» »

Anekdota:NICK

Anekdota:NICK

_fim_ ::

Mogoče že komu naslov pove kaj me je v tem trenutku prjelo da bi zvedal.... A je koga?!?..... Ok, gremo k stvari.... No, zanima me kako so nastali vaši nicki. Ajde razpišite se....

Moj nick:

_fim_ je nastal nekega dne ko sem bil v intersparu. Z enim kolegom sma se odpravla na en špil simulatorja (mislm da je bil sega rally championship - al neki tazga)... In kot vsi veste vsak simulator zahteva na začetku tvoj ime ki naj bo sestavljeno iz treh črk. Prijel sem volan.....dal nogo na pedala......obrnil volan in kr tak v tri krasne stiskal gas........ven je prišlo....FIM. Da bi nick izgledal malo lepše sm dodal še dve črtici in eko......rodil sem se......:D:)):D

teac ::

Hja, moj nick pa je že zeloo star(3 leta:D).
Sem šel kupovat zvočnike za comp, pa pridem v eno trgovino, pa vidim zvočnike TEAC. Pa jih gledam, pa jih hočem že kupit, pa sem si premislil, da bom rajši še ,malo počakal (takrat so moji zvočniki prišli cca. 18k).
OK, grem jaz čez par dni nazaj, pa jih seveda niso več meli, ker so bli res kul zvočniki. Pol pa jaz prijatlu začnem težit, da jaz drugih zvočnikov kot TEAC NOČEM!!!!
No, ko jih končno dobim (čez en teden), pa tisti prijatelj pride k meni in vidi te zvočnike in tako me začnejo klicat TEAC!!!!
Hehehehehehe:D

freejack ::

Mah,..svojga sn nekako sestavil iz prejšnjega pa iz malce označevanja. Namreč,..prej sn mel nick cyberfreak. Sn pa tak tip, ko se rad hecam,..pa mi je folk skoz govoro, kak jack (džek) sn,.. :)) Pol sn pa to malo skombiniral pa je nastalo ven freejack,.. Pol čez neki časa sn celo ugotovil, da je tako naslov enga filma.. Sicer se ne spomnem več, za kaj se je šlo, sam,..to niti ni tko pomembno več..:D

ABX ::

Moj je star 20 let. Izhaja pa iz kamene dobe prvih coin-up. Kjer obvezno si mogel vpista 3 črke ( dodatne možnosti so prišle kasneje). A=začetek imena B=priimek X=neutralna črka.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

modelizer ::

Men je pa nasekal na ego in evo postal sem MODELIZER:D
...........fly, robin fly........up, up to the sky

Lunik ::

mah. moj nick je totalno beden, ampak ker sem se nekaj pač mogu zmislit, sem bil en cajt pač jest. pol sem pa ugotovil, da je jestov že ena tona, pa sem e spremenil v 3. pa je ratal J3sT

Elemen_T ::

ElemenT kot prvina, prvina kot unique item/person 8-)

Matek ::

Mad- ker mam včasih butaste ideje
Man- ker nisem woman:D
Mato- ja, no, pač moje ime8-)
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ahac ::

Imam tako lepo ime, da ne rabim nicka. 8-)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Jebiveter ::

Hja, meni je ta vzdevek dal nekdanji trener jadranja! Sicer ta vzdevek takrat ni letel neposredno name, ampak na skupino jadralcev, v katero sem spadal tudi sam, toda shit hapens! In ker takrat, se na starem Slo-Techu, nisem vedel kaksen nick naj si dam sm se odlocu kr za Jebiveter, ker je v tistem trenutku zelo ustrezal moji osebnosti, obnasanju in nasploh meni!:D:D

Res je, da sem se od takrat kar dosti spremenil si ne mislim menjat nicka, ker me nekateri poznajo pod tem imenom (Slo-Tech Portoroz!) zato bi bila menjava skoraj nesmiselna! Pa se tako mega se cuje!:D>:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Marjan ::

Se pridružujem ahacu!:))

pa še - glej podpis :)

OZZY ::

Moj nik je neka asociacija na moj priimek-ožbolt. Prvo je bilo kao OZI sam se pol mal preoblikoval celotno stvar na OZZY. Bolj nobel.:D
Je pa to blo men se zdi v drugem ali tretjem letniku gimnazije.
Go with the flow.

