletij če bomo imeli srečo - potem pa BUM, ne dobesedno.

Krog lahko pretrgamo LE z prenehanjem iskanj in realizacij novih rešitev - samo, a nismo že malo prepozni? Korporacije, vlade in drugi, ki jim to stanje ustreza, tega ne bodo dopustili.

Vsega je enkrat konec, tudi človeštvo v obliki kot je sedaj, bo izginilo. Mogoče bo tu in tam kakšen lone wanderer hodil po neprijaznem planetu, urejene družbe pa preprosto ne bo več.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

PacificBlue ::

Komaj čakam, da bodo za vse, ki hočejo "novo družbeno in ekonomsko" ureditev "in splošno spremembo na bolje ter mir na svetu brez lakote in tečnih tašč" našli neki novi planet, da bodo potem tam afne guncal.

Do takrat pa izkoristite ta svet in ne svoje nesposobnosti opravičevati s tem, da itak zadevo vodi nekdo drug.



Sploh veš, kake bedarije ti pišeš. Bi ti kr osebno povedal kakšne sposobnosti imam jaz. Sem res jezen, ko si neki picajzl misli, da je nekdo nesposoben. Mater skrbim za kulturno krajino, skrbim zato da nisi ti lačen. Poleg tega me pa še izjemno skrbi za svet v katerem živimo. Mogoče se bolj dojamem to, ker sem zelo blizu naravi in vem ter poznam vse posledice delovanja proti njej. Isto je pri človeku.

Zato ne klobasaj neumnosti.

Pyr0Beast ::

Da te ni SRAM upravičevati terorističnega napada na ZDA s tem, da je to le kaplja v morje v primerjavi z mrvimi od raka. Pa to ne moreš verjeti. Kakšen pokvarjen um moraš imeti, da ti kaj takšnega sploh pride na misel???
Saj ga ne opravicuje.
War on terror pa tudi ni ravno nedolzna stvar.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

bluefish ::

Krog lahko pretrgamo LE z prenehanjem iskanj in realizacij novih rešitev

Kljub vsemu, da je to gonilo celotnega človeštva od prvih korakov naprej.

PacificBlue ::

@pacificblue: Zanimivo, tudi Hitler je uporabil "lažen" izgovor za napad na Poljsko. Če se premaknemo v sedanjost, napad na WTC..začetek vojne proti teroristom. Pa čeprav vemo, da v ZDa umre veliko več ljudi zaradi raka, kot pa zaradi teroristov. Ne oni so šli nikoli končano bitko proti teroristom zaradi katere je umrlo ogromno ljudi..in še umirajo

Da te ni SRAM upravičevati terorističnega napada na ZDA s tem, da je to le kaplja v morje v primerjavi z mrvimi od raka. Pa to ne moreš verjeti. Kakšen pokvarjen um moraš imeti, da ti kaj takšnega sploh pride na misel???


Ne narobe si me razumel. Jaz sem hotel povedati, da nekateri vidijo večjo grožnjo v terorizmu, kot pa naprimer v zdravju ljudi.

antonija ::

Ja a bi ze kdo od hoaxerjev napisal svoj carobni recept za resitev problema? Tole ni fuzbal tekma kjer stavek "...je prisel v situacijo ampak kakor vsi vemo je zoga okrogla in igra traja do zadnje minute" kaj pomeni, ampak ureditev sveta v katerem zivimo.

Zdej pa alo: Vsak od hoaxerjev (you know who you are) naj napise kako bo resil svet pred samim seboj, kaj vse je potrebno spremeniti, razpisite se!!! In seveda bodite pripravljeni na obstreljevanje non-hoaxerjev, ko vas bojo rajcali za argumente in dokaze!>:D

Ampak tako se stvari delajo... ce hocte slepo verovanje pa rajs odprite sekto, ne pisat po forumih za geeke :))
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Pyr0Beast ::

Kljub vsemu, da je to gonilo celotnega človeštva od prvih korakov naprej.
Hja, dandanes iscemo resitve za probleme ki smo si jih sami ustvarili. Nato te resitve povzrocajo nove probleme in spet rabimo nove resitve, itd. itd.
Iz muhe delamo slona prakticno.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

c0dehunter ::

Krog lahko pretrgamo LE z prenehanjem iskanj in realizacij novih rešitev

Kljub vsemu, da je to gonilo celotnega človeštva od prvih korakov naprej.


