» »

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji

««
11 / 14
»»

PacificBlue ::

In še bolj trden dokaz, da je šlo za eksplozivna telesa

KLIK

Torej antibeliverji, na vrsti ste vi:)

Matev ::

meni se tudi ne da več ukvarjati z vami

ADIJO

PacificBlue ::

A na koncu ko pa vam zmanjka idej kako izpodbijati resnico, ste pa kr ušli?

:)

rndm2008 ::

Tko nekako gre to, ja, Pacific.

Najprej žalijo, so zaničljivi in posmehljivi, ko jim človek vrne z isto mero in podkrepljen z dokazi, pa s spuščenimi surlami zapustijo prizorišče, češ, da smo neotesani hoaxerji.

Tkole.

PacificBlue ::

Tkole.


:D

podbevna ::

Ja če dovolj dolgo tupiš svoje, ostali utihnejo. In potem celo koga prepričaš, da imaš prav. To vejo tudi naši politiki.

Jaz imam predlog:

Predstavite svojo teorijo z naslovom Kako poteka centralno vodenje sveta. Če boste uspeli brez nadnaravne intervencije (izmišljena pisma inspirirana s strani Satana, ki 100 let pred pojavi izumijo izraze zanje), pripisovanja nadnaravnih moči zlobnim superljudem in neumnosti (npr. jezuiti, ki hočejo uničiti krščanstvo, uspešni ljudje, ki želijo kaos ne stabilnosti, Darwin, Twain in Marx, ki dokazujejo plan iztrebljenja ipd.), jo bomo mnogi z veseljem prebrali.

In jo tudi primerjali z našimi otročje preprostimi predstavami o družbi kot kaotičnem sistemu v katerem imamo vsi ljudje določene (večje ali manjše) vplive, ki pa so določljivi šele za nazaj.

poweroff ::

Kdaj točno je bil Gulliani obveščen o tem, da se bosta stolpnici zrušili?

Če je bil minut pred zrušitvijo, ne vidim problema. Če je bil 5 dni, pa ja.


Tvoj link Pacific pa pravi, da naj bi bil znotraj WTC kombi z eksplozivom. Zdaj se bo treba odločit - je bil kombi, ali so vrtali par tednov.
sudo poweroff

TESKAn ::

@BigWhale

Tukaj imaš analizo zvočvega dogajanja, ki dokazujejo da so bile eksplozije.

Whether they be from pre-planned terrorist bombs or freak accidents, the observed acoustic events very much appear to have been caused by large explosions.


KLIK


Ja waw, kot da kaj drugega ne mroe zvenet kot eksplozija. Recimo trk avtomobila v tunelu je slišat kot eksplozija. Ali pa če en fajn ploh spustiš plosko na ravna betonska tla. Ali pa če treščiš eno nadstropje ob drugo.

Sicer v službi ne morem gledat youtubea, ampak glede na naslov videa predvidevam, da je to kak posnetek reporterja, ki razlaga na dan dogodka, kako so našli eksplozivna telesa? Če je, te vprašam - si se sam že kdaj znašel v časopisu? Novinarji so sposobni napisat in rečt marsikaj, kar ni nujno res. Zakaj misliš, da 9/11 ni bilo nobene zmotne informacije? Zakaj misliš, da so na tisti dan vsi novinarji dobili "dar nezmotljivosti"?

In še rahla "nejasnost", ki je niste objasnili - kako pojasnite svoje trditve, da se v pentagon ni moglo zaletet letalo, ker je premalo škode na stavbi in na drugi strani trditev, da letalo ne more polomit obcestnih svetilk?




No, da še pogledam v svojo kristalno kroglo in napovem odgovore. Zgornje "nekonsistence" ne boste pojasnili, ker veselo ignorirate za vas neprijetna vprašanja, random me bo zmerjal, da zaradi svojega strahu ne sprevidim "resnice", PB pa bo s pokroviteljskim tonom zmajeval z glavo nad "neverniki", ki "ne znamo mislit s svojo glavo".


