» »

Nickname - od kje?

Nickname - od kje?

Lucifix ::

Mogoče je že kakšna tema padla na to temo, ampak je nism našu pod "iskanje".

Kje ste kej dobili idejo o vaših imenih na Slo-techu oz. povsod na netu?

ChiefThunder ::

vizija ob rojstvu... ;)
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

sidney ::

sidney od imena sid. basist od sex pistols ...

darh ::

prej se mel še nekej bolj butastega... če se kdo spomni, dobi za p33r... :D

mam pa tak nick povsod... mogoče kdaj kak xbajt al pa xbajtica v špilih... kakor je...

seveda sem na spolnost.com forumu projavljen pod drugim imenom >:D
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

madmitch ::

Pogled v ogledalo in nick je bil tu.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

msmiha ::

Jaz pa sem se ga spomnu že ko sem bil 9 star pa se me je od takrat prijel:D. MS je od mojega imena in priimka (da ne bo pomote nima nič zveze z Microsoftom) Miha je pa potem moje ime:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Lucifix ::

MSmiha: jst sm pa mislu da to pomen miss miha :D. ne ne, sj se hecam. :)

Jst sm pa najprej bil jojo... nekdo me je enkrat tko poklicu, pol pa asterix... ufff pa jih je blo čist preveč na mircu. Pol pa sm študiru študiru.... in ... neki v zvezi z aster-ix, obel-ix... pa je padl iz neba! LUCIFIX!!! mal tut asocijacije na lucifer hehe
Čeprav me marsikdo zamenja z žensko ;((

Samson ::

Nekdanja druzba me tko klicala in ostalo je tko na sreco...Ni bilo treba prevec studirat, hehe.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Tero ::

Hm
Jaz sem bil vcasih TERORIST, amapak pol se je zgodil tisti brezvezni 11. september, pa sem si spremenil nick v tero na ircu pa vcasih uporabljam terorr. Drugac originalni nick, pa sem si zmislo od tega, ker sem na internetu naso neke recepte za izdelovanje bomb eksplozivov in podobno in me je to takrat mocno veselilo (zaj me hvalabogu to nea vec veseli), in sem postal ker terorist.;)

p.s. Jaz tudi na spolnost.com uporabljam drugi nick.:8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

nicksonn ::

Na začetk sem biu NiXon ; Richard Nixon :D :\ ! Pol so se mi ameri zagraužal pa š nixon je bil narveč butl! Zej sm pa nicksonn. Kr se tut nanaša na ime.

Spajky ::

ko sem hodil še v srednjo šolo pred dosti leti in veselo lotal elektroniko doma, me je best frend takrat začel tko klicat (pride od spajkanja) in kmalu večina folka sploh več ni vedla, kako je moje pravo ime....8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

chucki ::

jst sm ga dobu po filmu childs play! dont fuck with the chuck >:D
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

jRk0 ::

Jaz pa pojma nimam:)

mogoce sem tak hudo nor, mogoce sem tak bedak, ko ne drugi clovek vsak, mogoce pa samo malo bluzim.

jrko pa je pac pomanjsevalnica jerka:)

pomanjsevalnice naj bi ble kjut.
You fuck up once, you loose two teeth.

Brane2 ::

Kamorkoli uletim, je nick "Brane" že zaseden. Uletu sem na ST in se nujno rabu prijavit (če se prav spomnem, me je k loginu spodbodla tema Afganistan al nekaj takega). Kerje biu Brane zaseden, sem probal naslednjega in tko je nastal Brane2.

Mislim, da se nekje v sencah ST skriva tudi Brane3, ki je nastal, ko je Brane2 hotel ločeno identiteto za svojo Linux mašino (pravzaprav ne vem kaj sem takrat hotu- spomnim se le, da se je takrat zdelo logično :8) )

IceIceBaby ::

Kst pride od priimka. Tko me kličejo že od osnovne šole naprej. Na ircu pa po nekaterih forumih mam pa še i spredi (iKst) zarad moje privrženosti iMacom in iBookom :)

izgovorjava: KeSTe, včasih tudi kamo KeST (e = polglasnik)

Tomi ::

Posledica lenobe ob vpisovanju na Mnenjalnik, ko je še bil zanimiv. Potem spet lenoba ob vpisovanju na Slo-tech.. Sedaj pa se to vleče povsod, razen na par forumih, kjer nisem rad prepoznan..
metrodusa.blogspot.com

PaJo ::

Hm, moj nic je kar moj vzdevek, ki se me drzi od kar ze pomnim, nekaj cas se clovek jezi, zdaj mi je pa ze vseeno:D No v glavnem kak je pa do tega vzevka prislo pa se zdaj ne vem, sem pa ponavadi kar povsod PaJo:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

slawc ::

hja... mene je pa sošolec na en list enkrat napisal kot slawc, pa je tako tud ostal
LP, Slawc

Sergio ::

tut jaz sem eden tistih bolj dolgocasnih.

Sergej --> Sergio

sej vem. ja. vem. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

LojzePek ::

Že od zelo mladih nog vneto zbiram drobtine, mam že kr vlko zbirko tak da sem si nick podelil sam. Pa še full pametno zveni, tak da se takoj ve da obvladam stvari.

BaRtMaN ::

Pek. :D

Moj nick izhaja iz mojga priimka (prve 4 črke enake, ergo...)