Vanich ::

Hmmmm....moj nick sem si nadel v času, ko je izšla igra Q3A - in so si vsi nadevali taka imena, koja su i kao što su:
Predator, Slayer, xxxxxkiller, Destroyer, kurac-palac-er, itd, itd...
Ker se pa sam še dobro spominjam srečnega otroštva, preživetega v čistem (1000%) socijalizmu, in pa tudi kultnih osebnosti, ki so pač zaznamovala tisti čas , sem izbral, po mojem mnenju, najbolj smešno-absurdno ime slovenske zgodovine , ki je pa že po sami fonetiki sposobno parirati raznim drugim krvoločnim anglo-saškim imenom.

whatson ::

heh

whatson ... (!whatson in Watson ni enako!!!)...

kako je moj nick nastal pa nevem, ker ko sem zacel uporabljati ta nick, nisem bil lih trezen...

ideja pač... :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Tomi ::

Tudi mene je podobna zaveda že zanimala nekaj časa, pa sem vedno pozabil:(
Moj nick je posledica čiste lenobe in neizvirnosti, izhaja pa še iz dobrih časov Jokerjevega Mnenjalnika:D
metrodusa.blogspot.com

Avenger ::

Idejo za mojga sem dobil v enem filmu, se mi zdi z Niklolasom Kejdžom, ko je bil v zaporu in je mel en tatoo - smrt s koso, pa vspod napisan - TIME THE AVENGER. 8-)
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Yohan del Sud ::

Yohan je bil negativc v eni zelo zelo stari C64 platformski igri (ama pozabil keri). Ostali del nicka je vedno drugače in je odvisen od trenutnega navdiha (mora pa imeti eksotično in/ali geografsko poanto). V internetu sem še najbolj znan kot Yohan Bard (egosurfing pa to)...

LuiIII ::

Ker sem Lui (iz Luigi, ta pa iz Lojze) in ker jih je na sceni (sicer ne pri nas) kar nekaj, sem bil primoran dodati za imenom se III kot tretji. Staremu ocetu in mojemu ocetu je namrec ravno tako ime (pa se oba sva prvorojenca) in sem tako upravicen do naziva tretji. Pa se zmeda z razno posto "skoraj" odpade. In tako je ze dobrih 14 let.

Lui Miklavcic III.

orkan ::

No jaz sem tako dobil nick: nekoč sem bil SPEED13 pol pa sem dopolnil 14 let in sem mogel spremeniti nick, pa ni se mi več dalo bit neki SPEED. Pa sem ga zamenjal za Orkan, nick pa je kar tako in ne označuje moje osebnosti (drugi pravijo drugače)............:\:\
Lp Orkan!!

TylerDurden ::

Welcome To The Fight Club.

Avenger ::

Mene pa ful zanima kako je ||_^_|| dobil svoj nick.. :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

teac ::

Kaj TylerDurden je bil oni Brad Pitt al oni ta drugi??

_fim_ ::

men zanimajo mal bolj nicki kot so ...luni, sergio, pajo....

||_^_|| ::

hehe, moj nick? ||_^_||? izhaja še iz časov ko sm ircu..pa sm mau študeru in vsak nick k sm ga meu mi je ratu bedn...in tko sm en večer mau študeru in sm naštuderu da si bom probu kej iz znakcov sestavt in ratal je |/|_^_|/|. To sm prnesu tut na slo-tech. Po parih mescih pa so mi kr zginl slashi vn iz nicka, probu sm si ga spremenit nazaj v |/|_^_|/| ampak ni šlo in pol sm ostau ||_^_||. Zdej mi nekak še lepš zgleda:)))

gripen ::

Svedsko lovsko letalo JAS-39 Gripen. Mal sem bil brez domislije sem pa pogledal na prvi plakat na moji steni in tako se je rodil Gripen.

Binji ::

Jst sm pa sam mal spremenil svoje ime (bine), se pa binji napise zelo na izi - vse tipke so na kupi. In ker se mi takrat lih ni dalo pisat... Binji!!!>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

JurijTurnsek ::

jst pa najprej vzel nick cornholio(to je tisti tip pri beavisu in buttheadu), ker je bil na ircu zaseden, sem vzel kornholio, pol sm pa si nekje to nick vpisal, pa je bil zaseden, pa mi je predlagal kornholio8 in tak sm obdržal unikaten nickname!!!
http://www.slatnaskejta.com

--Switch-- ::

Prej sem bil FAKO to izhaja iz mojega priimka FAKIN(ne se smejat).
Trenutni in tudi dokončni nick --Switch--...hmmm
Tiste črtice naj bi bila žica vmes pa sitkalo, pobral sem ga iz filma Matrix.