TOČNO TAKO!

Problem je le, da nas to pelje proti koncu. Saj vem, prvim iznajditeljem se ni bilo težko odločit med imeti luč in imeti temo. Drugače ne bi moglo nikoli biti. Naša pot je začrtana.

Mišljeni smo bili kot živali, nič več kot pes, nič manj kot mačka.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

swamigi ::

9.11 je bil inside job-tole vedo,vsi ki imajo nekaj malega pameti.
Teroristi pa niso Alkaida-temveč,majhna elita,ki vlada svetu in hoče ustvarit en svet,eno banko in big brother varijanto sveta in seveda v tem svetu bodo vsi ljudje imeli čipe....

Bi morali videt kakšni protesti so bili v USA 9.11.2008 v NY je 100 tisoč ljudi protestiralo proti tej eliti in vladi,ki prikriva resnico.
Ampak mediji pa tega niso poročali,ker so vsi podkupljeni oziroma v lasti majhne elite.

Chemtraili pa so nažalost resnica.Začnite opazovat nebo in boste videli nenavadne pojave na nebu.
Aja pa za vsakim letalom ne ostane sled,sem v prvem postu malce posploševal.
Tole škropijo NATO-va letala,ki so več ali manj bele barve.

podbevna ::

PB a pol si kmet?

Kmet in conspiracy frak? Sem mislil, da so oni bolj prizemljeni.

P.S. Si se kdaj vprašal zakaj je nona od Buševe sobarice poznala tipa, ki je bil hišnik v vrtcu kamor sta hodila sinova Osamovega 49. bratranca. To še ni javno znano, a odgovor je neposredno povezan s krogom v žitu v Zgornji Kungoti (tega so mediji zatajili), koncem Atlantide in seveda NWO.

bluefish ::

Kljub vsemu, da je to gonilo celotnega človeštva od prvih korakov naprej.
Hja, dandanes iscemo resitve za probleme ki smo si jih sami ustvarili. Nato te resitve povzrocajo nove probleme in spet rabimo nove resitve, itd. itd.
Iz muhe delamo slona prakticno.

Kot sem že omenil je to od nekdaj. Prvo je bila palica, kasneje nanjo privezan kamen, potem kos kovine,... Sedaj pa imamo kombajn, traktor,...

antonija ::

In kaksna je tvoja resitev? Kmalu bomo ze na tretji strani pa lahko vse skupaj povzamem v
"weee, men pa ni vsec trenutna ureditev, wee!!".
"Kaj bi pa hotel imeti drugace?"
"Weee, ne maram je, wee!!"

You see what I did there?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

bluefish ::

Tole škropijo NATO-va letala,ki so več ali manj bele barve.

Tako kot večina potniških letal, ki so tudi začuda bele barve. Daj, malo se pozanimaj o delovanju motorjev, nosilnosti posameznih letal sedaj in pred trideset leti,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Bellzmet ::

Sploh veš, kake bedarije ti pišeš. Bi ti kr osebno povedal kakšne sposobnosti imam jaz. Sem res jezen, ko si neki picajzl misli, da je nekdo nesposoben. Mater skrbim za kulturno krajino, skrbim zato da nisi ti lačen. Poleg tega me pa še izjemno skrbi za svet v katerem živimo. Mogoče se bolj dojamem to, ker sem zelo blizu naravi in vem ter poznam vse posledice delovanja proti njej. Isto je pri človeku.

No to me pa res zanima, kaj ti delaš, da jaz nisem lačen. Razen, če si mislil dejansko, da prideluješ hrano. Če si to mislil, mi gre pa že na smeh...

lp

PacificBlue ::

In kaksna je tvoja resitev? Kmalu bomo ze na tretji strani pa lahko vse skupaj povzamem v
"weee, men pa ni vsec trenutna ureditev, wee!!".
"Kaj bi pa hotel imeti drugace?"
"Weee, ne maram je, wee!!"

