» »

Ura & Datum

Ura & Datum

Tr0n ::

Opazil sem, da je ura za eno uro prehitra (pri novicah recimo, sobota je ze ob 23:00 uri :). Verjetno si pozabil pristeti 3600 sekund, saj gmdate vrne GMT cas, CET pa je GMT + 1.
  • zaklenil: luni ()

PaJo ::

Hm... Primoz kje si:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Primoz ::

TrON, ker si tako pameten, bi mogoče lahko ugotovil, da obstajajo tudi funkcije, ki vračajo LOKALNI ČAS. Moj edini problem bi bil napačno nastavljen TIME ZONE v php.ini.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tr0n ::

Nastavitve v php.ini imajo bolj malo opravka z unix timestampom, ki ga uporabljajo php time in date funkcije.

Sicer pa, kje v php.ini se sploh nastavi time zone? Ne najdem namrec nobenega ustreznega argumenta.

Gre-Gor ::

pomoje da je primoz govoril o localtime() funkciji...

Tr0n ::

Vem, samo on uporablja gmdate :).

Primoz ::

TrOn... lepo da priznaš, da si kradel MOJO kodo (sicer je že nekaj časa nisi mogel, pa vseeno).... sankcije sledijo, ko se odločim, kaj ti bom naredu.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tr0n ::

Heh, nisem krado, bila je prosto dostopna :).

Primoz ::

Vseeno je kraja..... zloraba shell accounta na makini.:D Še vedno velja, da ko se spomnim kaj ti bom naredu, bo to sledilo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Loki ::

Daj mu cin na kaksnega hrcka.



No offence Tron.

Tr0n ::

Heh, ni kraja ker je bila open source (beri: prosto dostopna preko FTPja oz. mojega userja) :).

Sergio ::

tron to si napačno predstavljaš. če bi bila open source, potem bi lahko do nje dostopali tudi ljudje, ki nimajo neposrednega dostopa na strežnik. Torej si ti kradel. Torej nehaj s tem, ker se ti lahko še pošteno maščuje
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Primoz ::

TrOn... ti praviš open source, ker si ti lahko zraven prišel. Potem mi pa povej, kaj bi rekel, če bi jaz začel brati tvojo pošto (z mojim dostopom jo lahko), ali pa jo začel objavljati. Nauči se spoštovati zasebno lastnino (kar je moje je SAMO moje, in kar je tvoje je SAMO TVOJE). V nasprotnem primeru si opis sankcij lahko prebereš v prejšnjih vrsticah.:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tr0n ::

To me spominja na SiOL afero. Tolcejo po ljudeh, ki predolgo uporabljajo SiOL paket, ampak SiOL sam je nesposoben da bi paket po 5-ih urah uporabe zbrisal oz. deaktiviral.

Sicer pa se opravicujem ce sem komu skodoval. Bom source takoj sedaj zbrisal z diska! :D

Primoz ::

Kljub temu rabim jest samo 10s, da ti otežim življnje......
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Primoz ::

Kljub temu rabim jest samo 10s, da ti otežim življnje......
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tr0n ::

Ne uporabljam simfin maila >:D.

Sergio ::

sori tron tuki se ne gre o mailu
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tr0n ::

Congratulations, you're IQ has just reached 80 points! You're global status is: Very smart Slo-Techer! :D

luni ::

dajte nehat no...
Artificial Intelligentia

Sergio ::

TrOn: Toliko o mojem inteligenčnem količniku... Če sem res tako neumen, kot praviš, te ne bi mogel popraviti pri tvoji prav zares obupni angleščini, s katero si mi v enem samem strnjenem stavku povedal: "Čestitam, vi ste IQ je ravnokar dosegel 80 točk. Vi ste globalni status je: Zelo pameten Slo-Techer"
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

luni ::

KONEC!
ne me jezit no... ;(
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[php] compile php-ja z gettext supportom

Oddelek: Programiranje
101055 (928) jelly
»

phpnuke 6.9

Oddelek: Izdelava spletišč
51044 (954) glavic
»

Ka je novga na Teleinfosu

Oddelek: Slo-Tech
311438 (932) Tr0n
»

PHP + include's + globals registers

Oddelek: Programiranje
6810 (720) Highlag
»

paketno pošiljanje emailov (php/perl)

Oddelek: Izdelava spletišč
71104 (1019) govno

Več podobnih tem