luni ::

hm ok, pa se jaz... seveda je nick bil namenjen ircu... ene 5-6 let nazaj sva s takratnim kolegom sla v takratni cyber kafić Izum v MBju pogledat kaj je to internet in IRC in si je pac blo treba izmislit neki nick... in ker je ta kolega bolj zajebantske narave, je rekel da naj bom "luli"... jaz sem razumel "luni" in se mi je zdelo kul in sem bil pol luni... pol enkrat vmes sem htel menjat, ker me je folk na ircu nonstop nadlegoval ker je mislil da sem zenska, ampak se mi je zdelo skoda... no, to je to :))
Artificial Intelligentia

TinkaPinka ::

Moj vzdevek je pa star že kakšnih 15 let ali še več... Moja teta me je skoz v šali klicala Tinka Pinka.
Na IRC-u in na netu prej sem imela še eno kopico drugih nickov, ampak ta mi je še najbolj všeč, ker je predvsem moj, in ne kak sposojen iz filma ali kaj takega, kot sem imela prej.
I am easy to please as long as I get my way.

trillian ::

zamenjala sem ogromno nickov..
prvih na ircu se sploh ne spomnim vec.
lani vem, da sem bila punchka. to nastalo, zaradi punchi... se spomnite reklame za novi adrijin jet? ko je ona scena iz casablance...
"vedno ti je slabo v letalu.."
"pa ne v tem, punchi, ne v tem. to je nov adrijin jet. z njim letijo predsedniki."
potem sem postala witch ursula. zato, ker sem bila v tistem trenutku zelo zelo hudobna in coprnica in sploh bitch. pa sem zamenjala prvo crko. ursula je pa itak moje preljubo ime.
sedaj sem trillian. zakaj? ker je vodnik moja biblija. in, ker mi je njej karakter zelo blizu.
menim, da se prakticno vsak najde v eni osebi.
sergio je marvin.
minmax (moj definitivno najljubsi bratranec) je zaphod.
nekdo je verjetno superinteligentni odtenek modre barve.
znanec se je nasel v onem tipu, ki sam zivi na svojem planetu.. in je sef vesolja. sam pa se tega sploh ne zaveda.
se mi zdi pa zanimivo, da na ircu ljudje konstantno mislijo, da sem fant (za trillian, namrec). luni.. kot kaze imava ravno obratni problem.
potem je tu se mala. iz mojega e-mail naslova. tu pride spet v postev casablanca. zadnjic sem gledala ta film in je imel mislim, da hrvaske podnapise..
oni stavek.. "here's to looking at you, kid!".. so prevedli v
"nate, mala!".. vsec mi je. ljubko se slisi.


love, trillian
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

`DoC ::

Hm, moj nick na slo-techu je Dark - Frodo, ampak ta nick uporabljam samo kle, na ircu domujem pod nickom DarkDoC.

Prvo naj povem za nick na ircu. Nickname DoC so mi v realnosti dali sošolci v osnovni šoli tam nekje v 5 razredu, k sem ful bral dogodivščine zvitorepca, trdonje in lakotnika, pa je u eni zgodbi (Zelena dolina) nastopu en karakter Doc (dohtar) in ker se moje ime začne na d (damjan) sempostal kr Doc (tako kot se napiše se prebere!). Kar se tiče predpone Dark, ta je nastala zaradi določenih dogodkov v mojem življenju, poleg tega je pa moja najlepša barva črna.

Kar se pa tiče nicka kle na slo-techu, dark že vete, frodo pa zato ker je to lik iz LOTR-a, in mi je zlo kul ime.8-)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

JurijTurnsek ::

sm šel na irca, pa neredu nick cornholio(po beavisu in buttheadu), pa je bil zaseden, pol sm pa dal koRnholio, pol sm se pa htel neki na internetu registrirat, pa je bil tud tot nick zaseden, pa mi je compjuter predlagal koRnholio8 in evo nicka:D
http://www.slatnaskejta.com

frudi ::

sem si htel nardit mail account na yahoo, pa so bli vsi usernami, ki sem si jih zmislil, že zasedeni. pol sem si pa vzel čas, premislil, in se na koncu spomnil na izraz frudi iz štoparskega vodnika - in glej čudo, na yahoo ta nick še ni bil zaseden. in pol sem ga prevzel tudi drugod (špili, irc, forumi...) in zdaj sem vsem (tud v real life) znan kot frudi.
mimogrede, piše se z malo, ker gre za pridevnik :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