You see what I did there?


Ne bodi, tako nestrpen no. Sj sem slišal tvoj glas. Vse ob pravem času. Potrpi.

Bellzmet ::

swamigi: 9.11 je bil inside job-tole vedo,vsi ki imajo nekaj malega pameti.

Se umikam iz te teme, ker tole je preveč debilno zame.

bluefish ::

Čakamo že nekaj od nekaj tem nazaj, pa še vedno nič konkretnega. Saj še na sprotna vprašanja nisi pripravljen odgovoriti in razjasniti nekaterih lukenj v teorijah. Torej si neke konkretne razlage res raje ne upam zamišljati.

PacificBlue ::

No to me pa res zanima, kaj ti delaš, da jaz nisem lačen. Razen, če si mislil dejansko, da prideluješ hrano. Če si to mislil, mi gre pa že na smeh...


Aja, verjetn zato, ker imaš v profilu napisano, da si vesoljec. Na katerem planetu pa živiš?

bluefish ::

Izmikanje konkretnim odgovorom. Spet.
Če mislite imeti konkretno temo in zagovarjati svoja prepričanja, potem se vsaj ne izogibajte trditvam in vprašanjem nasprotne strani. To je namreč ravno tisto, kar bi morali pojasnjevati, le bi želeli res konkretno spremeniti način vodenja bodisi podjetja ali pa v skrajnem primeru države.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

antonija ::

tole vedo,vsi ki imajo nekaj malega pameti
Ampak mediji pa tega niso poročali,ker so vsi podkupljeni oziroma v lasti majhne elite
Chemtraili pa so nažalost resnica
Tole škropijo NATO-va letala,ki so več ali manj bele barve


Tole je pa... morje argumentov. ROFL. Vsi, ki imajo nekaj vec kot nekaj malega pameti bojo znali sami razmislit ali je 911 inside job ali ne. Vi z nekaj malega pameti pa to veste... you are special.
Chemtraili na sreco niso resnica. you are special.
Vecina letal, ki danes leta je bele barve (od spodaj prakticno vsa letala z izjemo vojaskih). you must be special.

If you're told "you're special" way more than others... you might just be a retard.

Zdej pa resno: A mate hoaxerji sploh kej za povedat al si boste samo highfival kolk ste dobri ker ste odkrili absolutno resnico?
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

antonija ::

Dej no PAcificBlue, povej ze svoj carobni recept. Ker drugace bos trollal tako dolgo da se noebnemu razen hoaxerjem ne bo vec dalo brat te teme, pol bo pa itak brezveze ker ne bo nobenga za prepricat...

Sploh pa rabim mal smeha, tale vreme dons me cist ubija. A kej veste ce mamo chemtraile tud za soncno vreme delat? Men se ne da kidat pa bi rabu mal sonce, mogoce kr mal globalnega segrevanja, ker trenutno mu ne gre glih najboljs...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

PacificBlue ::

Izmikanje konkretnim odgovorom.


Saj sem dal konkreten odgovor. Če ga ne razumeš, ni to moj problem.

@antonija

Potem so pa imeli neoconi res srečo, da se jim je ponudila priložnost in da so začeli profitirati na vojni proti terorju.

bluefish ::

No to me pa res zanima, kaj ti delaš, da jaz nisem lačen. Razen, če si mislil dejansko, da prideluješ hrano. Če si to mislil, mi gre pa že na smeh...


Aja, verjetn zato, ker imaš v profilu napisano, da si vesoljec. Na katerem planetu pa živiš?

Heh, in to naj bi bil konkreten odgovor - govorjenje nekomu, da je vesoljec.

PacificBlue ::

@antonija

Poln si arogance. Pa sj ti ne zamerim. Pravim ti pa še enkrat da počaki..če si čakal tako dolgo boš še ja menda lahko malo vzdržal Dokler pa lahk greš mogoče sneg skidat.

PaX_MaN ::

9.11 je bil inside job-tole vedo,vsi ki imajo nekaj malega pameti.
Teroristi pa niso Alkaida-temveč,majhna elita,ki vlada svetu in hoče ustvarit en svet,eno banko in big brother varijanto sveta in seveda v tem svetu bodo vsi ljudje imeli čipe....

