» »

Najslabše igre ki ste jih kdajkoli igrali

Najslabše igre ki ste jih kdajkoli igrali

VuLc4n0 ::

Torej kot je že iz naslova razvidno me zanima katere igre so vam bile najslabše?

Meni je zagotovo naj bolj za en k**** igra Sniper path of vengeance! Tok bedne igre že dolgo časa nisem špilal in sploh nevem kako je prišla na prodajne police?!!!;((

LP
http://christinalake.cjb.net

Blue22 ::

Kingpin life of crime... Bedarija kje ni veče, pa še bedna je
kurc kne vem kaj bi napisu

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Predator ()

gumby ::

enter the matrix

instaliral (ker so jo tako hvalili), videl (da je zanič), zbrisal (še preden sem zapekel na cd-je>:D)

Highlag ::

Enako! t.g >:D

Boki_ ::

GTA3(ampak le navadna, VC je zakon.
Sniper:path of vengeance.
I'm back

Monster ::

vsa neuradna nadljevanja civilizacije in pizza tycona ;)
Ka zaboga...

jamiroq ::

nažalost bi lažje naštel igre, ki so mi bile res všeč :\

gappee ::

Hitman 2


Preveč nepregledna.

TheJack ::

Ja, Sniper je legendaren:D . Sem že veliko sranja videl v življenju, ampak kaj takega.... S tem, da mi jo je posodil človek, ki je trdil, da gre ''za vrhunsko 3D streljanko''. Verjetno je nazadnje igral Rise of the Triad (se še spomni kdo te konkurence Doomu?).

b0sTjAn ::

Hugo
http://service.madonion.com/compare?2k1=4268638

Blue22 ::

gapeee: hitman mi je bil 2 tedna ful zanimiv, narbul carsku je blu ko si mu dav snajperco v roke...mel bi čist merne roke če bi ga na čoln na razburkane vode dav...:D
kurc kne vem kaj bi napisu

Zheegec ::

MOO3 - razočaranje :D
Drugače pa slabnih iger (za razliko od vas) ne igram >:D >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Xplicit ::

1. Ce je kdo kupu CD+DVD Eazy-E - Impact of a Legend, je gor en 'spil' glih tolk da so zapolnl cd, pa si kao pimp pa strelas gangsterje iz avta pa kes od 'zensk' poberas, sam grafika in igralnost sta na cisti nuli, je pa muzika na visku sam kaj k to skor nc ne izboljsa spila :\

2. Icewind dale - prov bedn spil (mogoce tud zato k se nism trudu da bi pogruntu kak se spila), na cistem zacetku mi en lokostrelc pobije celotno 6 clansko ekipo (odneku sm v 5 poskusu)

3. Panzer general - borring do konca (mi grejo potezne igre totalno na zivce, ker se VLEEEECE u neskoncnost)

gappee ::

Aja, pa War Craft 3.

mchaber ::

Vse igre, ki imajo v imenu tycoon pa Hitman 2 pa Gothic pa Postal 2 pa C&C: generals...

C&C je tako narejena, kot bi jo financirala Busheva administracija(arabci slabi, američani pravični);((

In na koncu še največji shit, to je Counter strike(arkad ne maram), zato pa raje igram Day of Defeat in Internacional Online Soccer..
.

Deathlike M Tito ::

usi need for speed totalna beda ;((
do what i say not what ive done!

AnZo ::

Men pa absolutno CIA OPERATIVE - Solo missions
Pojma nimam kaj so hotl...

Tr0n ::

Slabih iger ponavadi ne igram, tak da nea vem :).

Zheegec ::

Aja, pa še cela C&C serija, RAZEN čisto prvega C&C.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boom-bar ::

Midnight club 2
Legalizirajte mehke droge!!!

berta ::

Vsi Managerji (Footbal, Horse, Cycling ,...). To je bl dolgcajt|O

pingo76 ::

Xplicit: Icewind dale je meni za vedno zapisana kot legenda. Če ti je nek bedni goblin archer poklal celo odpravo pomeni le:
a) Nimaš kančka pojma kako se igra
b) Nisi si vzel časa niti za si ustvariti like
c) Ni tvoj žanr

Drugače pa je meni najbolj bedna igra sploh Fortress of Dr. Radiaki.

gumby ::

meni se tudi nekaj žanrov sploh ne dopade (RTS, špotrne simulacije, itd), ampak zato še ne pravim, da so zanič. jih pač pustim na miru...

MilkyWay ::

Je bilo nekaj slabih iger, ki se jih niti ne spomnim, zadnja bedna je bila pa Need For Speed 6. Fuj.

alyF ::

Nekteri, vidim, ali ne znajo igrat ali pa so preprosto preleni, da bi igrali. Ne moreš oceniti igre kot katastrofo, če si jo igral 10 minut, pa še to nisi vedu, kaj bi delu. NOBENE!

Drugače pa jest sploh ne igram žanra, ki mi ni všeč in zato se mi še nobena igra ni hudo zamerila..

