» »

Steam prihaja na OS X

1
2
»

ahac ::

Saj, tega se bojim, da bodo vse igre ciderizirane.


Your Mac Questions Answered



Q: Is it just some crappy emulated version of TF2?
A: No! Also: How dare you! Mac users aren't getting a crappy emulated version of the game. TF2 will run natively on OSX, like an actual big boy game for adults.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

borchi ::

odlično! če bodo valvovci še ostale založnike potegnili za sabo, pa še boljšejše.
l'jga


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half Life 3 je zaščitena znamka (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5129509 (21410) LordTado
»

Valve večji zaslužkar od MS-ja in Googla na zaposlenega

Oddelek: Novice / Ostale najave
278281 (6137) Jst
»

Steam za Mace prispel!

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
3813492 (12516) PrimozR
»

Steam za Mace v maju

Oddelek: Novice / Igre
298384 (7424) MrStein
»

Steam prihaja na OS X (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
5116922 (15613) borchi

Več podobnih tem