Bi morali videt kakšni protesti so bili v USA 9.11.2008 v NY je 100 tisoč ljudi protestiralo proti tej eliti in vladi,ki prikriva resnico.
Ampak mediji pa tega niso poročali,ker so vsi podkupljeni oziroma v lasti majhne elite.

Chemtraili pa so nažalost resnica.Začnite opazovat nebo in boste videli nenavadne pojave na nebu.
Aja pa za vsakim letalom ne ostane sled,sem v prvem postu malce posploševal.
Tole škropijo NATO-va letala,ki so več ali manj bele barve.

A to velja zato, ker si ti tko reku?

bluefish ::

No, do takrat ko čakamo na Veliki Odgovor, pa se vsaj potrudi in odgovori na vprašanja zastavljena na prvi strani teme, ki si se jim izognil. Ali pa nimaš časa, ker moraš najti ene koš YouTube linkov in člankov z raznih WW3 strani?

c0dehunter ::

Antonija, hvala za polepšan dan :)) Se moram zmeraj nasmejat ko preberem tvoj post, pa nič slabega ne mislim s tem. Znaš povedat na smešen način.

Drugače pa moje mnenje je, da ni rešitve proti dobičkarjem (sem prav razumel?). Vedno bodo ljudje, ki izkoriščajo, ki jim ni mar za druge, gledajo le za svojo korist.
Rešitev za dejanski propad človeštva nam je pa ušla iz rok že nekaj desetletij nazaj.

Tako da, rešitve ni. Vsak dan živi dobro, kolikor se da in poskušaj paziti da ne škoduješ drugim in da nalagaš Zemlji čim manj napora, kot je možno (beri: ne onesnažuj). Tako boš še največ naredil.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

BigWhale ::

Moderatorji, a se lahko zmenimo eno stvar. Posti z linki na youtube filme, ki so brez obrazlozitev in razlag, kaj je na tistem filmu se brisejo in se ne upostevajo kot argument.

A lahko?

kixs ::

"Sodni" dan bo ze se prisel... pocakimo malo, da zmanjka nafte (ce je res kaj na tem).

Dejstvo je samo to, da je nasa drzava predraga. (seveda se bo hitro nasel kdo, ki bo rekel, da se lahko odselim). Res pa ne razumem folka, da to se podpira. Razumem seveda tiste, ki imajo od tega kaksno korist. Ali bom moram tudi sam na "dark side". ;)

... cakamo na revolucijo ...

swamigi ::

Jaz sem tukaj podal nekaj informacij in to je z moje strani tudi vse.
Jaz nikogar ne prepričujem,sam si naj vsak ustvari svoje mišljenje.
Če pa še koga kaj več zanima pa naj vpraša strica googla.

Nekateri nestrpneži v tej temi,pač mislite,da ste najbolj pametni in tudi to je vredu pač živite v svojem "svetu":)



Vsak dan živi dobro, kolikor se da in poskušaj paziti da ne škoduješ drugim in da nalagaš Zemlji čim manj napora, kot je možno (beri: ne onesnažuj). Tako boš še največ naredil.


Tole si pa lepo napisal,če bi se vsi ljudje tega držali bi bil naš planet in medsebojni odnosi dosti lepši

Tko pa lepo se imejte:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: swamigi ()

PaX_MaN ::

Jaz sem tukaj podal nekaj informacij in to je z moje strani tudi vse.


A misliš tole:
9.11 je bil inside job-tole vedo,vsi ki imajo nekaj malega pameti.
Teroristi pa niso Alkaida-temveč,majhna elita,ki vlada svetu in hoče ustvarit en svet,eno banko in big brother varijanto sveta in seveda v tem svetu bodo vsi ljudje imeli čipe....

Bi morali videt kakšni protesti so bili v USA 9.11.2008 v NY je 100 tisoč ljudi protestiralo proti tej eliti in vladi,ki prikriva resnico.
Ampak mediji pa tega niso poročali,ker so vsi podkupljeni oziroma v lasti majhne elite.

