» »

WTC_What Was In Building 7 in kaj se je dejansko dogajalo 9/11 -

WTC_What Was In Building 7 in kaj se je dejansko dogajalo 9/11 -

Temo vidijo: vsi
««
26 / 86
»»

THX 1138 ::

No in na posnetku se lepo vidi kup dima, ki se je valil izpod vznožja stolpnice, medtem ko je stolpnica še STALA. Pa da niti ne omenjam izjav prič, ki pravijo o močni eksploziji.Mislim, da je čas da priznate, da je šlo za miniranje.

Pa lahko noč:)

rndm2008 ::

Kseno, nisi odogovoril, torej so vsi našteti strokovnjaki, piloti, gasilci, pa milijoni folka, ki so dojeli, da uradna razlaga ne drži vode, vsi pozornosti bolestno željni luzerji? Tako izgubljeni v tem svetu, da potrebujemo takele zadeve, da se najdemo ali pa opozorimo nase, nepomembneži, kakršni smo? Ali pa smo luzerji samo tukajšnji forumaši? Če misliš, da si me s tem prizadel, se hudo motiš. Takih prijemov prestrašenih ovčic, ki trutherje primerjajo z alien believerji, sem že vajen. Mam trdo kožo, kar se tega tiče, predvsem, ker vem, kakšno je ozadje teh smešnih diskvalifikacij. To, da bi si pa v bistvu želel, da gre za zaroto, je pa žalostno podtikanje. Nasprotno, predvsem gre za tvoj in vaš "wishfull thinking". Da naši oblastniki nam pa česa takega že ne bi storili, in tega niste niti pripravljeni preveriti. Vzamete zdravo za gotovo. To, to pa je žalostno. ZATO ste sheeple.
19 Arabcev, norih na kvadrat, in to je to. Če tako pravi CNN, že mora biti res. Pa že to osnovno dejstvo, ki so ga objavili čudežno že nekaj dni po napadu, ne drži, ker so nekatere od naštetih ugrabiteljev našli v Savdski Arabiji, Alžiriji in Maroku, če se ne motim. Ampak FBI jih ima še vedno na seznamu. Ampak vam se, kritičnim umom, že ob tem preprostem dejstvu, ne sproži alarm v glavi, da nekaj torej v uradni štoriji ne štima. Pač prikladno spregledate, ker vam ni všeč. Jeba.

Tole cukanje okoli prostega pada je povsem nepotrebno, ker smo to že dali čez. Give or take a second, vse tri bajte padejo v prostem padu. To dokazujejo vsi izračuni, prosti pad WTC 7 je priznal tudi NIST. Kaj se zdaj (spet) nategujete okoli tega? Vas je morda končno zaskrbelo, da nekako ni logično, da nepoškodovana nadstropja niso nudila niti najmanjšega odpora, hkrati se pa vse drobi v prah? Ne gre skupaj, ne? Res je, ne gre.

O kerozinu tudi nima smisla še kaj dodajat, kajti celo NIST priznava, da je večina izgorela v začetni eksploziji. Nič kaj dosti ga ni steklo po bajti. To je samo slamica za vas, sheeple, ki se obešate za to, ker bi bili sicer fejst ogroženi vaši "izračuni" o temperaturah požarov.

WTC 7 in "kolateralna škoda" je tudi nesmisel, kar je, spet, priznal celo NIST. Tudi sami trdijo, da poškodbe od zrušenja dvojčkov niso bile vzrok, da bi se WTC 7 podrl tako simetrično, v prostem padu. Saj zato so si pa morali omisliti "toplotno ekspanzijo jekla". Poleg tega, ostale štiri manjše stolpnice, ki so pobrale večino materiala dvojčkov, so vse ostale "na nogah", oziroma niso se porušile do temeljev. Niti ena. Pa so bile precej starejše in manj robustne od WTC 7. Če bi se še toliko potrudil, Kseno, da bi si pogledal načrte in nosilne stebre WTC 7, pa požare, ki so bili zanemarljivi, bi vedel, da tudi ta NIST-ova razlaga nikakor ne more držati. Pobrskaj, pa poglej, kakšni stebri so to bili. Temu se reče "overdesigned", redundanca, po domače. Ampak, kot rečeno, ko vam podatek ni všeč, potem tudi arhitekti ne vedo ničesar, saj jim morajo gradbeniki vse računat, ne? Ker so pa, kot ime pove, v Architects&Engineers for 9/11 celo tudi gradbeni INŽENIRJI, vam ta argument nekako ne pomaga.

O tistem ekspertu, ki najde nanodelce ne vem česa na svojem vrtu, pa raje ne bi. Očitno članka sploh ni prebral ali pa ga ni niti malo razumel. Smo slišali tudi take cvetke, da gospod Harrit ne zna ločiti med nanosi barve in termitom. To bo, ja.
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

BALAST ::

USA President elections 2000 = korupcija, ponarejanje, zavajanje medijev = uspeh

Oil prices rises, demand in Usa doesnt grow as much as rest of the World = manipulacija cene nafte z strani ameriških borz (elite)in večji zaslužki USA za vojne razmere = uspeh

Attack on WTC = zavajanje, majhna žrtev za večji dobiček = visoke zavarovalniške vsote = sovraštvo "teroristov" = uspeh

War in Afganistan = politična korupcija znotraj države, veliki dobički od orožja = polastitev naftnih vodov = iztrebitev Talibanov, oslabitev upora proti svetovni dominaciji USA = taktična pozicija za napad na Irak = uspeh

War in Iraq = nenasičena lakomnost USA, iztrebitev Husseinovega režima, polastitev večine naftnih vodov iz bližnjega vzhoda = uspeh
.
itd...
.
Vse jim bi uspelo, če bi bil večji del Evrope vključen v vojno, vendar je svet kmalu ugotovil da prihajajo v hudičevo oblast USA. = NEUSPEH

Na koncu se še vedno bogata politična smetana uživa sadove tega zlega načrta, medtem ko 9/10 prebivalstva občuti večje pomanjkanje in zadolževanje.

XsenO ::

So vsi našteti strokovnjaki, piloti, gasilci, pa milijoni folka, ki so dojeli, da uradna razlaga ne drži vode, vsi pozornosti bolestno željni luzerji? Vsi ne dober del pa ja.
Zakaj si upam to reči? Zaradi neštetega števila različnih razlag, ki izpodbijajo ena drugo, ne glede na kateri strani si. Upam, da ne misliš, da če nekdo ima Dr. pred svojim imenom je vseved, ki se mu mora takoj verjeti.
Glede razlage NIST-a pa ne vem, če sem kdaj rekel, da jo v popolnosti podpiram (če je drugače prosim najdi) zato ne mi polagat, da ji dobesedno verjamem. Je pa res, da mi določeni deli njihove razlage stoji boljše na nogah kot vse ostale teorije obeh strani plota.
O WTC 7 sem že podal mojo teorijo v tej temi in se mi ne, da se ponavljat.
Nagradno vprašanje. A zato, ker podam svojo teorijo spadam pod tiste omenjene v prvem stavku, čeprav sem samo kurir sporočila, kot ostali? Ja verjetno. Ali tudi tam spadajo tudi ostali pisci v tej temi. You bet. A smo zato vsi ovce? Mah to pa si razloži kakor hočeš...
1 + 1 = 1

BigWhale ::

Kseno, nisi odogovoril, torej so vsi našteti strokovnjaki, piloti, gasilci, pa milijoni folka, ki so dojeli, da uradna razlaga ne drži vode, vsi pozornosti bolestno željni luzerji? Tako izgubljeni v tem svetu, da potrebujemo takele zadeve, da se najdemo ali pa opozorimo nase, nepomembneži, kakršni smo?


Ja, dejansko je to res. Nekateri bi naredili VSE za pet minut slave. Tezko verjetno ampak je res. Poglej Paris Hilton. Kaj ji pomaga, da je bogata dedinja, pa je nihce ne pozna. Sedaj jo poznajo vsi! ;)


19 Arabcev, norih na kvadrat, in to je to. Če tako pravi CNN, že mora biti res. Pa že to osnovno dejstvo, ki so ga objavili čudežno že nekaj dni po napadu, ne drži, ker so nekatere od naštetih ugrabiteljev našli v Savdski Arabiji, Alžiriji in Maroku, če se ne motim. Ampak FBI jih ima še vedno na seznamu. Ampak vam se, kritičnim umom, že ob tem preprostem dejstvu, ne sproži alarm v glavi, da nekaj torej v uradni štoriji ne štima. Pač prikladno spregledate, ker vam ni všeč. Jeba.


Na eni strani imas 19 arabcev na drugi strani imas pa nekaj tisoc ljudi, ki naj bo za inside job vedelo in sodelovalo pri njem.

Tole cukanje okoli prostega pada je povsem nepotrebno, ker smo to že dali čez. Give or take a second, vse tri bajte padejo v prostem padu. To dokazujejo vsi izračuni, prosti pad WTC 7 je priznal tudi NIST. Kaj se zdaj (spet) nategujete okoli tega? Vas je morda končno zaskrbelo, da nekako ni logično, da nepoškodovana nadstropja niso nudila niti najmanjšega odpora, hkrati se pa vse drobi v prah? Ne gre skupaj, ne? Res je, ne gre.


Ja, tole o prostem padu smo ze povedali. Tudi stavba, ki jo podrejo nacrtno NE pade s taksno hitrostjo. A WTC stavbe so se pa cudezno podrle hitreje kot to omogoca preprosta fizika. Ah, nehaj no. WTC se je zacel podirat tam kjer se je not zaletel avion in je trajalo kar nekaj casa, da se je podrl, koliko tocno pa verjetno nihce ne bo nikoli vedel, ker je bilo vse skupaj zavito v ogromen oblak prahu.

