» »

A se kdo tuki rad spila igre tipa NOLF pa Contract Jack?

A se kdo tuki rad spila igre tipa NOLF pa Contract Jack?

Caligula ::

Jz ful uzivam v takih spilih. Ze ambient pa muska sta ful huda. Pa nasploh tematika :D
Dons sm Contract Jack obrnu in je ful prekratek :'(

A kdo pozna se kej tazga?
NOLF 2 sm ze pred casom pa bi se kaksnga tazga spilu.

TheJack ::

NOLF2 ja, Contract Jack ne. Sploh ne. NOLF2 je napreden, zanimiv, duhovit fps z odlično zgodbo, CJ je pa po drugi strani kretenska nažigačina, slabša od Serious Sama.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

Fury ::

NOLF in NOLF2 sta IBR huda spila. Contract Jack pa je pokvaru serijo, kar se mene tice.

Caligula ::

Mah jz sm tok pogresu ambient,.. da sm biu se s tem zadovoen :D

NOLF je itak klasa zase sam pocas bi biu ze cas za kej novga. Skoda k ne delajo kr addonov pa kr z istim enginom. Sej je grafika itak kul.

Coinbird ::

Nolf serija je ena od boljših, sama zgodba prikupni liki in napredna grafika. Pa zanimivi pripomočki kot banane in podobna krama ali pa vmesne stopnje, ko skočiš iz letala in loviš padalca, da mu ukradeš padalo :D

Edino kar se mi ni toliko dopadlo je bilo skrivanje, veliko iger hoče to vključit v samo igranost pa jim ne rata. Če igra nima takšnega osnovnega koncepta je vse zamanj. Thief serija in Deus Ex 1 (dvojka je podn) sta edini igri v katerih se je zanimivo skrivat.
Nolf bi rabil spodoben multiplayer. Contract Jack orginalu ne seže do gležnja.

Fury ::

DeusEx 2 je men s 1.2 patchom, community texture packom in john p.-jevimi body texturami kar ql igra - recmo 85% ce recemo da je DX1 97% :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NOLF 2: Contract Jack

Oddelek: Igre
81380 (915) RazzorX
»

Najslabše igre ki ste jih kdajkoli igrali

Oddelek: Igre
362915 (2369) .smidge.
»

Je z mojim računalnikom nekaj narobe?

Oddelek: Pomoč in nasveti
322117 (1517) AtaStrumf
»

3d streljačina - predlogi?

Oddelek: Igre
372440 (1950) Thanatos
»

Nadaljevanje NOLF ?!?!

Oddelek: Igre
51255 (1091) Airskull

Več podobnih tem