Je pa seveda možno, da se zaradi zgornjega stavka moja napoved ne bo uresničila :P.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PacificBlue ::

Tvoj link Pacific pa pravi, da naj bi bil znotraj WTC kombi z eksplozivom. Zdaj se bo treba odločit - je bil kombi, ali so vrtali par tednov.


Torej strinjamo se, da so bila podtaknjena eksploziva. Samo katera? Imho obe možnosti, torej kombi + vgrajena eksploziva.

PacificBlue ::

Sicer v službi ne morem gledat youtubea, ampak glede na naslov videa predvidevam, da je to kak posnetek reporterja, ki razlaga na dan dogodka, kako so našli eksplozivna telesa?


Ne policist razlaga v intervjuju novinarju, da so njegovi kolegi našli ekpslozivno telo.

PacificBlue ::

In še rahla "nejasnost", ki je niste objasnili - kako pojasnite svoje trditve, da se v pentagon ni moglo zaletet letalo, ker je premalo škode na stavbi in na drugi strani trditev, da letalo ne more polomit obcestnih svetilk?


Hm že zato, ker ne verjamem, da bi se kdo naučil leteti z Boeing-om in to na Cessni.

Poleg tega, leteti tako nizko nad tlemi z takšnim velikim ptičem je IMHO skoraj nemogoče. Pa še videli ste lahko tiste luknje v steni. Tiste luknje skoraj niso kaj pod kotom, so torej posledica zelo natanšnega izstrelka, recimo kakšnega brezpilotnega letala napolnjenega z eksplozivom.

rndm2008 ::

Podbevna, sem že zdavnaj omenil organizacije oz. telesa, ki držijo stvari v rokah. Takrat enkrat, ko sem imel dosti vašega zasmehovanja, žaljivega in poniževalnega odnosa do Pacifika. Dokler se je trudil z numerologijo in satanizmom, ste tolkli po njem, da je bilo veselje. Vsak naslednji post je bil bolj sramoten. Na mojo omembo Council on Foreign Relations, Trilateral Commission in Bilderberg Group ste pa potihnili. Povsem. Niti enega komentarja. Niti enega. A ste za ta telesa sploh kdaj slišali? Ste si šli o njih kaj prebrat? Podbevna? Ja? Ampak po Pacifiku je blo pa luštno nabijat, to pa. E nečeš, miško. Mora tut kdaj kaj priletet nazaj.

TESKAn ::

Tvoj link Pacific pa pravi, da naj bi bil znotraj WTC kombi z eksplozivom. Zdaj se bo treba odločit - je bil kombi, ali so vrtali par tednov.


Torej strinjamo se, da so bila podtaknjena eksploziva. Samo katera? Imho obe možnosti, torej kombi + vgrajena eksploziva.


Ne, se ne strinjamo. Razen če misliš napad 1993.

Ne policist razlaga v intervjuju novinarju, da so njegovi kolegi našli ekpslozivno telo.


Vau, policaj, napumpan z adrenalinom, pa ja ne bo povedal narobe? Ti resno misliš, da so v tisti zmedi lahko ločili med bombo in ostankom neke elektronske naprave?

Hm že zato, ker ne verjamem, da bi se kdo naučil leteti z Boeing-om in to na Cessni.

Poleg tega, leteti tako nizko nad tlemi z takšnim velikim ptičem je IMHO skoraj nemogoče. Pa še videli ste lahko tiste luknje v steni. Tiste luknje skoraj niso kaj pod kotom, so torej posledica zelo natanšnega izstrelka, recimo kakšnega brezpilotnega letala napolnjenega z eksplozivom.