O kerozinu tudi nima smisla še kaj dodajat, kajti celo NIST priznava, da je večina izgorela v začetni eksploziji. Nič kaj dosti ga ni steklo po bajti. To je samo slamica za vas, sheeple, ki se obešate za to, ker bi bili sicer fejst ogroženi vaši "izračuni" o temperaturah požarov.


Manjsi del od enega ogromnega kupa je se vedno veliko. Pa nehaj se obnasati pokroviteljsko, kot da si pametnejsi od vseh.

WTC 7 in "kolateralna škoda" je tudi nesmisel, kar je, spet, priznal celo NIST. Tudi sami trdijo, da poškodbe od zrušenja dvojčkov niso bile vzrok, da bi se WTC 7 podrl tako simetrično, v prostem padu.


Se enkrat: NOBENA stavba se ne podira v prostem padu. Tudi tista, ki jo namerno zrusijo ne. Kolateralna skoda WTC7 je bila precejsnja! Saj smo ze slike sem not zalepli, kako je bila cela WTC plaza v bistvu na 3/4 porusena.

Saj zato so si pa morali omisliti "toplotno ekspanzijo jekla".


Zakaj bi si pa izmislili nekaj kar je napisano ze v osnovnosolskih fizikalnih ucbenikih? A niste nikoli jeklene kroglice skozi obroc tlacil v osnovni soli? Ja, skoda no.

Poleg tega, ostale štiri manjše stolpnice, ki so pobrale večino materiala dvojčkov, so vse ostale "na nogah", oziroma niso se porušile do temeljev. Niti ena. Pa so bile precej starejše in manj robustne od WTC 7.


To, da so bile stavbe porusene do te mere, da jih je kar nekaj bilo potrebno podreti si pozabil? WTC7 bolj robusten od ostalih? In kako to ves? Si jih sam postavljal? Si slisal na YouTube, ker je tko rekel en 'well established architect with Ph.D.'?

Če bi se še toliko potrudil, Kseno, da bi si pogledal načrte in nosilne stebre WTC 7, pa požare, ki so bili zanemarljivi, bi vedel, da tudi ta NIST-ova razlaga nikakor ne more držati. Pobrskaj, pa poglej, kakšni stebri so to bili.


Mu ne bi nic pomagalo, tudi tebi ne pomaga, ker sem preprican, da se na te stvari spoznas priblizno tako kot divja svinja na kvackanje. Tudi jaz in xeno.

Temu se reče "overdesigned", redundanca, po domače. Ampak, kot rečeno, ko vam podatek ni všeč, potem tudi arhitekti ne vedo ničesar, saj jim morajo gradbeniki vse računat, ne? Ker so pa, kot ime pove, v Architects&Engineers for 9/11 celo tudi gradbeni INŽENIRJI, vam ta argument nekako ne pomaga.


V eni oddaji na discoveriju so tudi doktorji znanosti in astronomi govorili o marsovcih. Kaj ima to veze?

O tistem ekspertu, ki najde nanodelce ne vem česa na svojem vrtu, pa raje ne bi. Očitno članka sploh ni prebral ali pa ga ni niti malo razumel. Smo slišali tudi take cvetke, da gospod Harrit ne zna ločiti med nanosi barve in termitom. To bo, ja.


Tisti expert, ki najde nano delce zlata in paladija na svojem vrtu je v bistvu nekdo z dovolj dobro opremo.

oldguy ::

Meni stvar smrdi predvsem zaradi totalno neučinkovite preiskave dogodka. Ker roko na srce, tisto uradno poročilo zgleda kot bi ga pisal en hoaxer ne pa resni preiskovalci. Serious strustural damage, heh. Še za en rudder problem Boeinga 737 so zmetali parkrat več denarja kot pa za 9/11, da Monice ali Columbie sploh ne vlečemo gor. Zdej, ali je imela prejšnja administracija preveč dela z brisačarji, ali je pač nesposobna ali pa so res kaj prikrili, ne vemo in ne zgleda da bi kaj kmalu zvedeli. Ampak če bi preiskavo delali tako, kot je treba, tele teme sploh ne bi bilo treba met.

Samo, če bi jaz pripravljal zaroto, bi poskrbel za to, da bi bili dokazi za mojo nevpletenost trdni kot skala.

Nesposobneži, imho...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

preem ::

bigwhale, pa kaj so tebe plačali da te neumnosti trosiš? seveda, ne bomo še dolgo vedeli kaj vse za vraga se je zgodilo tist dan, samo tko kot je reku oldguy, uradna teorija ne drži vode in če tega ne vidiš pejt h okulistu.

dzinks63 ::

Ampak če bi preiskavo delali tako, kot je treba, tele teme sploh ne bi bilo treba met.


Ta tema je eno samo bluzenje (gostilniškega pametovanja) in se delanje pametnejšega od papeža. V žečetku je bilo podanih veliko argumentiranih podatkov, mnenj in analiz. Po tem ko nekari niso hoteli tega dojet in so tupili svoje dalje, so se pametnejši umaknili, kot pa da bi metali še naprej bob ob steno. In če tole čitajo osnovnošolci bodo še res mislili, da je bilo vse in marsikaj. Kdor pa ima znanje in pamet se sploh ne vtika v tole temo, (cveta foruma sploh ni na spregled, (tole jim je izpod časti)), vsaj malce pametne razlage napišejo le nekateri dežurni (za majčken ugled foruma), da le nebi slučajno vse to izpadlo obrnjeno na glavo.

hamax ::

BigWhale kaj ne vidis, da je brez veze :) Ce nekdo verjame v to, da je NSA zaletele neke letalom podobne zadeve v dvojcka, nato pa ju po parih urah malce povrsno kontrolirano porusila, pocakalo se kar nekaj casa in kontrolirano porusila se wtc 7. Med tem pa je zaletela neko zadevo v pentagon in pred njega raztrosilo ostanke neznanega letala. Ker pa to se ni bilo dovolj, so sredi nicesar razsuli se eno sumljivo zadevo, ki je na las podobna letalu, ampak ni letalo, ker za sabo pusca manj razbitin, potem jih ne bos preprical v nasprotno ...

oldguy ::

Ta tema je eno samo bluzenje (gostilniškega pametovanja) in se delanje pametnejšega od papeža. V žečetku je bilo podanih veliko argumentiranih podatkov, mnenj in analiz.


Ma saj nismo edini. Je po celem svetu ogromno takelih "gostilniških" debat. Zdaj, najbrž bi bile tudi če bi komisije opravile svoje delo, ampak če bi se zadeva resolvala tako kot bi bilo treba, bi bilo tega po svetu manj. Ker pa je uradna raziskava milo rečeno en navaden poden, za katerega ni opravičila da so ga štrikali tako dolgo, imajo pa hoaxerji celo en resen argument. Nesposobnost, namreč.

(cveta foruma sploh ni na spregled, (tole jim je izpod časti))


Haha, cvet foruma? Le-ta nam ni v čast, prav zares ne!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oldguy ()

THX 1138 ::

Sem podal video posnetek, ki ga noben ni komentiral. Vsi se preveč držite šanka.

BigWhale izgleda rešuje tisti cvet foruma(ki je tehnično naravnan in nikakor ne dopušča, da bi razlage, ki niso v skladu z njihovimi prepričanji bile sploh odobrene,,kar je imho žalostno in me spominja na neke druge čase..)

Še enkrat vas prosim poglejte si posnetek(objavila ga je danska televizija in govorijo o večih eksplozijah, tudi izjave prič to potrjujejo) preberite si link ki ga je Matthai dal(ki je eden največjih cvetov tega foruma imho:), in potem komentirajte. Res zanalašč spregledate nekatere stvari, ki so vam predstavljene(to da se še noben nebotičnik ni podrl zaradi požara, tiste slike ki sem jo prilepil nobeden ni komentiral).Kot da bi reševali svojo ego ali kaj. Žalostno.

BigWhale ::

bigwhale, pa kaj so tebe plačali da te neumnosti trosiš? seveda, ne bomo še dolgo vedeli kaj vse za vraga se je zgodilo tist dan, samo tko kot je reku oldguy, uradna teorija ne drži vode in če tega ne vidiš pejt h okulistu.


Sem ze bil, zato tocno vem kolk imam dioptrije in zato nosim ustrezno korekcijo. Se UE mi je dala voznisko dovoljenje, ker dovolj dobro vidim z opticnimi pomagali. Hec, a ne?

Torej, ce sem kje napisal kaksno neumnost, potem prosim: citiraj, pojasni kje sem napisal neumnost in v cem sem se zmotil. Drugace se pa ne oglasaj, ker je skoda pasovne sirine.

THX 1138 ::

Haha, cvet foruma? Le-ta nam ni v čast, prav zares ne!


Podpis. (razen par zelo redkih izjem)

THX 1138 ::

Torej, ce sem kje napisal kaksno neumnost, potem prosim: citiraj, pojasni kje sem napisal neumnost in v cem sem se zmotil. Drugace se pa ne oglasaj, ker je skoda pasovne sirine.


Eh kot, da bi se neumnega delal. Seveda skoz trdiš, da ni bil Wtc miniran, da ni bilo eksplozij..poglej si malo kaj sem jaz o tem povedal, prilepil film..itd.. Potem se pa oglasi.

