» »

Izvor vašega nik nejma

Izvor vašega nik nejma

«
1
2

Microsoft ::

Čis tak simpl me zanima, če ima vaš nick name s čim kako povezavo, da ste si izbrali ravno to ime?

[moja zgodba]
Gledal sem TV, neko motocroos tekmo. Komentator je parkrat ponovil neko ime, ki si je slišalo kot "đimi bton...".
In pol grem jst ven, in se grem vozit z BMX-om po kros progi, ki je v bližnjem gozdu. Mel sem pa polno neke "energije", ker sem gledal pač te motorje, in sem si predstavljal, kot da se res vozim z motorjem.:D Med samo vožnjo pa sem se moral še dreti: "VAAunnn jimi btn...".

Ta nick pa sem začel uporabljati, ko sem začel bolj pogosto uporabljati PC; igranje iger, kreiranje svojih map, chat,...

In tak nekak se je "rodil" moj nick name.;)
And yours?


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

@ljash ::

gledu sm F1...

tm na vrhu nekje sta vozila odlični Button in malo manj kot slab R.Schumacher...:D

Od takrat sm bmw-f1

Mercier ::

Drugi svetski rat. Nemci i njihovi saradnici terorišu okupiranu oblast. Ali skoro svake noći jedan od njih biva ubijen. Na svakom ubijenom nalazi se redni broj i potpis "Saša". Neprijatelj ubija skrivenog ranjenog partizanskog borca verujući da je ubio "Sašu". Međutim tajanstvena ubistva neprijateljskih vojnika se nastavljaju. Grupa omladinaca polazi da se priključi partizanima, dolazi na sastanak sa nepoznatim "Sašom". Ispostavlja se da su tri dečaka, s kojima je tajna omladinska organizacija u školi imala velike teškoće, i koji su, bez ičijeg znanja negovali ranjenog partizanskog borca, u stvari vršila osvetnički posao pod imenom "Saša".

:D

cryptozaver ::

Jst pa komi cakam pojasnilo B...W.... (veliki supak) >:D

marS ::

kratica imena in priimka, nič posebnega ;-)
...ta B..W...je dober prevod, hahaha....
...no more heroes...
https://ilbis.com/

cryptozaver ::

B..W....
Upam da mi ne bos zameril :D . Nic slabega nisem mislu - to mi je pac najprej padlo na misel ...

whatever ::

Jst nisn mel pojma kaj izbrati, pa sem izbral dobesedno krneki:D

BaRtMaN ::

OZZY ::

O teh nikih je blo pa že govora.
Go with the flow.

Sunna ::

takrat je igral ta band na winampu :) meni se pa ni dalo mozgati novega nicka

zlabo ::

Ma mene se je pa to v OŠ prjel.
Ker so me (pre)dolg klical Blazo al pa Blažo, jim je ratal bedn, pa si je en butl zmislu da bi zmiksal črke. In tko je ratu Zlabo oziroma Žlabo:P
Ja sej vem da je beden, sam pol so me vsi sam tko klical in zdej k sm na sredni mam še enga sošolca iz OŠ in ugante kako me kličejo. Zlabo seveda:P :D

LP, zlabo

Vesoljc ::

moj je based on a true story 8-)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

T0RN4D0 ::

mah, enkrat sem si ga kar tko zmisklu... zato je pa mal bedn :P

je že star.. :8)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

|ke ::

South Park.. kick the babyyyyyy:D
Ike

alesrosina ::

hm, ko sem zacel delat ASP sem si reku, da morm zgledat bl geek n00b 1337 yeah kul sploh oh yeah .... in pol sm si dau zravn se master. sam mislm da ga bom pocas zamenu v RisalniZebljicek. To pa zato, ker sem se enkrat na enem lanu poimenoval selotejp (pac slucajno je pred tipkovnco lezal selotejp, pa sm pac si dal tak nick), sam jebi ga, ponekod je ta nick ze zaseden. Sam da bom se bolj unikaten, bom zadevo obrnu in bo KecijlbezInlasir. Sam ker je pa tle mal prevec za pisat si bom dal rajs SponkaZaPapir. sam to pa zdej ne zgleda dost geek n00b 1337 yeah kul rispekt, zato morm to se mal spremenitt .... hm, aha bomo si dal 5p0n|<^2^p^p1|2 ... sam tle je spet dost za pisat ... hja, hudirja bom pa JodlVodlStrudlPoticaHencki. aha, to je pa ratal zato, ker je lih zdele en na ulci zajodlu in se vodl rima na jodl, strudl pa zato ker ga nimam ampak mam potico (zato potica), hencki pa zato k poslusam avsenike trenutno. Aja, ne ubistvi si bom dal PrevecCajtaMam, sam morm se bl geek n00b 1337 yeah kul rispekt tole napisat .... p|23ˇ3cc^j7^m^m. Yeah, tole je pa dost geek n00b 1337 yeah.

