» »

Nier: Automata

Nier: Automata

Mavrik ::

PS4
The truth is rarely pure and never simple.
  • zaklenil: bluefish ()

yayo ::

pfttt, štiri večere zapored skušal končati Nier Automata na Hard pa so me prej ali slej one-shootali. Nakar sem znižal težavnost na normal in končal iz prve. 80 ur igranja, baje je še par endingov, ki bi jih lahko dobil, če bi še enkrat preigral kak chapter. But my brain is fried, dosti je bilo.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

yayo ::

EDIT
Igra ima v bistvu 26 finalov, večina teh je zajebantskih, jih je pa 4-5 "pravih". Problem je, da ne veš kaj boš točno dosegel ko te igra postavi pred končno odločitev. Tako, da ti pokvari iluzijo nagrade, ki je tisto kar igre na samem koncu ponavadi ponujajo. Res se mi ne ljubi, po tolikih urah, še naprej brusiti Nier Automata.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

yayo ::

EDIT2
odkril, da je dovolj 15 minut, da dobiš vseh 5 endingov, zadnji rabi še dodatnig 15 minut igre:D

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

yayo ::

EDIT3
NE ME BASAT! Ko prideš do true, oziroma happy konca te igra vpraša, če želiš pomagati komu, ki še igra. Če odgovoriš YES ti pove, da je to mogoče samo če dovoliš, da zbriše vse tvoje sejve. Vpraše te nekajkrat, če vztrajaš gre vse, sejvi, inventorij, dokumenti, ki si jih nabral. :)) Eno po eno ti vse zbriše pred očmi. :O

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

yayo ::

Pardon, ker še bluzim po prespani noči ampak Nier: Automata je ena nora in GENIJALNA igra, skupaj s Persona 5 ena najboljših kar sem jih igral v zadnjih letih.
Rahel spoiler, ki sicer nič ne pove o sami igri ali zgodbi:
There's A Difficult Decision At The End Of Nier: Automata

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

T_F_7 ::

Nier: Automata je običen hack & slash ali ima še druge elemente? Če praviš, da je genialna, potem ni samo navadno nabijanje na tipke.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

yayo ::

je akcijski cross genre J-rpg, kjer igra hack'n'slash močno vlogo ampak le eno od mnogih. Med ostalim vključuje (copy pastano iz ene recenzije): "vertical shoot em up, third person action, 2D platformer, horizontal blaster, top-down twin-stick shooter and some others I've probably forgotten". Definitivno pa utruja prste, ker vsi omenjeni žanri vključujejo frenetično pritiskanje na gumbe. Torej ni ravno za penzioniste. :P Ampak eleganca, nepričakovano skakanje iz žanra v žanr in spreminjanje perspektive.... V glavnem kdor ceni japonske igre bo cenil tudi tole.
Nier: Automata IGN Review
Nier: Automata - how a 'weird game for weird people' became a sleeper hit

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

scipascapa ::

acookook ::

yayo ::

o yes :D

wired ::

Najs, torej bodo portali PS3 verzijo Nier Replicant (kjer si brat) na trenutne sisteme in ne Nier (Gestalt), kjer si oče. Jaz sem igral slednjo.

acookook ::

Nadaljujmo tu: Nier: Automata


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nier: Automata (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15220891 (1877) oo7
»

Star Wars Jedi: Fallen Order (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24833434 (3041) dronyx
»

Nier: Automata

Oddelek: Igre
211849 (1169) acookook
»

Nioh

Oddelek: Igre
353349 (1009) oo7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211817 (9863) jype

Več podobnih tem