THX 1138 ::

Samo men je tako ali tako vseeno, da bi prepričeval nekatere, ki nočejo verjeti ali videti-ali ne morejo(čeprav jim je UE odobrila vozniško, na osnovi njihovih optičnih pomagal, kar se men zdi sumljivo:)

Dejstvo je, da se kot pijanec plota držite razlage, da je za rušitev WTCja krivo izključno posledica trka letal in gorenje kerozina(eh sem se ravno spomnil na sliko, kje ženska gleda skozi odprtino kamor se je zaletel avion, je moralo biti res hudičevo vroče) vmes pa nočete slišati in videti drugih razlag, pričevanj in posnetkov(ki so jasni kot beli dan)..vse skupaj mi daje občutek, da živite v iluziji, matrici, ki so jo ustvarili ta isti ljudje, ki krivi za to tragedijo.

Zato, se mi zdi popolnoma nesmiselno, da bi še vztrajal in prepričeval zaslepljence(ne najdem drugega izraza) tipa BW, Xsano, hamax, džinks in marsikateri drugi "cvet" tega foruma. Živite naprej svojo iluzijo čeprav vam v resnici tega ne privoščim.

poweroff ::

Ne zdaj napletat neskončnih teorij zarot. Zaenkrat smo samo pri dejstvu, da so našli termit. Ali je bil termit v stavbi ali ne, ali je bil uporabljen ali ne in koliko naj bi ga bilo so pa še ugibanja, ki jih je treba dokazati.

Pa še eno dejstvo je - preiskava ni bila ustrezna.

Ostanimo pri dejstvih in ne napletajmo zgodbic iz tega.
sudo poweroff

THX 1138 ::

Ali je bil termit v stavbi ali ne, ali je bil uporabljen ali ne in koliko naj bi ga bilo so pa še ugibanja, ki jih je treba dokazati.


Koliko je po tvojem strokovnem mnenju vredno upoštevati tudi razne priče in posnetke(ta posnetek dasnke televizije je zelo zgovoren), ki pravijo in kažejo, da je šlo za miniranje?

BigWhale ::

Sem podal video posnetek, ki ga noben ni komentiral. Vsi se preveč držite šanka.


THX, evo sem si pogledal posnetek. Trikrat zapored. Nic taksnega kar ne bi ze videli. Ne vem kaj je bilo s tistim tipom v beli srajci?! Tam je stal in gledal, potem je pa zbezal stran, kot vsi ostali?

Eksplozije? Tam se je verjetno slisalo na stotine explozij. Si ze kdaj videl kako explodira piksna enega navadnega spraya? Piksna navadnega spraja, ki ga je imel nic hudega slutec mozakar v hladilniku eksplodira tako, da odtrga vrata hladilnika in jih vrze dva metra stran v vrata od stedilnika in jih razbije. Posledici sta unicen hladilnik in stedilnik. In pa prestrasen mozakar, ki je rekel, da ga je zbudila eksplozija in je mislil, da je nekje ena bomba eksplodirala.

Ja! V WTCju je bilo za cas pozara na stotine eksplozij, razganjalo je tako piksne sprayev kot marsikatero drugo stvar. Tudi tisto zalogo petard, ki je se od 4 julija ostala pr Johnu v predalu je najbrz razneslo. Laik ne loci spraya, petarde, pistole in bombe po zvoku, ce mu jih predvajas v zvocno izoliranem studiu. Kaj sele, da bo locil te stvari v vsesplosni paniki, ki je tam vladala?

BigWhale izgleda rešuje tisti cvet foruma(ki je tehnično naravnan in nikakor ne dopušča, da bi razlage, ki niso v skladu z njihovimi prepričanji bile sploh odobrene,,kar je imho žalostno in me spominja na neke druge čase..)


Takele izjave ti ne dajo neke kredibilnosti, res ne. Eksplozije pri rusenju? Kontrolirano rusenje? Thermite?

Si kdaj videl kako 'explodira' termit? Sploh ne explodira ampak enostavno zgori. O ja, fejst ga pa razgoni, ce ga polijes z vodo. So mar zarotniki okrog termita navezali se nekaj galonske kanistre z vodo, da je vse skupaj potem zgledalo kot explozija? V isti sapi trdite kako so stebre 'porezali' s termitom, da se je bajta zrusila in sem lepite slike stebrov, ki so jih porezali ob sanaciji in hkrati poudarjate na tiste 'puffs of smoke' ki prihajajo iz oken ven ob podiranju stavbe, ces, to so eksplozije ob kontroliranem rusenju. Termit NE explodira in NE BI proizvedel takih 'eksplozij'.

Torej razlozi kje so uporabili navaden eksploziv, ki je proizvedel tiste dimne oblacke za katere pravite, da niso kompresiran zrak, ki ga je odneslo ven iz zgradbe ob podiranju. In razlozite kje so uporabili thermite in zakaj so ljudje slisali eksplozije, ce pa thermite ne eksplodira? Oziroma bi rad kako sliko unga kanistra od 'Zale', ki je bil navezan ob termitu, da je potem vse skupaj zgledalo kot explozija, a ne?

Aja, pa zanima me se kdaj tocno so sprozili tisto visoko energijsko orozje, ki je stavbo spremenila v prah. Tudi to me zanima in na kak nacin deluje to orozje, ter kdo ga je izdelal in zakaj ga se ne uporabljajo v vojski. Namrec uparjanje sovraznikovega bunkerja je precej bolj ucinkovito od navadnih bomb.

Res zanalašč spregledate nekatere stvari, ki so vam predstavljene(to da se še noben nebotičnik ni podrl zaradi požara, tiste slike ki sem jo prilepil nobeden ni komentiral).Kot da bi reševali svojo ego ali kaj. Žalostno.


Kako se noben neboticnik ni podrl zaradi pozara? V New York City so se trije! Ce se pa do takrat ni se noben podrl, pa to se nic ne pomeni. Tudi Titanik je bil nepotopljiv, mar ne?

THX 1138 ::

Tam je stal in gledal, potem je pa zbezal stran, kot vsi ostali?


Ne ni zbežal, ampak je šel nazaj. Sj ti pravim, da je z tvojimi optičnimi pomagali neki narobe:)

In dim se je valil izpod wtcja(ki je še stal)..Slabo vidiš? resno

THX 1138 ::

In BW, ne gre za navaden termit, ki ga tako opevaš..oz se motiš:

Naj poudarim, da članek ne opisuje ostankov navadnega termita, temveč izjemno napredne različice z mikroskopsko majhnimi delci, ki ima zaradi večje površine gorenja veliko večjo eksplozivno moč. Gre za visokotehnološko zadevo, ki zagotovo ni bila izdelana v kaki jami v Afganistanu.


Preberi si..pa obriši si očala, ali si nabavi nove,

BigWhale ::

Tam je stal in gledal, potem je pa zbezal stran, kot vsi ostali?

Ne ni zbežal, ampak je šel nazaj. Sj ti pravim, da je z tvojimi optičnimi pomagali neki narobe:)


In kaj je narobe, ce je sel nazaj? Res, ne razumem kaj je s tistim tipom v beli srajci. Prosim, ce mi razlozis.

In dim se je valil izpod wtcja(ki je še stal)..Slabo vidiš? resno


A bejz no! Dim se je valil iz stavbe, ki je gorela?! A to je narobe? Ja nevem no. Ej moj dedi k je bil se ziv je zakuril v peci se mu je vcasih tud kadil ven tam spodi k je za pepel praznit. Pol se je pa spomnil, da ma raufnk zaprt, pa ga je odprl in je blo boljs.

A ti se mal leps razlozim? Dim je plin (pustmo zdej trdne delce v njem), ki se siri praviloma navzgor, ce je vroc in lazji od zraka IN ce ima prostor se siriti navzgor. Ker pa v WTCju vsi pozari niso imeli dovolj prostora, da bi se kadilo zgolj in samo navzgor se je pa plin razsiril se v spodnja nadstropja stopnice. Verjetno tudi v klet!

Hudirja, ce bo soseda nad tabo prsmodila en lonec mleka, bos tud ti spodaj vohal. Pri WTCju je pa to zgleda kar cudno...

rndm2008 ::

Kit, kako je torej s tem prostim padom? Sam sebi pljuvaš v skledo, bi rekel. Izmerjeni časi lepo dokazujejo, da gre za prosti pad. To ni sporno. Mogoče tebi, ker ti ni čisto všeč. In če je to težko, celo nemogoče, doseči z eksplozivi, kako, hudiča, se je potem to dogodilo le po zaslugi gravitacije? Pa (spet) prikladno si spregledal, da vse tri bajte padajo simetrično. Vsi spoji so morali popustiti naenkrat. Že pri eni bajti je to precejšnje naključje, pri treh pa... No, saj razumemo. Gospod Occam, pa to. Enako si spregledal tudi to: trdite, da ni nič nenavadnega, če se nadstropji, ko treščita eno na drugo, spremenita v prah. Recimo. Samo kako potem lahko 20 nadstropij zmelje v prah ostalih 90? Jih nekako ne zmanjka? Pa tudi, kako lahko padajoč prah gre skozi ostala nepoškodovana nadstropja, ne da bi se padanje upočasnilo, pri tem pa celo deset ali več nadstropij niže od pritiska tega prahu po vašem celo meče ven šipe (očitni squibsi)? Nekaj ne štima, ne?