Odgovor na prvi del - Mythbustersa sta s pomočjo izkušenega pilota pristala simulator potniškega letala ("zaresna" zadeva, ne Microsoft flight simulator), noben od niju ni še nikoli do takrat sedel v pilotskem sedežu, kaj šele ga upravljal. Pristat je mnogo težje, kot zaletet letalo nekam.

Drugi del - je samo tvoj IMHO. Dokaži, da se ne da letet tako nizko. In kako veš, kako naj bi zgledala luknja v železobetonski steni, ko vanjo trči letalo? Ne veš. Vidite nekaj, kar se ne sklada z vašimi prepričanji in to označite kot nemogoče. Brez enega dokaza.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PacificBlue ::

Video, ki spet potrdi moje slutnje:


KLIK

Tudi glede motorja, ki je bil najden pri Pentagonu:

Its not a part from any Rolls Royce engine that I am familiar with.

John W. Brown , Spokesman for Rolls Royce

Zgodovina sprememb…

TESKAn ::

The 757 was the first Boeing airliner launched with engines produced outside the United States, with early customers selecting the Rolls-Royce RB211. Pratt & Whitney soon offered the PW2000, launched by Delta Air Lines.

Klik

In your slutnje:P.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PacificBlue ::

@Teskan

Ne vem kaj hočeš povedati s tem?

Bytheway, ko boš lahko si poglej ta video,na njem se jasno vidi kako velika sta Boeing-ova motorja v primerjavi z tistim kar so našli pri Pentagonu.

poweroff ::

Pacific, pravim, da se zapletaš. Če je bil eksploziv v kombiju, potem pač ni bil optimalno razporejen za kontrolirano rušenje.

Dajte se najprej izjasnit ali je bilo A ali B, potem bomo pa vašo teorijo sesuli. Samo ne potem jokat, ja če ni A, je bilo pa B.
sudo poweroff

PacificBlue ::

@Mathhai

Sj ne pravim, ampak se mi zdi to najbolj verjetno. Poleg tega sem že v temo 911 enkrat nalepil link, kjer je en delavec v WTCju povedal da je bila eksplozija v pritličju WTC. Ker ko je šel pogledat, so bili tam ranjeni ljudje in veliko razdejanje.

PacificBlue ::

In zakaj ne bi bilo to možno? Malo zjebeš temelje, pa potem še podtakšneš eksploziv po nadstropjih.. potem ni čudno da se stavba podre. Od trka samega letala pa no way. Že pred leti se je v Wtc zaletelo eno letalo, pa recimo v Emire State building..pa ni bilo nič.

poweroff ::

Ja, ampak kakšno je pa bilo tisto letalo, ki se je zaletelo v WTC?

Kot pravim: podaj svojo alternativno teorijo, ki ne bo samonasprotujoča, pa ti jo bomo skritizirali.

Ko bomo imeli čas - jaz bom začasno pobegnil na morje.
sudo poweroff

rndm2008 ::

Je že v redu, Mataj, saj si se izkazal. Zrušenje WTC 7 je bolj podobno zrušenju zaradi požara kot kontroliranemu rušenju, to posnetki jasno kažejo, kajne? Tako da dovolj o tem, si potrdil nivo. Le pojdi na morje.

Da zaključimo. Če se tistim zverem na oblasti pravočasno ne bo uprlo dovolj ljudi, bo naša prihodnja ustava zelo podobna temu. Jasno, za tiste, katerim bo pač uspelo priti med tistih nekaj preostalih procentov pod točko ena.

Prava nevarnost človeštvu in miru so kulturni absolutisti, jih je tu vse polno. Sama nestrpnost. Ozkogledi pezdetje, ki se bojijo neznanega za hribom in že na daleč mečejo sulice, ko se kdorkoli in karkoli bliža. Shoot first and ask questions later. Naj takih po kaosu ostane čimmanj!