Chemtraili pa so nažalost resnica.Začnite opazovat nebo in boste videli nenavadne pojave na nebu.
Aja pa za vsakim letalom ne ostane sled,sem v prvem postu malce posploševal.
Tole škropijo NATO-va letala,ki so več ali manj bele barve.


To so bile le naštete neargumentirane trditve, ne informacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

antonija ::

Vsak dan živi dobro, kolikor se da in poskušaj paziti da ne škoduješ drugim in da nalagaš Zemlji čim manj napora, kot je možno (beri: ne onesnažuj). Tako boš še največ naredil.

Nazalost vsi vemo da je to bull. Ziveti dorbo si vsak razlaga posvoje, hkrati to postaviti v ravnotezje z "ne skoduj drugim in pazi na zemljo" je spet subjektivna ocena (in to tako zelo subjektivna da kar boli glava).

Nasvet "bodite pridni in imejte se radi" je cist fajn za slisat, ampak vsi vemo da v praksi ne pomeni nic. 0. Pejd do delavca ki dela vsak dan po 10 ur za 400eur na mesec in mu rec naj ima rad svojega sefa pa da nej manj kadi ker onesnazuje planet. Pol pa pejd do njegovega sefa pa mu povej da sicer razumes da on hoce samo "dobro ziveti", ampak da naj se malo popazi da ne skoduje drugim in seveda na zemljo. Ti bo verjetno mirno razlozil da nobenmu ne dela nic hudega, kvecjemu nudi ljudem sluzbo ki je brez njega nebi bilo.

Zdej pa probajmo bit objektivni: Kaj konkretno je treba spremeniti v tem pokvarjenem sistemu da bo svet lepsi? Ce je sistem popolnoma zanic (totalka), opisite sistem s katerim bi ga zamenjali! (PacificBlue je seveda oproscen ker je prezaposlen za resevanje sveta in je treba najnga se mal pocakat;))
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

swamigi ::

Kak za koga

PaX_MaN ::

Kak za koga

SSKJ 1on1:
trdítev 1 -tve ž (ȋ) misel, izražena tako, kot da je v skladu z resničnostjo: dokazati, ovreči, zanikati kako trditev; podkrepiti trditev z dokazi; preklicati svojo prejšnjo trditev; vztrajati pri kaki trditvi; neresnična, nesmiselna, prepričljiva trditev; njuni trditvi sta protislovni; neizpodbitnost, pravilnost trditve / soglašati s kako trditvijo s kakim mnenjem

swamigi ::

resnica je zelo hecna stvar ane

včasih so mislili,da je zemlja ravna
včasih so mislili,da se Sonce vrti okoli Zemlje
včasih so metali ženske na grmade,ker so mislili,da so čarovnice
in še mnogo je takšni primerov.
Bistvo pa je da je v tistih časih bila to resnica in če je kdo temu nasprotoval je bil zasmehovan in še marsikaj hujšega se mu je zgodilo

Torej po tem takem je resnica tisto kar ti govorijo svetovni mediji.
na tej točki pa se sedaj malce zamisli in odpri glavo še kakšnim drugim idejam:)

Pyr0Beast ::

Zdej pa probajmo bit objektivni: Kaj konkretno je treba spremeniti v tem pokvarjenem sistemu da bo svet lepsi? Ce je sistem popolnoma zanic (totalka), opisite sistem s katerim bi ga zamenjali! (PacificBlue je seveda oproscen ker je prezaposlen za resevanje sveta in je treba najnga se mal pocakat[;)])

Kot prvo popucati politicno elito ter mocno spremeniti zakone, tako da bodo dejansko varovali navaden folk.
Prepovedati teroristicno in medijsko gonjo.
Ustanoviti svet za nadzor in preproved neumnih reklam.
Poslihtati osnovni higienski minimum in ga uzakoniti.
Prestrukturirati celotni studentski in solski sistem.
Uvesti kazen v obliki n-ur javnih del.
Obvezno ponovno opravljanje izpita za avto vsakih 8 let, prve pomoci vsakih 5 let.
Spraviti klateze s cest in jim ponuditi delo.
Legalizirati droge z drzavne strani, tako da bodo lahko imeli samo 'registriranci' dostop do njih. Zraven uvesti tecaj, kako naj se mamilasi vkljucijo v druzbo.
Ustanoviti drzavno podjetje za energijo; plin, elektrika, gorivo etc.
Postaviti dober (zastonjski) sistem javnega transporta.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

bluefish ::

Šsh, boš pokvaril PB-jev odgovor, ker očitno sam nima konkretnih idej.