Spet si prikladno spregledal tudi to, da ni šlo za 19 Arabcev. Dokazano. Dolgo, preden je izšlo uradno poročilo. Navedena imena so lažen podatek. Ampak še vedno vztrajajo pri tem. Seveda, če bi priznali, "ups, res je, draga publika, kakšnih 5, 6 teh norih teroristov je v resnici še živih in nimajo veze z dogodkom, ampak za ostale nam pa lahko verjamete, da so pravi!", potem je vrednost ostalih delov poročila nemudoma pod vprašajem. Tako pa, enako kot ti, tupijo svoje dalje.
In seveda, vztrajate, da je za zaroto moralo vedeti tisoče ljudi. Bedarija. Še niste slišali za "chain of command" in "need to know basis"? Ne? Kje pa piše, da so varnostniki, ki so notri v kompleks spuščali minerce, vedeli, kdo in kaj so? Le zakaj bi morali? Nasprotno, skoraj zagotovo niso imeli nobenih informacij, razen ukaza od zgoraj, "te in te delavce spustite not in ne postavljajte vprašanj, če hočete obdržati službo". No, tako nekako. Si je to tako težko predstavljati? Po tem principu gre. Piramida. Celotno zgodbo pa pozna le peščica ljudi. Pa tudi ni potrebno veliko domišljije, da si človek predstavlja, katere skupine ljudi so morale kaj vedeti. Tudi nikjer ne piše, da je, recimo, minercev moralo biti na kupe. Lahko je bila dokaj majhna skupina, saj so imeli dovolj časa. Danes si pa sončijo riti na Bahamih, po moje pa še precej bolj verjetno, da nekje gnojijo marjetice.

Škoda na WTC 3, 4, 5, 6 je neprimerno večja od škode na WTC7, pa se nobena od teh ni podrla do tal. Saj si sam ugotovil, da so jih morali naknadno porušiti. Škoda na WTC 7 je pa zanemarljiva. Ničesar nisi prilepil, da bi to spodbil. Niti enega dokaza. Vse slike, ki so na razpolago na netu, kažejo minimalne poškodbe pročelja, daleč od tega, da bi lahko bile strukturno usodne. Kar priznava tudi NIST. Pri tem ti in tebi podobni vztrajate, ker vam je jasno, da požar ni mogel bajte porušiti, kot jo je. Potem se pač obešate na to "kolateralno škodo". Enako kot na kerozin. In spet, vsi spoji so morali popustiti istočasno, da je lahko prišlo do tako simetričnega kolapsa. Razen seveda nekaj tistih centralnih stebrov, ki so padli kakšen trenutek prej, da je bajto lahko tako lepo potegnilo navznoter.

Veze o tem, da o rušenju zgradbe govorijo arhitekti in inženirji, ne pa recimo biologi ali farmacevti, ima precej. Predvsem pa so za tematiko gotovo kompetentejši od elektrikarjev ljubljanske Univerze. Sicer pa, saj je bil vaš argument, ko smo pokazali predavanje arhitekta o kolapsih, da "arhitekti nimajo pojma o statiki, jim morajo pomagat inženirji". No, v Architects & Engineers imaš tudi slednje, zato jih omenjamo.

S tem, kako boš našel nanokompozit na svojem dvorišču, če le malo bolje pogledaš, se pa niti smešiš ne več. Se boš komu prej zasmilil.

Pa o tem, kako s(m)o trutherji vsi skupaj le bolestno potrebni pozornosti, tudi raje ne bi več kaj dosti. Le, da dovolj zgovorno priča o predvsem tem, kako ogroženega se počutiš, ko te resnica dohiteva. Pripravljen vse naokoli razglasiti za delusional, samo da se tebi sličica sveta ne bi podrla. Kar precej to pove o tvoji zrelosti.
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

THX 1138 ::

Bw

Ne glupi..

Folk je slišal ekspozijo in se je razbežal, začel se je valiti gost dim izpod stolpnice, tip se je obrnil, gledal in šel nazaj(torej nič ni kazalo na rušenje)..

Resno..Zakaj bi folk bežal,če bi bil samo nedolžen dim?Tako pa so slišali eksplozijo(ki so jo potrdili tudi številne druge priče)..In vse to premaga tvojo preprosto razmišljanje..

No tvoje trditve se mi zdijo resnično uboge,ker so osnovani na tvojem ubogem sklepanju(čeprav ne poznaš vseh drugih stvari v zvezi z 911 in vojno prit terorizmu)..

Ne poskušaj se izvijati iz tega z neumnimi kometarji in primerjavami. Nimaš prav, to vem in ne boš me drugače prepričal. bolje rečeno nimaš z čim, ker imam jaz več dokazov, ki govorijo meni v prid. Kapiš?

BigWhale ::

In BW, ne gre za navaden termit, ki ga tako opevaš..oz se motiš:

Naj poudarim, da članek ne opisuje ostankov navadnega termita, temveč izjemno napredne različice z mikroskopsko majhnimi delci, ki ima zaradi večje površine gorenja veliko večjo eksplozivno moč. Gre za visokotehnološko zadevo, ki zagotovo ni bila izdelana v kaki jami v Afganistanu.


Preberi si..pa obriši si očala, ali si nabavi nove,


Aja? urlpls, kjer si clovek lahko kaj vec prebere o tem termitu. :) Pa ne tist tvoj. Tak, k ma recimo koncnico .edu.

poweroff ::

Glede eksplozij se strinjam.- Tudi za princeso Diano so laiki rekli, da so slišali eksplozijo. Potem ap so naredili teste in dokazali, da se je tako slišal pok udarca avtomobila.

To NI dokaz.

Edini relevantni dokaz, ki odpira vprašanja je - od kje termit. Odprte so vse možnosti - tudi ta, da termit ni bil v stavbi WTC, pač pa je prišel od kje drugje.
sudo poweroff

BigWhale ::

Kit, kako je torej s tem prostim padom? Sam sebi pljuvaš v skledo, bi rekel. Izmerjeni časi lepo dokazujejo, da gre za prosti pad. To ni sporno.


Izmerjeni casi cesa?! Tega, da se zacne bajta podirat in potem nekje na sredini, ko je cela stvar zavita v blak dima reces: 'zdej se je pa nehal podirat'? Nobenega izmerjenega casu ni, ker noben ne ve tocno kdaj se je vse skupaj nehalo podirati, ker se ni nic vidl skozi tisti dim.

Mogoče tebi, ker ti ni čisto všeč. In če je to težko, celo nemogoče, doseči z eksplozivi, kako, hudiča, se je potem to dogodilo le po zaslugi gravitacije? Pa (spet) prikladno si spregledal, da vse tri bajte padajo simetrično.


Kako se je to zgodilo po zaslugi gravitacije? Ja ni se. Samo ti (in se nekaj ljudi, ki se strinjajo s tabo) mislis tako. Kontrolirano rusena stavba potrebuje dalj casa, da se podre, kot potrebuje jabolko, da pade iz vrha te stavbe! Razumes?

Vsi spoji so morali popustiti naenkrat. Že pri eni bajti je to precejšnje naključje, pri treh pa... No, saj razumemo. Gospod Occam, pa to.


Ja lej ga no, kaj ti pa je? A si videl kako zgleda kontrolirano rusenje in popuscanje vseh spojev na enkrat? Ce bi se to res zgodilo potem ne bi bila cela WTC plaza unicena in danes tam ne bi zevala ogromna luknja (ali karkoli ze pac je tam danes). Pa si pozabil kako se je eden izmed dvojckov najprej prelomil, se nagnil in se potem podrl?

Enako si spregledal tudi to: trdite, da ni nič nenavadnega, če se nadstropji, ko treščita eno na drugo, spremenita v prah. Recimo. Samo kako potem lahko 20 nadstropij zmelje v prah ostalih 90? Jih nekako ne zmanjka? Pa tudi, kako lahko padajoč prah gre skozi ostala nepoškodovana nadstropja, ne da bi se padanje upočasnilo, pri tem pa celo deset ali več nadstropij niže od pritiska tega prahu po vašem celo meče ven šipe (očitni squibsi)? Nekaj ne štima, ne?


Pa saj padanje se upocasni. Natancno izmerjenega casa rusenja ni nikjer, samo neke teorije kdaj naj bi vse skupaj se sesulo, v katerem trenutku. Kako pa 20 nadstropij porusi ostalih devetdeset je pa preprosto. Vsako nadstropje je narejeno, da zdrzi del teze in neko doloceno nosilnost. Zgornje nadstropje popusti, pade na spodnje in spodnje nadstropje popusti. A bi se moralo se kakih pet sekund upirati? Samo zato, ker si ti zelis, da bi se moralo? Pa se zal ne. Nad zgornjim nadstropjem jih je se 20, ki VSA pritisnejo na spodnje nadstropje. Mogoce si predstavljas Kojota kako uspe dvigniti tablico THE END in potem pasti v prepad.

Tiste si pa pa mece ven zaradi kompresije ja. Saj nadstropja padajo dol in se zrak v stavbi stiska. Ves ne ampak nekaj pa zagotovo. Stavba je itak polna dima in je ze zaradi tega verjetno tlak povisan v dolocenih delih stavbe.

Spet si prikladno spregledal tudi to, da ni šlo za 19 Arabcev. Dokazano. Dolgo, preden je izšlo uradno poročilo. Navedena imena so lažen podatek. Ampak še vedno vztrajajo pri tem. Seveda, če bi priznali, "ups, res je, draga publika, kakšnih 5, 6 teh norih teroristov je v resnici še živih in nimajo veze z dogodkom, ampak za ostale nam pa lahko verjamete, da so pravi!", potem je vrednost ostalih delov poročila nemudoma pod vprašajem. Tako pa, enako kot ti, tupijo svoje dalje.