Over and out.

podbevna ::

Podbevna, sem že zdavnaj omenil organizacije oz. telesa, ki držijo stvari v rokah. Takrat enkrat, ko sem imel dosti vašega zasmehovanja, žaljivega in poniževalnega odnosa do Pacifika. Dokler se je trudil z numerologijo in satanizmom, ste tolkli po njem, da je bilo veselje. Vsak naslednji post je bil bolj sramoten. Na mojo omembo Council on Foreign Relations, Trilateral Commission in Bilderberg Group ste pa potihnili. Povsem. Niti enega komentarja. Niti enega. A ste za ta telesa sploh kdaj slišali? Ste si šli o njih kaj prebrat? Podbevna? Ja? Ampak po Pacifiku je blo pa luštno nabijat, to pa. E nečeš, miško. Mora tut kdaj kaj priletet nazaj.


Ne za te organizacije še nisem slišal. Sem začel z veseljem prebirati tvoje linke (čeprav sem kmalu naletel na lovske fore). Nikdar ne bom slišal za večino organizacij na svetu, kar seveda ne pomeni, da ne obstajajo.

Nikdar nisem rekel, da organizacije nimajo vpliva na družbe. Seveda ga imajo. A ne tako kot si nekateri predstavljate. Organizacije (včasih so imele to vlogo pri teoretikih zarot Korporacije) postavljate v vlogo bogov, ki determinirajo stvari, ki jih ne dojamete. Mi nimamo kontrole, a nekdo jo sigurno ima! Vse je planirano! Vse ima Razlog (ozka linearna kavzalnost). Vse to so stvari, ki so blizu človeškemu umu. Ker veljajo na mezonivoju enostavne interakcije z okolico. Niso pa skladne s svetom in pojavi na drugih nivojih. Saj to smo že govorili...

Najmočnejše organizacije za katere sem slišal - torej države, institucije znotraj držav (vključno s tajnimi službami), UN, EU, NATO, meddržavne komisije, religije in kulti vsi imajo vpliv na družbo in njen razvoj. Včasih ogromen, drugič majhen. Ta vpliv lahko v zgodovini celo razberemo in vlečemo kavzalne zveze (včasih prav, ponavadi pa poenostavljeno ali celo čisto narobe). A organizacije niso superbitja, kakršna si kdo predstavlja. Niso notranje koherentne (sestavljene so iz ljudi), niso sposobne kontrolirati kompleksnih dogodkov daleč v prihodnosti (ker se teh ne da kontrolirati, kvečemu malo usmerjati), še manj pa so centralno vodene. Superorganizacije nad njimi ni.

Pa še vedno nisem videl Teorije o vodenju sveta. Kako si predstavljate družbo (in vesolje?), ki je v nemilosti muhavosti Organizacij kot je bila včasih v nemilosti Bogov. Razen če misliš tisto blodnjo o tem, da najbolj sposobni ljudje (že morajo biti, da so tako vplivni!) planirajo iztrebljenje večine ljudi zato, ker so narobe razumeli Darwina, Hobbsa, papeža in Marka Twaina. Kaj bi šele bilo če bi brali Ničeja ali Bartola!

P.S Kje pa je link na tisto? Izginil je! OMFG - zarota!!!

leinad ::

podbevna ako pojdeš v največjo teksaško kaktus vukojebino in poskusiš s metodo zdravega razuma prepričati mimoidočega o zmotnosti teorije Adam & Eve, imaš boljše šanse za uspeh kot pri tema dvema pilotoma.

BigWhale ::

Ker imam ravno cas... In ker me zabava in sprosca... :) Pa dajmo lepo po vrsti.

Analiza zvocnega dogajanja?! WTF? Na tistih nekaj posnetkih s polno motnjami, popacenjem in nevem kaj se vse, je nekemu amaterju uspelo razlociti posnetek ekspanzije stisnjenega zraka od ekspanzije drugih plinov pri eksploziji? Najbrz je tisti clovek kar super heroj s super sluhom. Pri vsem tem je pa stvar primerjal s podiranjem ene druge randomly izbrane stavbe?