NiggerBob ::

prej imel drug nick na Slo-Techu, začel igrat UT preko neta, predvsem na italijanskih serverjih, kjer je bil ping OK. Ugotovil, da mi najbolj odgovarja, če trije ali štirje besni nasprotniki naenkrat navalijo name in da v 80% odnesem celo kožo, kar za one tri ali štiri ne morem reči.:D.
Iskal primeren nick, ki bi nasprotnika spravil "v pogon" name. Iz poslovnih potovanj se spomnil, da imajo Italijani precej črncev, ki jih pa ne marajo preveč. Nastal je Nigger. Ime? Na pamet mi je padla knjiga Koča strica Toma. Tom? Ne, bolje bo Bob, torej Nigger Bob. Za večje "veselje" pa še predpona Horrible.
Na netu pri igranju UT torej HORRIBLE.NIGGER.BOB, na Slo-Techu samo NiggerBob.
Na Wireplayu sicer nekaj problemov zaradi nicka, ker me admin konstantno meče iz serverja zaradi "rasističnega" vzdevka, drugače nick kar OK. Problemi tudi na Yahoo, odkar so Francozi dobili tožbo
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

LPP ::

Že več kot leto dni ukvarjam s popisovanjem ljubljanskih avtobusov, nick pa je ime najboljšega podjetja, kar jih je kdajkoli obstajalo... :)) (na IRCu imam še predpono Zelenc, ki hkrati ponazarja moje čustveno stanje, moj [kdajpakdaj] slog oblačenja, je izpeljanka mojega priimka in pa seveda ljudski izraz za ljubljanski avtobus)
Ljubljanski potniški promet

_fim_ ::

LPP=podjetje?!?!?

Prvič čujem...

DrSergioDJ ::

LPP - Ljubljanski potniški promet :D
...

Tomi ::

Saj celo na mesečni menda piše JP LPP, torej, javno podjetje LPP...
LPP: in kaj je tako zanimivega na mestnem prometu. Razen sevede tega, da imam občutek, da vedno, ko grem zjutraj s 14-ko v mesto, je stara, na Vrhovce gre pa nova:O
metrodusa.blogspot.com

krucymucy ::

Eh, pa saj ne vem.
Mislm pa, da sem enkrat kr vpisu kot za lazen e-mail - zdej ga mam pa res takga!!!:D

LPP ::

Tomi:
Zanimiva je predvsem pestrost avtobusov; veš recimo, da imamo (žal le) 6 klimatiziranih avtobusov, od tega je 5 dolgih nizkopodnih (reg. št. LPP-409 do -413), veš da ima LPP-419 vgrajen LED-prikazovalnik postaj in drugih informacij...? Veš, da je dolgih nizkopodnih skupaj 58...?

LP
Ljubljanski potniški promet

frudi ::

and i thought that i was in need of a life :D
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

jeti ::

Men gre na qrac, če avtobus ni visokostropno-nizkopodni, ker pol se z glavo butam v strop. V svoji karieri sem tako polomil že ene 4 ali pet stropnih luči z glavo (nehote, seveda), da je tisti zaščitni plastični pokrov padel "ping-pang-ponk..." na tla>:D
Folk pa v smeh:\:D

Aja, moj nick....hm, mam pač tok velka stopala (51.5), pa sm si pred nekaj leti rekel, da bom jeti.:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

jeb ::

vcasih (recimo okoli leta 82,83) je vecina iger (na igralnih avtomatih, pa tudi spectrumih) omogocala samo 3 crke, da si vpisal high-score.
Zdelo se mi je primerno, da sem high-score podpisal z JEB, ker sem pac "jebnil" tisto klincevo masino oz. spil.
Potem pa sem nick ponovno zacel uporabljat, ko sem zacel uporabljat internet, posebej prvi Quake. :)

Tomi ::

LPP: ja, vem da jih je 6, ker sem zadnjič imel priložnost videti vseh 5 dolgih ( potem je še pa ena kratka trola, ki je ponavadi na 17-ki ).
Ja, in vem tudi, da je serija od 409 najnovejša ( popolnoma zelena notranja oprema, tudi gumbi:D). In vem tudi, da ima 419 display, ker je ponavadi na 20-ki, ki sem jo ponavadi rabil do Kliničnega ).
Glede številk pa ne vem, koliko jih je..
Vem pa še nekaj drugih zanimivosti. To, da je Jokerjeva reklama na številki 286 ( naključje?)m, in da imajo na vseh "govorečih" tudi posneto, Potniki, premaknite se prosti zadnjemu delu:D
Se pač toliko vozim, da imam čas vse to videti..
metrodusa.blogspot.com

abcde7 ::

jest sm bil prej na ircu rob15, poj sm bil star 16 sm pa kr robo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdevki :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
619018 (4609) Kamran
»

Izvor vašega nik nejma (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
515100 (3983) DoberMan
»

Izvor vašega uporabniškega imena?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
504219 (3270) Grimlord
»

Nickname - od kje?

Oddelek: Loža
412125 (1480) TheD
»

nick

Oddelek: Loža
493155 (2468) Klemenn

Več podobnih tem