A se nisi opazil, da se jaz sploh ne prepiram o tem kdo in zakaj je to naredil? Zaradi mene je lahko GW Bush sam upravljal letalo in pred tem ven skocil ali pa sedaj namesto njega uporabljajo enga zlo naprednega robota. Gre samo zato, da se tukaj pojavljajo teorije, ki rangirajo od malo verjetnih, pa do bizarnih. Ne pogovarjam se, kdo je vozil letalo, ce je kdo se ziv in ce so si izmislili imena, dol mi visi za to.

In seveda, vztrajate, da je za zaroto moralo vedeti tisoče ljudi. Bedarija. Še niste slišali za "chain of command" in "need to know basis"? Ne? Kje pa piše, da so varnostniki, ki so notri v kompleks spuščali minerce, vedeli, kdo in kaj so?


Ne, samo je bilo pa minercev verjetno vec. Ravno zato, ker je chain of command je vec ljudi moralo vedeti. :)

Škoda na WTC 3, 4, 5, 6 je neprimerno večja od škode na WTC7, pa se nobena od teh ni podrla do tal. Saj si sam ugotovil, da so jih morali naknadno porušiti. Škoda na WTC 7 je pa zanemarljiva. Ničesar nisi prilepil, da bi to spodbil. Niti enega dokaza.


Moj dokaz je podrta bajta in podiranje dveh bajt zraven nje in en kup stvari, ki je padlo na to bajto in pozar v tej bajti. Ce bi pa ti rad dokazal nasprotno se bos pa moral bolj potruditi, na zalost.

spet, vsi spoji so morali popustiti istočasno, da je lahko prišlo do tako simetričnega kolapsa. Razen seveda nekaj tistih centralnih stebrov, ki so padli kakšen trenutek prej, da je bajto lahko tako lepo potegnilo navznoter.


Pa saj se ni porusila simetricno in enakomerno. En del bajte se je zacel najprej podirati, potem so popustili nosilci se drugje in so se je bajta pac podrla.

Pa o tem, kako s(m)o trutherji vsi skupaj le bolestno potrebni pozornosti, tudi raje ne bi več kaj dosti. Le, da dovolj zgovorno priča o predvsem tem, kako ogroženega se počutiš, ko te resnica dohiteva. Pripravljen vse naokoli razglasiti za delusional, samo da se tebi sličica sveta ne bi podrla. Kar precej to pove o tvoji zrelosti.


No, ne spuscaj se prevec na osebni nivo. Ce ti zmanjkuje argumentov jih poisci. Osebno obracunavanje je pa nekaj kar se gredo otroci v osnovni soli.

BigWhale ::

Ne glupi..


Odlicen argument. Naprej prosim.

Folk je slišal ekspozijo in se je razbežal, začel se je valiti gost dim izpod stolpnice, tip se je obrnil, gledal in šel nazaj(torej nič ni kazalo na rušenje)..


Sem ti povedal kaj naredi en navaden 100ml spray? Odtrga vrata hladilnika, ki razbijejo stedilnik! Precej vecja verjetnost je, da se je 20 nadstropij nad tisto vezo utrgalo dvigalo in zgrmelo dol po jasku polnem dima in ko je padlo dol je utrgalo vrata in skozi odprt jasek za dvigalo se je ven privalil dim, ki je bil tam verjetno ze precej casa, saj je stavba gorela in to na vec mestih. To se ti zdi manj verjetno kot podtaknjen eksploziv?! In ce se je sprozil kak eksploziv, mar se ne bi potem morala podreti cela bajta? Saj je slo vendar za kontrolirano rusenje. Niso potem mogli kar tako mal na prblizn sprozit raznih detonatorjev.

Resno..Zakaj bi folk bežal,če bi bil samo nedolžen dim?Tako pa so slišali eksplozijo(ki so jo potrdili tudi številne druge priče)..In vse to premaga tvojo preprosto razmišljanje..
No tvoje trditve se mi zdijo resnično uboge,ker so osnovani na tvojem ubogem sklepanju(čeprav ne poznaš vseh drugih stvari v zvezi z 911 in vojno prit terorizmu)..


Slisali so, da je nekaj pocilo. Zakaj bi folk bezal? Erm, pol ure pred tem se je v bajto zaletelo letalo, bajta je gorela in nekaj poci notri in ven se zacne valiti dim? A ti bi pa tam stal? :> Bravo, bravo! ;)

Ne poskušaj se izvijati iz tega z neumnimi kometarji in primerjavami. Nimaš prav, to vem in ne boš me drugače prepričal. bolje rečeno nimaš z čim, ker imam jaz več dokazov, ki govorijo meni v prid. Kapiš?


Kaksne dokaze imas? Nobenega se nisi podal, ki se ga ne bi dalo razloziti na nek boljs miselen nacin. Dokaza nisi dal nobenega, zal. Kaksnimi neumnimi primerjavami? A tisto z dedkovo pecjo te je zmotilo? Primerjava je povsem na mestu, ce se ti pa zdi, da ni, potem ti pa manjka znanja fizike in ne ves, kako se obnasa plin, ki se razsiri. Zakaj hudica pa krogla zleti iz puske? Plin bi se pa ja moral gor siriti, ker je vroc in lazji od zraka, ne more kar spredaj ven pobegnit, sploh ce pusko navzdol obrnes. A ne?

BigWhale ::

Edini relevantni dokaz, ki odpira vprašanja je - od kje termit. Odprte so vse možnosti - tudi ta, da termit ni bil v stavbi WTC, pač pa je prišel od kje drugje.


Mar ga ne bi mogli uporabiti pri sanaciji za rezanj vecjih stebrov. Nekaj termita namesto petih jeklenk acetilena?

poweroff ::

Čisto mogoče.

Zato pa pravim - edino dejstvo je, da so našli termit. Kaj pa to pomeni je pa stvar nadaljnje preiskave.
sudo poweroff

THX 1138 ::

BW

Tvojih pravljic očitno ni konec..

Veš kakšne barve je dim, če nekaj gori? Ti to primerjaš z belim dimov, ki se je valil izpod vznožja WTC? Ja bravo, odličen argument..Mogoče boš rekel, da so škratki odvrgli dimno bombo.

Tvoja pripovedka vsebuje polno čudnih primerjav, kako veš da je razneslo sprej v hladilniku, kaj pa če so sneguljčica in sedem palčkov imeli zabavo z petardami, mogoče je pa to tisto..Mogoče je kak palček vrgu megico, pa je odneslo steno ven(aja od tod je možn tisti dimček).

Slisali so, da je nekaj pocilo. Zakaj bi folk bezal? Erm, pol ure pred tem se je v bajto zaletelo letalo, bajta je gorela in nekaj poci notri in ven se zacne valiti dim? A ti bi pa tam stal? :> Bravo, bravo! ;)


A zdaj pa priznaš, da je neki počilo in se je začel valiti dim ven? Hehe, zanimivo. Veš, da so začeli bežati, to se ja vidi. Samo eden, ki je bilo malo bolj pogumen, se je obrnil in ko je videl, da se nič ne ruši je obstal in šel počasi nazaj.Boš rekel, da ni res? Boš si spet izmislil kako domišljisko varianto? Ti kr, me lahko zabavaš..zdaj te tako ne jemljem več resno.

Kaksne dokaze imas? Nobenega se nisi podal, ki se ga ne bi dalo razloziti na nek boljs miselen nacin. Dokaza nisi dal nobenega, zal. Kaksnimi neumnimi primerjavami? A tisto z dedkovo pecjo te je zmotilo? Primerjava je povsem na mestu, ce se ti pa zdi, da ni, potem ti pa manjka znanja fizike in ne ves, kako se obnasa plin, ki se razsiri. Zakaj hudica pa krogla zleti iz puske? Plin bi se pa ja moral gor siriti, ker je vroc in lazji od zraka, ne more kar spredaj ven pobegnit, sploh ce pusko navzdol obrnes. A ne?


Hm, sori a ti spiš vmes, al se samo oglašaš ko imaš pet minut časa(oz kot vidim ga imaš danes malo več).

-slika ženske, ki gleda skozi odprtino kamor se je zaletel avion(check google), torej v tistem trenutku ni bilo take vročine, da bi lahko ogrozilo sesedanje in posledično kolaps WTCja
-to dokazujejo, tudi številne druge visoke zgradbe, ki so gorele skoraj cel dan, kot bakla.In se niso podrle.
-dejstvo, da so našli sledi thermita oz visokotehnološkega razstreliva
-številna pričevanja o ekspoloziji, lahko ti celo prilepim zvočni posnetek.Želiš? ali pač najdi si ga sam.
-dejstvo, ki ga je že Mathhai podal v linku, da so opravljali popravilo/pregled jaškov za dvigala v obeh stolpnica, pred nesrečo. Celo Jebb Bush, je imel firmo za varovanje, ki se mu je licenca potekla ravno na tisti dan, torej 11.9.Naključje?
-Wtc 7, v njega se sploh ni zaletelo letalo in se je sesedel ,kot hišica iz kart, enako kot rušijo objekte, kar so pri WTC 7 tudi naredili.
-potem ostanki obeh stolpov po rušitvi..v vsakem nadstropju je bilo verjetno podstavljeno eksplozivo, da so odrezali podporne stebre in tako je posledično cela stavba šla večinoma v prah..poglej kakšno je bilo prizorišče po kolapsu. Mogoče ti bo jasno.
- na kraju dogodka je še cel teden globoko pod površjem bilo stopljeno železo, kar so dokazali tudi z satelitskimi posnetki in navsezadnje ti to lahko potrdijo tudi sami delavci, ki so tam odstranjevali ostanke. In kdo povzroči tako razbeljeno železo, ki se ne ohladi po cel faking teden? Boš rekel, da kerozin?:D

In potem boš ti meni govoril o neumnih primerjavah in da nisem podal nobenega dokaza. Ti pa primerjaš eksploziva z nekimi spreji, ki je zbudila _pazi to_speče stanovalce WTCja!(eh mogoče je pa bila celo eksplozija kakega ekonom piskra, ko si je starka v sosednjem bloku kuhala fižol, pa je btw to slišal cel Manhatan). Potem primerjaš zrušitev WTC z Titanikom...8-ONe bi bil presenečen,če mi boš mogoče začel zatrjevati, da se je Titanik zaletel v WTc..je čisto možno.

