» »

RAM

RAM

tilko ::

Zivjo! Nabavu bi 512MB rama. Zdej nisem cist sigurn, trenutno mam notr 256mb ddr200 al pa 266, nism sihr cist (a kdo ve kko se pogleda to?).
Zanima me, ce je to zdruzljivo in drugo, kater ram nej nabavm. LP, tilko

Gost ::

Resetiraj in na začetku ti mora pisati kako hitrost rama imaš. Ko ti napiše procesor, morebiti testira ("šteje") ram ti mora zraven napisati hitrost rama.

Zanima me, ce je to zdruzljivo

Misliš če je združljivo, 512MB z 265MB? Seveda je združljivo. Kupiti moraš le pravo hitrost in vrsto DDR (ne kaki SDRAM). Hitrost je sicer lahko tudi višja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

tilko ::

No, mislu sem tud ddr200 z ddr400...

delfinus ::

Sicer pa ti frekvenco RAMa pove tudi CPUZ, ki ga dobis na tej povezavi. Vcasih zna biti, da bios oz. plata ne javlja frekvence ob boot-u. http://www.cpuid.com/download/cpu-z-122.zip

bryden ::

Pazi, ker se na dolocenih platah v povezavi z XP ji pojavljajo problemi, ce na plati nista dva enaka rama. Po domače... poskusi se zmetnt, da lahko robo vrnes

m30000 ::

Pazi, ker se na dolocenih platah v povezavi z XP ji pojavljajo problemi, ce na plati nista dva enaka rama. Po domače... poskusi se zmetnt, da lahko robo vrnes

A to je mišljeno kot dva različna rama z različnimi frekvencami ali dva različna rama (eden 256mb eden pa 512)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XP-M vedno isti multiplier...

Oddelek: Navijanje
7850 (850) _mOuSe_
»

Je ali ni pravi procesor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
9633 (633) Jakka
»

Računalnik noče delovati z novimi rami

Oddelek: Pomoč in nasveti
241272 (1001) ab1tone
»

Problem z RAMi

Oddelek: Pomoč in nasveti
141395 (1304) OZZY
»

Glede ramov

Oddelek: Strojna oprema
251656 (1377) Jan987

Več podobnih tem