Smurf ::

resnica je zelo hecna stvar ane

včasih so mislili,da je zemlja ravna
včasih so mislili,da se Sonce vrti okoli Zemlje
včasih so metali ženske na grmade,ker so mislili,da so čarovnice
in še mnogo je takšni primerov.


Včasih so verjeli, da je zemlja ravna.
Včasih so verjeli, da se Sonce vrti okoli Zemlje.
Včasih so metali ženske na grmade, ker so verjeli, da so čarovnice

Danes pa verjamejo v zarote.

Pač ljudje radi verjamejo. Tolažim se z dejstvom, da se število takih ljudi vseeno počasi zmanšuje. Je pa zanimivo, kako se poskušajo dati na stran znanosti (tako v preteklosti kot v sedanjosti).

PaX_MaN ::

Ja, in čez tristo let bodo govorili tole:
- včasih so eni mislili,da teroristi niso bili Alkaida-temveč,majhna elita,ki vlada svetu in hoče ustvarit en svet,eno banko in big brother varijanto sveta in seveda v tem svetu bodo vsi ljudje imeli čipe....
- včasih so eni mislili, da mediji niso poročali o stvareh, ker so bili vsi podkupljeni oziroma v lasti majhne elite.
- včasih so eni mislili, da so bili Chemtraili nažalost resnica.
- in še mnogo je bilo takšnih primerov.

Torej po tem takem je resnica tisto kar ti govorijo svetovni mediji.

Hm, Zeitgeist je tudi medij. In, o, lej, ne verjamem mu.

Pyr0Beast ::

Hm, Zeitgeist je tudi medij. In, o, lej, ne verjamem mu.
Vrjeti ali ne res ni pomembno. Se je pa vredno vcasih vprasati, kaj se resnicno dogaja okoli nas.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Gandalfar ::

>> Kot prvo popucati politicno elito ter mocno spremeniti zakone, tako da bodo dejansko varovali navaden folk.

Ok. Lahko spises en checklist?

>> Prepovedati teroristicno in medijsko gonjo.

Zacni izobrazevati in delati na pozitivnem osvescanju. Saj ni tezko.

>> Ustanoviti svet za nadzor in preproved neumnih reklam.

Zakaj ze?

>> Poslihtati osnovni higienski minimum in ga uzakoniti.

Elaborate plz.

>> Prestrukturirati celotni studentski in solski sistem.

Ok, mas checklist?

>> Uvesti kazen v obliki n-ur javnih del.

To do neke mere ze obstaja. Lahko napises bolj natancno kako bi spremenil zakonodajo in zakaj?


>> Obvezno ponovno opravljanje izpita za avto vsakih 8 let, prve pomoci vsakih 5 let.

Lahko, ampak kaj ima to veze z 9/11 zaroto? :P

>> Spraviti klateze s cest in jim ponuditi delo.

Kul. Checklist?

>> Legalizirati droge z drzavne strani, tako da bodo lahko imeli samo 'registriranci' dostop do njih. Zraven uvesti tecaj, kako naj se mamilasi vkljucijo v druzbo.

Slisat je fajn, ampak rabi nek plan spet.


>> Ustanoviti drzavno podjetje za energijo; plin, elektrika, gorivo etc.

Sej to je ze?

>> Postaviti dober (zastonjski) sistem javnega transporta.

Ali placujes z davki ali pa direktno z zetoni. Zakaj ti je to pomembno?

swamigi ::

Paxman in smurf vidim,da nista dojela bistva,kar sem napisal.
No malce razmislita pa bo.
««
2 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68742059 (28967) Matev

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42023050 (18936) jype

11 september in teorija zarote!? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12213453 (9076) jype

Več podobnih tem