Sem hodil k pravljičnemu krožku v prvem razredu OŠ. In verjemi, da tvoje pravljice so pravi podn proti tistemu kar sem tam slišal.Kakorkoli tvojih komentarjev sploh ne bom več bral, ker nima smisla..pravljice govor raje komu drugemu, mogoče otrokom zvečer preden grejo spat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

sebo x ::

THX 1138

Ti preveč risanke gledaš.

THX 1138 ::

THX 1138

Ti preveč risanke gledaš.


In kaj imajo risanke vezo z preučevanjem vzrokov za rušitev WTCja?

Pa btw nimam tv doma, ne gledam ga sploh.

THX 1138 ::

Če pa misliš, na to kaj sem odgovoril BW je pa samo to, da sem se moral spustit na njegov pravljični nivo. Mogoče bo tako lažje razumel.

bluefish ::

In kaj imajo risanke vezo z preučevanjem vzrokov za rušitev WTCja?
Lepo te prosim, ti temu objavljanju linkov in random posnetkov praviš preučevanje. Hudimana, potem NIST in druge organizacije v primerjavi s tabo pišejo cele elaborate.

THX 1138 ::

Hudimana, potem NIST in druge organizacije v primerjavi s tabo pišejo cele elaborate.


Hehe pa kakšne elaborate, takšne ki so polni neresnic. Še čas rušitve so napačno izračunali, kot sma ugotovila z Xsenotom. Pa to te tudi Mathai povedal, da njihovo poročilo oz preiskava ni bila ustrezna. Zaradi vseh zgoraj omenjenih šlamparij(plus še več), ki sem jih naštel BW..Tako, da moja preiskava je bolj vredna tega imena kot pa njihova.Čeprav učinka pa izgleda, da nima kaj posebnega, ker nimam miljarde dolarjev na voljo, da bi lahko to preko medijev širil tako kot oni. Razumeš?:)

poweroff ::


-dejstvo, ki ga je že Mathhai podal v linku, da so opravljali popravilo/pregled jaškov za dvigala v obeh stolpnica, pred nesrečo. Celo Jebb Bush, je imel firmo za varovanje, ki se mu je licenca potekla ravno na tisti dan, torej 11.9.Naključje?
-Wtc 7, v njega se sploh ni zaletelo letalo in se je sesedel ,kot hišica iz kart, enako kot rušijo objekte, kar so pri WTC 7 tudi naredili.

To ne dokazuje ničesar. Je lahko le vodilo za preiskavo, ni pa nikakršen dokaz.
Glede Jeba Busha pa prosim za kakšne konkretne dokumente.

- na kraju dogodka je še cel teden globoko pod površjem bilo stopljeno železo, kar so dokazali tudi z satelitskimi posnetki in navsezadnje ti to lahko potrdijo tudi sami delavci, ki so tam odstranjevali ostanke. In kdo povzroči tako razbeljeno železo, ki se ne ohladi po cel faking teden? Boš rekel, da kerozin?:D

Da je toplota izolirana in ne izpuhti kar takoj, ni tako nenavadno.
sudo poweroff

bluefish ::

poglej, tudi jaz se strinjam, da preiskava ni bila opravljena korektno in z interesom odkritja resničnih napak, kljub vsemu pa se mi zdijo ideje kontroliranega rušenja, praznih letal, nenavadnih orožij ipd. malo neverjetne.
Recimo, da so varnostne agencije zamižale na obe očesi in ignorirale vsa opozorila o morebitnem napadu, to pa je še nekako v mejah verjetnega, ostale bolj "bizarne" teorije za sabo potegnejo veliko preveč lukenj v razlagi, preveč nasprotujočih si dejstev.

THX 1138 ::

Mathhai

http://www.911hardfacts.com/report_09.h...

Je dovolj?

Aja pa popravek ne gre za Jebba ampak za Marvina:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

rndm2008 ::

Kit, tvoje sprenevedanje je tragikomično. A zdaj ti je pa že vseeno, koliko ugrabiteljev je dejansko bilo? Saj meni je tudi. Ni mi pa vseeno, koliko jih našteva uradno poročilo. Kajti, če morda še nisi dognal, govorimo o zlaganosti slednjega. In uradno poročilo je tako luknjasto, da je absurdno, koliko ljudi in koliko časa jim jih (vas) je uspelo nategovat.

Nerad se ponavljam, ampak ker neprestano spodbijaš dejstva le s svojimi mnenji, pa še enkrat, na hitrico. Tule imaš podatke, povzete na eni sami strani, da se ti ne bo treba posebej trudit. Tako o prostem padu kot o poškodbah na WTC 7. Na desni strani pa video posnetki kolapsa. Če to ni simetrično, navpično dol, po poti največjega upora, potem ne vem, kaj bi to bilo.

Pa tudi nisi razložil, kako lahko padajoč prah drobi nepoškodovana nadstopja v dvojčkih? Si rahlo v zagati? Če si ne znaš predstavljati, kako je potekalo rušenje dvojčkov, le priznaj, pa ti bom pojasnil. Celotno sekvenco. Ni treba veliko domišljije, pa tudi ne prostorske predstavljivosti.
Že tvoje pametovanje, kako je lahko padajoč prah pod seboj tako močno stiskal zrak, da je metalo šipe ven po deset in več nadstropij izpod rušilnega vala, je tako smešno, da si očitno potreben pomoči pri pojasnilu, kako je stvar potekala. Le reci, pa ti bom priskočil na pomoč. Če nič drugega, kažeš vsaj interes za zadevo, kar vsaj nakazuje, da se zavedaš, da ni nepomembna. Nekateri namreč le odmahujejo z rokami, pa se niso niti pripravljeni spustiti v razgovor. Tisti so šele zadaj!
AE911TRUTH
All Hail Thermal Expansion!

THX 1138 ::

kako je lahko padajoč prah pod seboj tako močno stiskal zrak, da je metalo šipe ven po deset in več nadstropij izpod rušilnega vala


To je tudi močan argument, ki govori v prid miniranju.Će bi bilo le nadstropje ali dva pod rušilnim valom, bi kamot verjel BW. Tako pa žal ne morem(plus še ostalih stvari, ki govorijo v prid miniranju). Je mogoče to samo vodilo pri preiskavi, kot je rekel Mathhai ali pa je mogoče nekaj več? Dokaz?

poweroff ::


Aja pa popravek ne gre za Jebba ampak za Marvina:)

Jah vidiš - to je ne-znanstven in ne-resen pristop.
sudo poweroff

THX 1138 ::

Aja pa popravek ne gre za Jebba ampak za Marvina:)

Jah vidiš - to je ne-znanstven in ne-resen pristop.


Prosim? Zarad imena, ki sem ga zamešal, delaš paniko? Se nikoli nisi ti kdaj zatipkal? Nisem bog sori.

BigWhale ::

BW

Tvojih pravljic očitno ni konec..


Tvojih tudi ne.


Veš kakšne barve je dim, če nekaj gori? Ti to primerjaš z belim dimov, ki se je valil izpod vznožja WTC? Ja bravo, odličen argument..Mogoče boš rekel, da so škratki odvrgli dimno bombo.


Ne vem kaksne barve je dim, ker je odvisno od tega kaj gori. Ce gori plastika je crn, ce gori papir je bel, ce gori trava tudi bel. Ce gori kaka druga bolj eksoticna stvar je pa lahko zelen, rdec, moder ali pa celo rumen!


Tvoja pripovedka vsebuje polno čudnih primerjav, kako veš da je razneslo sprej v hladilniku, kaj pa če so sneguljčica in sedem palčkov imeli zabavo z petardami, mogoče je pa to tisto..Mogoče je kak palček vrgu megico, pa je odneslo steno ven(aja od tod je možn tisti dimček).


Glej, to, da se delas norca je brez veze. S taksnimi prispevki diskreditiras samega sebe.


A zdaj pa priznaš, da je neki počilo in se je začel valiti dim ven? Hehe, zanimivo. Veš, da so začeli bežati, to se ja vidi. Samo eden, ki je bilo malo bolj pogumen, se je obrnil in ko je videl, da se nič ne ruši je obstal in šel počasi nazaj.Boš rekel, da ni res? Boš si spet izmislil kako domišljisko varianto? Ti kr, me lahko zabavaš..zdaj te tako ne jemljem več resno.


Saj nimam kaj priznavati, da je nekaj pocilo. Saj sem ze desetkrat povedal, da je bilo v tistih zgradbah polno eksplozij od taksnih in drugacnih stvari. Ce bi bila tista eksplozija rusilna eksplozija, ki jo je oni mozakar v beli srajci slisal, potem bi se najbrz kaj porusilo? Pa je zgleda videl, da se ni in je sel pogumno nazaj fibrcat.