Avenger ::

Nick mi je prišel na pamet ob igranju Quake multiplayer, takrat še prek 56k dialupa.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

hruske ::

Pa kdo je ta Nick, o katerem tojk govorite??? A ga mogoče poznam? :D

Trubadur ::

hmmmm.....neumen nick da ni večga
zakaj je nastau?
mal sm se igrau okol spreminjanja usernejma kle na st pa sm se spomnu da sm šu mimo trubadurja na trubarjevi in je ratal to sranje:'( in zdj mam povsod ta gnil po*ukan nick;((
Berite Thomasa!

flipflop ::

Med vajami za rsm sem skakal po slo-techu pa mi ni nič drugega padlo na pamet in sm kr tole napisal ko je ravno v zvezku blo.

Mercier ::

Emm...pozabil napisat, tisto moje zgoraj je zgodba filma Saša, prva znana uporaba mojega nika.

Zame je pa itak jasno.

Gandalfar ::

transformacija iz

|Gandalf- -> Gandalfar

je posledica ene parih jokov na ircu..

zakaj gandalf .. pac davna leta nazaj, ko sem bil se nekje na sredini osnovne sole sem bral gospodarja prstanov in ker je bilo treba imet kaksn boljsi nick od 'Jure' .. je pac gandalf padu :) Ce bi danes si zbiral nov nick bi verjetno kaj bolj originalnega in manj skomercializiranega izbral. Ampak je po dobrih 6 letih tezko menjat nick =)

BigWhale ::

Jest nimam kaj pojasnjevat.... Velika Kita bi rekl srbi...

Go figure ;>


Crypto, ah, kaj bom zameril... To je nekak tko, kot ce bi Barton Abakusu zameril, ker se je slednji hecal na njegov racun... Nima smisla, a ne? ;)

boych ::

...ker me pač vsi tak kličejo sam sem malo bolj cool napisal, včasih ko sem bil še DJ je bil moj nick djboych, zdaj pa še samo boych...

||_^_|| ::

Pejmo se rajs kaksno lazjo igrco:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ||_^_|| ()

Caligula ::

:D

KAr se tice Big Whala, zakaj pol Gaby crka od smeha zdele? >:D

Gandalf, po mojem bi se dons ti istega zbral >:D

Pa jz?
Itak kombinacija-Car, sick bastard pa vse ostalo..
Caligula pac.

mAsA ::

Brat me že od malega kliče tako , pol so me pa še drugi začeli :D . Nekateri mojega pravega imena niti ne vedo več (nekateri ga niso nikoli vedeli). Nick nima veze z imenom Maša ker sem male, niti ni naglašen kot masa(kg) ampak je prvi "a" hitrejši (krativec) . No zej sn pa fajn zabluzo :D. V glavnem mAsA sem jaz in nick mi je všeč !
AMD Athlon(tm) 1700+@1.47 GHz, K7T266 Pro, DDR 512 Ram,
ATI Radeon 8500, 60+120GB HD, LG 775FT

huelz ::

Ja pru sm biu Cruiser (neka starcraft fora...), pol whoelse (skoz so neke pripombe letele name, kdodrug k pa pa jez, sam se u ang kdodrug bols slis), pa se je nekak zgubu, poj neki cajta azz_kikr, zej pa spet huelz... :D
Ceprov zej dost po priimku Varga uporablam Warga... go figure :\

nicjasno ::

moj nick pa izvira iz leta 1995, ko je bila pac v soli priljubljena fraza za dobre stvari "to je tak kul, da ti nic ni jasno" . To je bil tudi cas, ko sem zacel uporabljat internet, na katerem mi v bistvu takrat tudi ni bilo nic jasno. No, in potem sem odprl irc, ki me je vprasal kaki nick hocem imet.... ostalo je zgodovina!
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Mavrik ::

Gledal kdo film Maverick? :))
The truth is rarely pure and never simple.

Spajky ::

... nekoč sem spajkal sve i svašta ... pa je ostalo .... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

McHusch ::

Iz imena in priimka. Prebere se pa enako priimek, ostalo so vizualni dodatki. :D

mp218 ::

MP218
MP sta inicialki
218 številka sobe v študentu, kjer sem preživel 5 lepih in lenih let...