Kaj je pa Guliani rekel? To, da so mu povedali, da se bo stavba podrla, ker so jo minirali in boljs da gredo ven? Pa dajte no! A resno verjamete v to, da so stavbo minirali ostali v njej do zadnjega trenutka in jo potem podrli? Bog vam pomagaj. Povedali so mu malo preden se bo podrla, recimo da takrat, kot tistemu mozakarju, ki je rekel 'we have to pull' in so sli ven iz stavbe. Gasilci pa bodo ze vedli kdaj se bo ena stavba nekomu na glavo podrla. Morda ne morejo napovedati do sekunde natancno ampak bodo pa ze vedeli kdaj ne morejo vec kontrolirati pozara in je vse skupaj samo se (pazite sedaj) 'a ticking bomb' in boljse, da gredo ven. Se vam ne zdi? Guliani je pa zanikal, da bi kdaj rekel, da morajo laufat ven zato ker so minirali stavbo. Ce bi bil jaz na njegovem mestu in bi me nekdo zacel obtozevati take traparije, bi potem kategoricno vse zanikal, zato, da se ne bi potem novinarji na vsako besedo in narobe postavljeno vejico obesali....

Trden dokaz za eksplozivna telesa ni 'en policaj', ki govori, da so baje nasli nekaj eksplozivnega, ker verjetno ne loci detonatorja in C4 od paketa plastelina in silcka za svincnike. Ker je pac policaj in ne demolition expert. Trden dokaz je en kup detonatorjev in ostankov od eksplozivnih teles, trden dokaz so ostanki ozganin in sledovi dima ob eksploziji.

Ne, ne strinjamo se, da so bila podtaknjena eksplozivna telesa. Najprej so bile eksplozije kontroliranega rusenja, sedaj je ze tovornjak pol eksploziva. Verjetno je bilo kar oboje. Po mojem ni bilo ne enega in ne drugega. Ves kaj je je pa precej lahko izvedljiva zadeva? 30 suicide bomberjev preoblecenih v gasilce. Oni bi se komot kontrolirano in razstrelili. Poslali bi jih pa talibani. Ce ze hoces imeti eksplozije in eksplozivna sredstva. Kot da kaj drugega v pritlicju ali pa kleti ne bi moglo eksplodirati? Plinska napeljava recimo ali kaj podobnega?

Nizko letenje s 757 JE mogoce. Je bilo ze precejkrat povedano, tako letalo zaradi aerodinamike in letalnih povrsin kar samo leti tako nizko nad tlemi. So sli dovolj hitro (in ne prehitro), da je letalo vodljivo. Ce bi leteli prepocasi, bi bilo vec problemov. In sedaj smo spet preskocili. Iz vodene rakete na brezpilotno letalo napolnjeno z eksplozivom. Morda je bil pa kar Barbapapa?

Ce se nekdo trudi z numerologijo in satanizmom in razlaganjem naj gre pisati v revijo Misteriji ali pa v Dannijeve zvezde, kot dezurni numerolog. Ne pa semle, lej ga no. Dva dni nazaj je bil 20.08.2008. Sta ostala zaprta v stanovanjih? A vesta, da ce od osem odstejes 2 dobis 6? Se je 20.08.2008 ob 20:08 kaj hudega zgodilo? Takrat je bilo kar 666! Najbrz so iluminatiji mnozicno masturbirali saj je bil njihov 'taglavn' praznik v tem tisocletju... No jaz temu ne verjamem, verjetno, ker me je strah in ker _oni_ tako hocejo...

No, 757 motor. Ja, verjetno ni bil R&R motor ampak P&W. Ce pri rolsu pravijo da ni njihov. Velikost motorja? Tam na sliki razbitine je ostal samo notranji rotor, brez lopatic ventilatorja in ohisja in se marsicesa. Rotor in centralni del je trd, ostalo okrog motorja je v primerjavi z vsem ostalim mehko. Ce slike drugega motorja nihce ne najde je to verjetno zato, ker ga ni nihce slikal, mar ne? To ni mozna razlaga? PS: Dobra 'suspense' glasba v filmu.