-slika ženske, ki gleda skozi odprtino kamor se je zaletel avion(check google), torej v tistem trenutku ni bilo take vročine, da bi lahko ogrozilo sesedanje in posledično kolaps WTCja


Nepomembno. V tiste delu WTCja je pihal veter navznoter, ker je pozar sesal zrak, povsem dovolj, da se je tam ohladilo toliko, da je zenska lahko tam stala. Si mogoce pogleda bolj podrobno, kaj pa ce ji je bilo v resnici peklensko vroce in je imela ozgane obrvi in po obrazu opekline?


-to dokazujejo, tudi številne druge visoke zgradbe, ki so gorele skoraj cel dan, kot bakla.In se niso podrle.


Kot je ze bilo povedano, druge zgradbe so druge zgradbe. So bile drugace zgrajene in se pac niso podrle. Sigurno se niso VSE ladje, ki so se zaletele v ledeno goro potopile. Najbrz je kaksna prezivela srecanje in se potem vrnila v pristanisce na popravilo. Se pravi lahko iz tega sklepamo, da se titanik v resnici ni potopil zato ker se je zaletel v ledeno goro?


-dejstvo, da so našli sledi thermita oz visokotehnološkega razstreliva


Dejstvo, ki ga je potrdil kdo? Nekdo pac. Saj vseen. Bi lahko termit uporabili med sanacijo za rezanje stebrov? Kot sem ze rekel, Ena malenkost termita napram petim jeklenkam acetilena? Je to mozno? Da ali Ne?


-številna pričevanja o ekspoloziji, lahko ti celo prilepim zvočni posnetek.Želiš? ali pač najdi si ga sam.


Pricevanja ljudi, ki so slisali, da nekaj poka! Tam je pokalo POLNO stvari. Ce bi bilo toliko eksplozij kot so jih ljudje slisali in bi vse bile eksplozije v tako razlicnih casovnih obdobjih in na tako razlicnih mestih potem bi se stavba precej drugace morala podirati in ni nikjer nobenega govora o kaksnem kontroliranem rusenju.

Pejdi na Petrol, kupi tisto plinsko bombico za kampiranje, in jo vrzi v sod poln gorecega lesa. Sem preprican, da bos slisal eksplozijo! Lahko vrzes notri tudi WD-40, bo verjetno zadostovalo.


-dejstvo, ki ga je že Mathhai podal v linku, da so opravljali popravilo/pregled jaškov za dvigala v obeh stolpnica, pred nesrečo. Celo Jebb Bush, je imel firmo za varovanje, ki se mu je licenca potekla ravno na tisti dan, torej 11.9.Naključje?


Tiste jaske so pregledovali ze tisockrat. Pa kaj? Ravno na 11.9. se je iztekla pogodba? Seveda, da je nakljucje! In to preveliko, da bi bilo to v resnici res. A mislis da bi bili zarotniki tako butasti, da bi pogodbo prekinili na isti dan kot so podirali stavbe? Ah lepo te prosim. Jaz bi pogodbo pustil tako kot je! Potem bi pa mojim minercem, ki so plezali po jaskih povedal da morajo na TVju rect, da so obnavljali dvigala in je blo vse ok! In da so bla dvigala tko varna, da bi tud med podiranjem morala delati.

Vidis, problem je, ker isces neko 'simboliko' in povezave v stvareh, ki v resnici niso pomembne. Poisci detonator in racun za tisti detonator, ki ga je kupil Bushev brat! Ne pa to, da mu je pogodba za varovanje potekla tocno na dan napada.


-Wtc 7, v njega se sploh ni zaletelo letalo in se je sesedel ,kot hišica iz kart, enako kot rušijo objekte, kar so pri WTC 7 tudi naredili.


Meh, podrl se je tako kot se podre bajta kjer popustijo nosilni stebri. Saj se ne raztrese 300m po okolici. Vsemu skupaj se pa rece verizna reakcija. Popusti en, dva, pet, deset nosilnih stebrov in se stavba zacne podirati nato popustijo se ostali, ker ne morejo vec nositi teze za katero so bili dizajnirani saj se porusi celotna statika objekta.


-potem ostanki obeh stolpov po rušitvi..v vsakem nadstropju je bilo verjetno podstavljeno eksplozivo, da so odrezali podporne stebre in tako je posledično cela stavba šla večinoma v prah..poglej kakšno je bilo prizorišče po kolapsu. Mogoče ti bo jasno.


Tiste famozne slike odrezanih stebrov so bile posnete par dni PO podiranju. Nehaj ze s temi stebri in kam je sla vecina stavbe. Seveda je sla v prah saj so bile stene iz gipsa in papirja. Beton se pa tudi spremeni v prah, ko ga dovolj obremenis. Kaksno pa je bilo prizorisce? Kot, da bi se podrle tri velike zgradbe. In so tudi se. Kontrolirano? Ma ja, ce bi se kontrolirano ne bi bila razfukana cela WTC plaza in se sosednje stavbe.


- na kraju dogodka je še cel teden globoko pod površjem bilo stopljeno železo, kar so dokazali tudi z satelitskimi posnetki in navsezadnje ti to lahko potrdijo tudi sami delavci, ki so tam odstranjevali ostanke. In kdo povzroči tako razbeljeno železo, ki se ne ohladi po cel faking teden? Boš rekel, da kerozin?:D


Tisto zelezo se ne shladi zato ker je tako globoko v zemlji, ker je izolirano, ker tli in ker ga grejejo se pozari. Kaj povzoci taljenje zeleza in jekla? Ja kerozin in en kup drugega materiala, ki je gorel tam se cel teden. Ce bi uporabili termit potem bi bilo tega staljenega zeleza precej malo saj bi termit stopil le zelo ozek pas na tistem stebru in potem bi se steber podrl in termit ne bi vec gorel naprej in se kar naprej topil stebrov.

Najprej so uporabili eksploziv, potem ste si premislili in rekli, da so uporabili termit, potem so uporabili nek poseben termit, ki tudi eksplodira (linka za tole mi se vedno nisi podal), vmes pa so uporabili tudi super skrivnostno energijsko orozjem, ki stavbo spremeni v prah. tole ste trdili tukaj v tejle temi.


In potem boš ti meni govoril o neumnih primerjavah in da nisem podal nobenega dokaza. Ti pa primerjaš eksploziva z nekimi spreji, ki je zbudila _pazi to_speče stanovalce WTCja!(eh mogoče je pa bila celo


Zdaj pa ti v vsej svoji evforiji ze mesas zadeve. Sprej o katerem govorim je razneslo pri nas v sloveniji sredi noci nekemu starejsemu gospodu in eksplozija ga je zbudila, mislil je, da je eksplodirala prava bomba. Skoda, ki jo je ena navadna mala 100ml piksna spreja povzrocila so bila odtrgana vrata hladilnika in razbit stedilnik na nasprotni strani kuhinje. Cesa tukaj ne razumes?

Hocem ti samo povedati to, da v neki goreci stvabi pride do eksplozij marsicesa in ne samo in izkljucno podtaknjenega razstreliva. Ki precej spreminja svoje lastnosti. Najprej je razstrelivo, potem je termit, ki v bistvu samo gori, potem je pa termit, ki tudi eksplodira.



eksplozija kakega ekonom piskra, ko si je starka v sosednjem bloku kuhala fižol, pa je btw to slišal cel Manhatan). Potem primerjaš zrušitev WTC z Titanikom...8-ONe bi bil presenečen,če mi boš mogoče začel zatrjevati, da se je Titanik zaletel v WTc..je čisto možno.


Glej, ce ne razmes stvari lahko lepo poves, ti bom se enkrat se bolj pocasi razlozil. WTCja nisem primerjal s Titanikom. Ne direktno. Ok, se enkrat.

Titanik je veljal za nepotopljivo ladjo, ki se ne more potopiti, nikakor. Pa se je vendarle potopil. Zato ker se je zaletel v ledeno goro. Je bilo tako? Vecina pravi, da ja, ti pa sedaj trdis, da to ni res zaradi tega, ker se je ze prej kaksna ladja zaletela v ledeno goro in se ni potopila. Zaradi tega si preprican v to, da je titanik nekdo namerno potopil!

Se enkrat, ne govorim direktno o titaniku ampak vlecem neke vzporednice. Razumes? Ce ne, povej. Ti bom se na drug nacin poizkusil razloziti.


Sem hodil k pravljičnemu krožku v prvem razredu OŠ. In verjemi, da tvoje pravljice so pravi podn proti tistemu kar sem tam slišal.Kakorkoli tvojih komentarjev sploh ne bom več bral, ker nima smisla..pravljice govor raje komu drugemu, mogoče otrokom zvečer preden grejo spat.



No, ko ti zmanjka argumentov, se zateces k osebnemu obracunavanju. Skoda. Pravljice so fajn ampak skoda, ker ne poznam taksnih o skrivnostnih orozjih s katerimi lahko uparis celo stavbo.

BigWhale ::

Kit, tvoje sprenevedanje je tragikomično. A zdaj ti je pa že vseeno, koliko ugrabiteljev je dejansko bilo? Saj meni je tudi. Ni mi pa vseeno, koliko jih našteva uradno poročilo. Kajti, če morda še nisi dognal, govorimo o zlaganosti slednjega. In uradno poročilo je tako luknjasto, da je absurdno, koliko ljudi in koliko časa jim jih (vas) je uspelo nategovat.