Firebat ::

Jes sm pa FIREBAT od enote pri StarCraft.
Mam rad OGENJ in pirotehnicna sredstva >:D (BooM8-O)>:D
In nick FIREBAT mi kar ugaja na ircu sem kot FIREBAT pr igrcah pa F!REBAT

McHusch ::

McHusch [mkhuš] je ... hm, malce okrašen priimek s prvo črko imena, vse skupaj okrancljano. Tko nekako, ne vem več natančno. :D

DaNe ::

Za nick uporablam kar svoje ime.>:D >:D
You'll never drink alone!

Klemenn ::

em nekam čuden izvor imam...:)...namreč že ko sem bil mlajši sem gledal enkrat en film o nekih amiših....esej veste kaj so to..če ne GOOGLE!....in so mel enga k mu je blo Father Jedediah...ampak ko sem se prvič prjavu na s-t sem bil klemen..po mojem imenu...potem sem si pa spremenu...pa se zatipkal :) in tako je nastal Jebediah....

hope you enjoyed this story :):\

smilyxx ::

Jst sm si pa tale nick spomnu ksne 2 let nazaj.

Tero: Tista stran o eksplozivih, je bla mogoče darkeru.net/pizdarija ???

Lp
Save water.
drink beer.

perci ::

Perči....me je folk začel klicat za zajebancijo (ime mi je Peter)...potem se je pa prijelo in mi ratalo všeč...raje pa nick uporabljam z c-jem, ker če hočeš met povsod enoten nick, rabiš enega brez šumnikov.
Včasih (samo če je perci že zaseden) uporabljam tudi nick percival po vitezu okrogle mize.

Tero ::

smilyxx: Ce bi jaz vedel o cem ti govoris.:\

Lucifix ::

kwa pa se je zgodil gor? 8-O

Tomi ::

Lucifix: kaj naj bi se zgodilo zgoraj?
metrodusa.blogspot.com

Lucifix ::

Tomi: očitno kakšna tabu tema, ki se je zgodila na nekam strežniku... :D

Tomi ::

Lucifix: ok, recimo, da vem, o čem govori, čeprav ne.. Saj se na svetu dogoja toliko čudnih stvari ( recimo v tem trenutku mi ni jasno, kako se lahko ena oseba neprekinjeno pogovarja tri ure po mobitelu --> zaslišanje>:D )
metrodusa.blogspot.com

Lucifix ::

Tut jst mam še tooook nepojasnenih odgovorov, pa bilo kje. če se bi spravil na slo-tech, bi me po mojem kr zablokirali :D

3 ure?! ufff to pa ne bi rad občutil na lastni koži hehe
ok, odvisno s kom govoriš... >:D

kuglvinkl ::

Nick, ki ga uporabljam malodane vsepovsod, sem si sposodil pri starem očetu. Moram nadaljevati tradicijo. Vsaj tako je bilo rečeno.
Your focus determines your reallity

morphling1 ::

Morphling , svoj cajt sem bil nor na magic the gathering in ker mi je bila modra ob zeleni najljubša barva in Morphling ena najljubših kart (creature shapeshifter, ko pride na mizo rata veselica saj se ga nasprotnik res težko znebi ali brani), modra barva je barva vode in Morphling pač vladar voda, povezava njega in mojega navdušenja za vodnim hlajenjem ni tako težka :D

aja 1-ka je pa mal za foro ;)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

the_unborn ::

ko sem svoj cas se pisal mirc skripte & stuff je nastala uirc ali universe skripta, od tod ihaja tudi moj nick

Tomi ::

Lucifix: vem (sumim), s kom se je menila tako dolgo časa, sedaj moram to samo na primeren način za obravnavo tega>:D
Samo ne ob pa klasičen 3rd degree..
metrodusa.blogspot.com

demoness ::

Mene so krstil za demoness, ker je crna moja najljubsa barva in zelooo redko nosim kaj drugega, so mi vsec vampirji & padli angeli, pa se racunalnikar (zenskega spola sicer, but the definition still holds) sem, tako da mi pozimi in poleti bolj primanjkuje pigmenta, oci pa rade na rdece potegnejo :-) No, je vsaj efektivna barvna kombinacija...

Koci ::

Nekaj časa sem uporabljal moj nadimek: zlicka, ampak, ker so me vsi meli za žensko sem si dal zdej tega.
Panta rei!!

Tic ::

Heh.
Ime mi je Matic. Ko smo bli se majhni, sm su taborit. In mi je na avtobus babica zakričala Matičko, lepo se imej...neki tazga. Potem pa moji frendi u smeh... haha, lej kaj je rekla maTIČKO... haha. In pol so me začel klicat Tičko. Potem so se razvile varjante... Ticko, Da Thitch, Tič in podobno. Pol pa kar je najkrajše in najlepše je Tic. To kar sem zdej povsot razen ko se s kom pogovarjam, mi rece Tičko. Zadnja 3 leta nisem slisal imena Matic, razen v soli.

V OS so me 3 prfoxe klicale Tičko :D
persona civitas ;>

flajer ::

Tic: res gadno :D :D :D

jst sm se pa svoj nik spomnu, k sm odpirou akaunt na hotmejlu, pa so ble use izpeljanke iz mojga imena zasedene in sm po pou ure premislevanja kr eno ustrelu vn. in to je zdej to: flajer.

TheD ::

The D? Tisti D....! Ali pa DeeDee :D
TheD or not TheD?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzdevki :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
619012 (4603) Kamran
»

Izvor vašega nik nejma (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
515089 (3972) DoberMan
»

Izvor vašega uporabniškega imena?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
504213 (3264) Grimlord
»

nick

Oddelek: Loža
493152 (2465) Klemenn
»

Anekdota:NICK

Oddelek: Loža
452045 (1568) abcde7

Več podobnih tem