Spet smo pri rusenju. Pacific, zakaj hudica so sploh potem sli telovaditi z avioni? Enostavno bi stvar porusli in povedali da je zgradbo poruslo 30 suicide bomberjev in en tovornjak poln exploziva. Tako bi lahko obe stavbi hkrati podrli in bi bil problem resen.

TESKAn ::

@Teskan

Ne vem kaj hočeš povedati s tem?

Bytheway, ko boš lahko si poglej ta video,na njem se jasno vidi kako velika sta Boeing-ova motorja v primerjavi z tistim kar so našli pri Pentagonu.


Hočem povedat, da ne dela samo Rolls Royce motorjev za Boeing. Težko to ugotovit?
Kar se velikosti tiče, ti najbrž še nisi videl, kako je sestavljen motor za potniška letala? Ima eno tako "ovojnico" okrog turbine, skozi katero potiska zrak tisti velik ventilator spredaj. In ta ovojnica ni nekaj najtršega, si ni težko predstavljat, da jo "polet" skozi armiran beton "olupi".

Od trka samega letala pa no way. Že pred leti se je v Wtc zaletelo eno letalo, pa recimo v Emire State building..pa ni bilo nič.


Kako to veš? So že kje izvedli poiskus, ko se je letalo s polnimi rezervoarji goriva zaletelo v 400+ metrov visoko stolpnico? Ne? Se mi je zdelo. In verjetno to letalo, ki ga omenjaš, ni bil do vrha natankan boeing 757?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

TESKAn ::

Spet smo pri rusenju. Pacific, zakaj hudica so sploh potem sli telovaditi z avioni? Enostavno bi stvar porusli in povedali da je zgradbo poruslo 30 suicide bomberjev in en tovornjak poln exploziva. Tako bi lahko obe stavbi hkrati podrli in bi bil problem resen.


Zakaj neki, levi so bili lačni. Tako so podrli obe stavbi, pa še levi so se najedli:P.

Sem pozabil dodat:

DOH!
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

UnChien ::

Na National Geographic je bil nek dokmuentarni film (verjetno ne edini=D) o 911 na splošno in posebej o WTC stolpnicah; rekli so namreč, da so te (današnje) stolpnice delane tako, da prenesejo trk letala in se ne porušijo kar tako, TODA ---- to ni bilo zgrajeno mišljeno za prenos trka komercialnega potniškega letala, predvsem ne v velikosti Boeing-a 757, temveč tistih propelerčkov s katerimi kmetje zalivajo njive in se nehote izgubijo...(malce metafore morda, toda stolpnici WTC nista bili zmožni prenesti trka Boeinga in sta se zategadelj porušili, brez larifari podtakjenih bomb in ostalih bla bla buč!!)

Kar pa se tiče tistega BS-a na začetku teme, morda bi komu koristil sprehod na Slivnico in se o mađik & co. pogovarjal tam dalje...

d0rK ::

Gledal sem dokumentarec ki je gostil dizajnerja WTCja ki je rekel da so zgradbo testirali tudi z velikimi Boeing like letali.


Nej pa bi bla tista usodna razlika med njihovimi testi in realnostjo kolicina goriva.

UnChien ::

Verjetno so bili to le simulacijski testi, zapovrh pa seveda, da se bo dizajner hvalil, da njegov objekt prenese tudi ''Boeing like'' letal.
Jah, jasno je, da si bo vsak skušal rešiti svojo rit in rekel ''jah moje delo je bilo opravljeno kot je bilo potrebno, a kaj češ, če je blo pa tko pa tko pa tko''...

w00tnes ::

Ni bil WTC dizajniran za trk boeing 707 (polno nalozenega)?
Glede zrusitve pa nimam nekega posebej oblikovanega mnenja (kot laiku mi je izgledalo, kot kontrolirana rusitev, vendar je zadaj 100% kak hakeljc zakaj se je zrusil ravno tako kot se pac je :))

TESKAn ::

No ja, trk sta preživela, uničil ju je ogenj.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

PacificBlue ::

Še nobena druga tako visoka stavna ni prej se podrla zaradi požara.