Kaj je blo fajn. Zdaj pa mam eno tečno sosedo, ki mi buta z metlo (sm mislu, da je to možno sam v filmih), ko mi pade šivanka na tla...

;)

TribesMan ::

Jest sem pa enkrat zvečer pred 6 leti zdolgočaseno ležal pred TVjem in sem gledal neko dokumentarno odajo o enih afriških plemenih... Naprej vam je pa najbrž že jasno. Prej sem bil pa FibreOptic...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

]Fusion[ ::

Ime jedrske reakcije, simpl as that 8-)
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

Red_Mamba ::

na yahoo sem delal mail in sta bla black_mamba in green_mamba že zasedena, sm reku qrc black_mamba325 pa nam, in je tko red_ spredi padlo :D

pozdrav vsem ljubiteljem kač :D
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

|CyGNUS-x ::

Prej sem imel drug nick. Potem sem na st-ju pozabil geslo, ko sem formatiral in sem uporabil ta nick :D . Pač Cyber GNUS :D . Krneki uglavnem, potem pa sem dodal |, da mam samo jaz tako zabit nick.

Je pa uporabno. Noben ti ga ne more ukrast, ker je tako butast >:D
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

barbarpapa1 ::

Moj nick pa je "v računalniškem smislu" zelo star. V osnovi sem ga imel že takrat, ko www-ja še ni bilo, jaz pa sem pritiskal na gumijaste tipke in imel občutek, da sem prijel boga za brado 8-O ....No, ko sem se dosti kasneje prvič prijavljal na nek forum, je bil Barbapapa zaseden, zato sem vrinil še "R" (BarbaRpapa1 - remember) in dodal 1. Pol sem pa ugotovil, da sem med starejšimi na tem forumu, tako, da je tisiti "papa" kar na mestu....

Aja, v TO (Teriorialna Obramba (ali pa Taborniška Organizacija)) so me klicali Garfield :D ....

LP

Jože

|CyGNUS-x ::

>>da sem prijel boga za brado

A ne za jajce ? >:D

hruske ::

offtopic: trap, bog je ženska.

hm... moj nick? mnja.. mc-donalds, le-klerk, miklavž...

|CyGNUS-x ::

LOL

lambda ::

nUBES ... baje da v nekem jeziku pomeni "oblak" (moj priimek)
Nastal je pa tko v kot vsi nick-i --> v nekih bednih okoliščinah :D

BigWhale :) LOL

ahac ::

Moje pravo l33t ime. Samo, da na začetku moje uporabe interneta ni bilo case sensitive, ker to pri mail accountu ni bilo pomembno. Zdaj je case sensitive.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

e-marko ::

Enkrat sem se podpisal kot e-marko (e-mail+marko) in sedaj kar dolgo uporabljam to ime. :)

LP
E-marko
...somebody, somewhere...

Rumko ::

moj nick ... prvi letnik srednje sole ... prvic se ga totalka napiu ... yup, rum biu kriu :]

klical so me vse mogoce, kronca, alkoholik, rum, rumcic, samo rumko je pa ostal k se kul slis tud :D

J.F.K. ::

Cist preprost :))

Jernej Fucking Korosec

Stayerc ::

Sem Mariborcan 8-)

Lp

OrkAA ::

Od prvega razreda naprej me tako kličejo 8-)

Mogoče ima moj priimek (Oroz) kej zravn :)

MrShadow ::

Mr.Shadow
ce ste gledali film peti element se planet ki hoce unicit zemljo imenuje Mr.Shadow...in to je to

CaqKa ::

fajt z enim ciganom v osnovni šoli.. nakar mi je prilimal ime čakuka...
kasneje sem zadevo preuredil za "lastne potrebe"
pač zamaskirani čakuka. /me male.

PROTOTIP ::

Opozorilo!

Pred branjem spodnje razlage natančno preberite knjigo Psihoanaliza od Freuda. O tveganju in stranskih učinkih se posvetujte s svojo pra pra pra pra babico.

Zakaj tak nik? Homo erectus > homo neandertalsis > homo sapiens > homo telepatius (prihodnost moje vrste je očitno odvisna od kloniranja).
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdevki :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
619012 (4603) Kamran
»

Izvor vašega uporabniškega imena?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
504214 (3265) Grimlord
»

Nickname - od kje?

Oddelek: Loža
412122 (1477) TheD
»

nick

Oddelek: Loža
493152 (2465) Klemenn
»

Anekdota:NICK

Oddelek: Loža
452045 (1568) abcde7

Več podobnih tem