Tragikomicno je to, da ti ne razumes, da je meni popolnoma vseeno kaj pise v uradnem porocilu. Ali je bilo 22 ugrabiteljev in v uradnem porocilu pise, da jih je bilo 450 od tega jih je se 420 zivih nima nobene veze s tem kaj se je tam zgodilo. Uradno porocilo, sem preprican, je polno nepravilnost in neujemanja tako kot jih je poln VSAK tako dolg dokument, pa popolnoma vseeno kdo ga je napisal. Bemtis, biblije jim se v 2000 letih ni uspel uskladit, pa je je verjetno manj kot tistega porocila. ;) Kaj pise v uradnem porocilu je v bistvu precej nepomembno ze zaradi tega, ker so v njem pretiravali, tako ali drugace. Enako kot so pretiravali partizani, ko so rekli, da so na Urhu pobili vsaj 2000 nemcev, nemci so pa pobili samo pet partizanov (od vsega skupaj desetih). Trupel pa zdaj nikjer.

Razumes kaj ti zelim povedati?


Če to ni simetrično, navpično dol, po poti največjega upora, potem ne vem, kaj bi to bilo.


Navpicno dol je za stavbo pot najmanjsega upora. Gravitacija je ne vlece ne levo in ne desno ampak dol. Zato se podre navzdol. Nevem kaj bi ti rad videl, da bi stavba v primeru nekontroliranega rusenja odskocila deset metrov v zrak in se prevrnila na bok in se raztrescila po celem Manhattnu? Ali pa da bi se podrla kot drevo v risanki? Zal se stavbe ne podirajo tako.


Pa tudi nisi razložil, kako lahko padajoč prah drobi nepoškodovana nadstopja v dvojčkih? Si rahlo v zagati? Če si ne znaš predstavljati, kako je potekalo rušenje dvojčkov, le priznaj, pa ti bom
pojasnil.


Kak prah? Saj je bilo en kup betona in zelezja tam. Saj ni slo vse v prah? Veliko tega vsekakor ne pa kar vse. en tak prasni oblak ima lahko milijonkrat vecji volumen kot takrat, ko je v bolj povezanem stanju gips plate.
Probaj v svoji sobi stresti kilo moke pred ventilator. Bos naredil tako meglo, da se ne bo nic videlo.


Celotno sekvenco. Ni treba veliko domišljije, pa tudi ne prostorske predstavljivosti.


Saj v tej domisljiji je najvecji problem. ;)


Že tvoje pametovanje, kako je lahko padajoč prah pod seboj tako močno stiskal zrak, da je metalo šipe ven po deset in več nadstropij izpod rušilnega vala, je tako smešno, da si očitno potreben pomoči pri pojasnilu, kako je stvar potekala. Le reci, pa ti bom priskočil na pomoč. Če nič drugega, kažeš vsaj


Se enkrat. Saj ni bil samo prah, od kje imas to idejo?


interes za zadevo, kar vsaj nakazuje, da se zavedaš, da ni nepomembna. Nekateri namreč le odmahujejo z rokami, pa se niso niti pripravljeni spustiti v razgovor. Tisti so šele zadaj!


Hec je v tem, da te jaz ze skozi celotno temo prosim, da mi poves kaksno dejstvo in stvar pojasnis in ti v vsakem postu potem poves, da zivim v zablodi in zaslepljenosti in da mi bos pomagal najti luc v tej temi. Do zdaj se vzigalice nisi nasel, kaj sele da bi kako luc naredil...

THX 1138 ::

No, ko ti zmanjka argumentov, se zateces k osebnemu obracunavanju. Skoda. Pravljice so fajn ampak skoda, ker ne poznam taksnih o skrivnostnih orozjih s katerimi lahko uparis celo stavbo.


Eh argumentov imam še precej:). Si prebral si tole:http://www.911hardfacts.com/report_09.h.....? PReberi si celotno zadevo, poglej slike in video posnetke in potem še rečema kakšno..Res nočem osebnega obračunavanja, se ti opravičujem, če sem te užalil. Samo malo me je pa jezilo, ker NOČEŠ sprejeti določenih dejstev, oziroma jih razlagaš po svoje v svoji veri, da ni bilo miniranja. To bi lahko tudi jaz počel, če bi bil mogoče v tvoji koži in prepričanju, samo ker se imam za razgledanega človeka(pa verjamem da si tudi ti takšen), ki ne naseda vsaki medijski novici oz jo preuči iz vseh vidikov, se mi stvar zelo zdi verjetno, oziroma raje kr resnična.Ker če ne bi bilo miniranja, tudi takšnega pompa okoli tega ne bi bilo. Ne bi bilo toliko skupin,posameznikov, vplivnih ljudi, ki trdijo in preučujejo to, ne bi bilo toliko posrednih dokazov, pričevanj itd..Da pa bi vsi nasedli enemu, ki je rekel da je slišal ekplozijo se mi pa zdi no, malo za lase privlečeno. Še posebno ker to mnogi trdijo, od gasilcev do policajev..In navsezadnje se vidi lepo tisti dim ,ki se vali izpod WTCja..In vse skupi se mi zdi veliko bolj verjetno, kot pa si to ti razlagaš. Čeprav se zdi nekako logično.

Pyr0Beast ::

Hocem ti samo povedati to, da v neki goreci stvabi pride do eksplozij marsicesa in ne samo in izkljucno podtaknjenega razstreliva. Ki precej spreminja svoje lastnosti. Najprej je razstrelivo, potem je termit, ki v bistvu samo gori, potem je pa termit, ki tudi eksplodira.
Tudi smodnik in veliko ostalih razstreliv ter vnetljivih stvari+oksidant lahko 'gori' na več različnih načinov, odvisno od tega, kako ga prižgeš in v kakšni obliki se nahaja.
Že fosfor v vžigalici lahko sprošča svojo energijo v obliki pospešenega gorenja, ko podrsaš površino ob škatlico, ali pa ga postrgaš in spraviš na kupček nato pa udariš s kladivom nakar zadeva detonira.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Pyr0Beast ::

Kak prah? Saj je bilo en kup betona in zelezja tam. Saj ni slo vse v prah? Veliko tega vsekakor ne pa kar vse. en tak prasni oblak ima lahko milijonkrat vecji volumen kot takrat, ko je v bolj povezanem stanju gips plate. Probaj v svoji sobi stresti kilo moke pred ventilator. Bos naredil tako meglo, da se ne bo nic videlo.
Še vedno pa ne bo zadeva kar pihala skozi vse špranje pri oknih in vratih. Volumen kile moke in zraka je praktično enak, neglede na to da je moka pa razstresena in suspendirana v zraku. Molekule zraka so dosti manjše in tako nimajo velikega efekta.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

THX 1138 ::

We have discovered distinctive red/gray chips in all the samples we have studied of the dust produced by the destruction of the World Trade Center. Examination of four of these samples, collected from separate sites, is reported in this paper. These red/gray chips show marked similarities in all four samples. One sample was collected by a Manhattan resident about ten minutes after the collapse of the second WTC Tower, two the next day, and a fourth about a week later. The properties of these chips were analyzed using optical microscopy, scanning electron microscopy (SEM), X-ray energy dispersive spectroscopy (XEDS), and differential scanning calorimetry (DSC). The red material contains grains approximately 100 nm across which are largely iron oxide, while aluminum is contained in tiny plate-like structures. Separation of components using methyl ethyl ketone demonstrated that elemental aluminum is present. The iron oxide and aluminum are intimately mixed in the red material. When ignited in a DSC device the chips exhibit large but narrow exotherms occurring at approximately 430 °C, far below the normal ignition temperature for conventional thermite. Numerous iron-rich spheres are clearly observed in the residue following the ignition of these peculiar red/gray chips. The red portion of these chips is found to be an unreacted thermitic material and highly energetic.


http://translate.google.com/translate?h...

Edit:popravil link

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

THX 1138 ::

Investigators monitoring air quality at the World Trade Center after the September 11th attacks, found extremely high levels of volatile organic chemicals as well as unusual species that had never been seen before in structure fires. Data collected by the U.S. Environmental Protection Agency indicate striking spikes in levels of benzene, styrene, and several other products of combustion. These spikes occurred on specific dates in October and November 2001, and February 2002. Additionally, data collected by researchers at the University of California Davis showed similar spikes in the levels of sulfur and silicon compounds, and certain metals, in aerosols. To better explain these data, as well as the unusual detection of 1,3-diphenylpropane, the presence of energetic nano-composites in the pile at Ground Zero is hypothesized.


Tista omemba, da so zaznali visoke koncetracije te eksplozivne snovi, ni mogla priti samo od tega, da bi z pomočjo termita rezali stebre po rušitvi. V prejšnem omenjenem linku pravi da so te vzorce vzeli tudi takoj po rušitvi(10 min, takrat še niso rezali stebrov a ne?:) in da so jih zaznali po več krajih po Manhatnu.


http://translate.google.com/translate?h...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: THX 1138 ()

THX 1138 ::

In če to ni dokaz za miniranje, potem pa res ne vem več z čim bi vam še postregel:)

Povejte kaj mislite. Komaj čakam:D
««
26 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kdo vodi svet in podobne zarote (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45631295 (2184) T-h-o-r
»

Resnična zgodovina - kdo zares vlada na zemlji (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Problemi človeštva
68742182 (29090) Matev

Irak ll. Mogoče se bo pa komu posvetilo :) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
42023156 (19042) jype

11 september in teorija zarote!? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12213499 (9122) jype

Več podobnih tem