PRIMER

Zgodovina sprememb…

Vajenc ::

Tudi dvojčka se nista samo zaradi ognja. Se pa je menda WTC7. Ta mesec je NIST izdal uradno poročilo glede WTC7. Pa še odgovori na "random" vprašanja.

UnChien ::

Ni bil WTC dizajniran za trk boeing 707 (polno nalozenega)?
Glede zrusitve pa nimam nekega posebej oblikovanega mnenja (kot laiku mi je izgledalo, kot kontrolirana rusitev, vendar je zadaj 100% kak hakeljc zakaj se je zrusil ravno tako kot se pac je :))


Recimo takili commenti so mi najbol smešni - pa kdo bo ustvarjal nekaj, da se bo potem nekaj tako velikega notri zaletelo in to porušilo ?!?!... Tu je že v osnovi napačna logika - zgrajeno je proti potresu, proti požaru in takim podobnim stvarem. Narejeno je bilo pa ZA: (naj našteva kdor hoče začnem lahko z ''trgovine, pisarne, podjetja, itd'')

Ta pa še lepša ''kot kontrolirana rušitev'' - seveda, namreč za kontrolirano rušitev potrebujemo letalo Boeing XXL s potniki in le še čakamo, da se nanj naložijo teroristi in močno upamo, da se grejo zaletet v stavbo katero imamo mi v mislih KONTROLIRANO porušiti...:8)

Think people think...

UnChien ::

Še nobena druga tako visoka stavna ni prej se podrla zaradi požara.

PRIMER


Ja, res je. Tudi v tvojem primeru vidimo ostanke letala velikosti Boeing 707. Seveda, da je ogenj pripomogel h celemu postopku toda -> WTCju so se podrle jeklene konstrukcije (pač tisti del njih v katere se je zaletel), ki držijo celo stavbo pokonci (=FRAMES). Zaradi ogromnega pritiska, ki se je z vsakim podrtim nadstropjem večal, se je stavba na koncu sesula sama vase - prišlo je do KOLAPSA!

Matev ::

zalet avijona je bil zgolj "češnja na smetani" pri rušitvi

/smeha polna skleda

UnChien ::

Seveda. Češnja = zalet aviona, smetana = hijacked Boeing 707; target: WTC Location: NYC - če ne bi pojedli smetane, tudi češnje ne bi dobili za nagrado.

Matev ::

zalet avijona je bil zgolj "češnja na smetani" pri KONTROLIRANI rušitvi

vsaj tako zarotniki govorijo

saj jih sploh ne razumem kaj želijo povedati

UnChien ::

Ah, še marsikaj so zarotniki pogruntali (Elvis is not dead, Americans faked the Moon landing, Lady Di accident was faked.. etc.), pa gre res verjeti prav vsem oz. kolikim lahko sploh verjamemo? Teorije zarot enostavno morajo obstajati, zato da ljudje lahko sploh dojamejo nekaj, kar se jim zdi tako nemogočega, oz. nekateri niti nočejo verjeti v take stvari in si jih zanikajo nato pa si izmišljujejo razne zgodbice in iščejo dokaze o tem in onem, ki bi le navidezno prikazali razlago. V primeru WTC se seveda ljudje sklicujejo na že tako nepriljubljeno vlado in 'umazana posla Grmička', toda pri tem na to gledajo preveč subjektivno.
Bral sem pa še o nečem; propad Rima - kako se je propad začel: rimljani so mislili, da so vsemogočni in, da se njihovem miljonskem mestu Rim, na katerega so bili izjemno ponosni, ne more zgoditi prav nič. Ko pa je Rim napadel Alarik, kralj Vizigotov ali Zahodnih Gotov, in ga popolnoma oplenil, je rimljanom padla samozavest.
Analogno je to pri američanih oz. newyorčanih - 'mi smo amerika, smo najmočnejši narod na svetu, nam se ne more pripetiti nič' - ko pa so doživeli katastrofo TAKE razsežnosti, je tudi njim prav tako padla samozavest. Tudi zaradi tega vzroka se ljudje potem tolažijo s teorijami zarot.

w00tnes ::

No v mislih sem imel kontrolirana rusitev == podstavljen eksploziv, vendar kot sem omenil, je to pac moje laicno mnenje ker ne poznam vseh dejstev (pa tudi nisem se videl kake druge stavbe pri rusitvi, potem ko jo trofijo letala :P )
Seveda nebo nihce gradil neke stavbe zato, da se bodo letala not zabijala - vendar bi mi bilo logicno, da je pri visokih stavbah pac moznost da se to tudi lahko zgodi in se pol pac tudi to vkalkulira pri izgradnji

Sicer pa gledam sedajle tale ppt: http://eagar.mit.edu/EagarPresentations...
(mi je marsikaj bolj jasno ^^)

PacificBlue ::

d0rK ::

 a

a




OMGZ!

Matev ::

pacific

pa saj smo že zdavnaj ugotovili da so stolp kontrolirano porušili z eksplozijami v pritličju

to da se je še obenem po naključju vanj zaletel avion je bila zgolj češnja na vrhu sladoleda

BigWhale ::

Proof Of Controlled Demolition At The WTC


Khm. Saj nic novega ne povedo. Samo to, da so sedaj se izraelci vpleteni. In da so verjetno letala vodili kar s tal in ju zapeljali v stolpnice.

Ja, B757 pride z universal daljincem zraven. ;>

T-h-o-r ::

ma kako letalo, če so rekli, da je bla vodena raketa :)
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

jype ::

T-h-o-r> ma kako letalo, če so rekli, da je bla vodena raketa :)

In ne kar vsakršna vodena raketa! Vodéna raketa!

nurmaln ::

@dork

ZMAGA!!!
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

PacificBlue ::

Neocons Admit that "War On Terror" Is a Hoax

Iz linka..:

Three weeks after the September 11, 2001, terror attacks, former US defense secretary Donald Rumsfeld established an official military objective of not only removing the Saddam Hussein regime by force but overturning the regime in Iran, as well as in Syria and four other countries in the Middle East, according to a document quoted extensively in then-under secretary of defense for policy Douglas Feith's recently published account of the Iraq war decisions. Feith's account further indicates that this aggressive aim of remaking the map of the Middle East by military force and the threat of force was supported explicitly by the country's top military leaders.

Feith's book, War and Decision, released last month, provides excerpts of the paper Rumsfeld sent to President George W Bush on September 30, 2001, calling for the administration to focus not on taking down Osama bin Laden's al-Qaeda network but on the aim of establishing "new regimes" in a series of states...

Tio2 ::

ah, potem ste znanstveniki in verjamete v zgodbico Bin Ladna,,,

ja, tudi miklavz vam darilca nosi.

Tio2 ::

"Three weeks after the September 11, 2001, terror attacks, former US defense secretary Donald Rumsfeld established an official military objective of not only removing the Saddam Hussein regime by force but overturning the regime in Iran, as well as in Syria and four other countries in the Middle East, according to a document quoted extensively in then-under secretary of defense for policy Douglas "

kaj tje bedarije beres, ali znas kej dokazat da je to res?
««
11 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kdo vodi svet in podobne zarote (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45631186 (2075) T-h-o-r

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42023058 (18944) jype

11 september in teorija zarote!? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12213455 (9078) jype

Več podobnih tem