Xplicit ::

> Pingo76:
>
> Xplicit: Icewind dale je meni za vedno zapisana kot legenda. Če ti je nek bedni goblin archer poklal celo odpravo pomeni le:
> a) Nimaš kančka pojma kako se igra
> b) Nisi si vzel časa niti za si ustvariti like
> c) Ni tvoj žanr

Pingo76 ce bi prebral moj post bi videl da sm napisal da se mi ni dal pogruntat kak se zadeva spila k se mi je zdel ze na zacetku bedno in dolgocadno
sm mislu da bo kej diablotu 2 podobn pa je blo kr neki

frudi ::

slabih iger v bistvu ne igram, ker če se mi špil že na začetku ne dopade ga pač ne bom igral, a ni to logično?
tako da od iger, katerim sem dejansko namenil kako konkretno količino časa, bi za najslabša postavil recimo Lionheart ali pa mogoče NFS6.
med igrami, ki so se mi najbolj zagabile po prve pol ure igranja, pa prednjačita Unreal 2 in Postal 2.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

freejack ::

Italian Job ... krneki

Blue22 ::

Pol vas sploh ne ve kva govori, mislm need for spidi so bedni, kva dirkaškega ba pa vi igral-midtown madness(), pa warcraft 3 je ena izmed naj iger z najjačo grafiko (še posebi frozen throne), aja pa po desetih minutah ne moraš rečt da je bedno če ne znaš špilat

-----------------------
edit by moderator: dej prenehaj KRIČAT ( CAPSAT ) v svojih postih
kurc kne vem kaj bi napisu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

jamiroq ::

ma točno vejo kaj govorijo, samo pozabijo povedat, da je špil njim slab (pa še to slab kot "mi ni všeč", ne kot dejansko zanič).

DaWeed_MC ::

Hmmm ... Niti slučajno ne maram strateških igric!! Bljek!! Enostavno jih ne prenesem! Pa da nebo kdo kaj rekel ... poskuso sem igrat že vse mogoče ( od nekdaj razni Settlers, pa do zdaj recimo Commandos itd itd...) in enostavno jih sovražim!!;(( ;(

Sicer pa ni igre čez dobro simulacijo športa :D (FIFA, NBA, NHL, F1, Superbike itd itd ... )!!
Še najbolj pa seveda dirkačine ... sedaj še posebej F1 challenge 99-02 ... vklopim wheel pa gaaaaaaaaaaaaas!! :D :)) 8-)

lp

.smidge. ::

1.Rallisport challenge. Se vsi nfsji skrijejo:D
2.Quake 3. Brezveze do nevemkje
3.C&C renegade: krneki
4.nolf 2: dolgcas
5.Hitman 2: sicer ok spil, ampak tako pesa pri zgodbi da lahko recem samo da je bilo skoda tistih 600 sit;((

Itak jih je se milijon, ampak, kdo se jih spomni ker jih ponavadi koj zabrisem iz hd da im niti placa ne jemljejo
Izogibam se pa raznih arkadarjev ala ea tako da sem zamudil ze ogromno gnilih spilov. :)
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Tilk ::

Men je naj slabša igra Snaiper,k prvic sploh snajper nis pa se puske nimas ostrostrelske nakonc te kličejo pa še snajper....Kako je ta igra prsla v prodajo je eno mojih najvecjih vprašanj...
Škoda cd-ja na katerem je zapisana,škoda škatle k visi v trgovini;(( ;(( ;(( !!!!Ta igra je cista beda!!!!!

ATI ::

Zame pa je blo velko razocarnje nfs6.
.smidge. zate pe ne wem kaj vidiš tko "bednga" v c & c generls, na nolf2 ?? To sta zame res vrhunski igri ki se ju splaca igrat.!:D

dela ::

nfs5 je bil tak dober zatem pa grejo naret tako gnilobo kot je nfs6.
v bistvu so gnili nfs 2-4 ter 6

S-Master ::

Najslabša igra, ki sem jo jaz kadarkoli igral, je bila:


ne vem! Slabih iger sploh ne igram - saj je to logično, a ne?

.smidge. ::

.smidge. zate pe ne wem kaj vidiš tko "bednga" v c & c generls, na nolf2 ?? To sta zame res vrhunski igri ki se ju splaca igrat.!

1.Generalsov nisem spilav in tudi ne nameravam, govorim o c&c renegadu, spilu starem par lez in ki naj bi bil napol 3d streljacina napol strategija, ampak, ni ne eno ne drugo, iganje je ful nepregledno itd. Pac mi ni vsrec.:\
2.Nolf dva je imo dalec od vrhunske igre, kot prvo ze ko v meni prides je vse nekako otrocje izdelano, poleg tega naj bi una baba bila vohunka, sori ampak vohunjenje je vse kaj drugega kot directen napad s kalasnykom in kill them all. Pa se razni (ok, brezveni reci ce hoces) detajli so tako glupo narejeni recimo za tak stil igr bi pasala recimo kaksna napeta muzika ne pa nek cin cin primeren za Mojstra Miho, ali recimo ko ustrelis s kalasnikom en metek se zaslisi rafal. itd:\
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: .smidge. ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3030479191 (437) D3m
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456510 (3388) TheBlueOne
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237341 (23057) Sc0ut
»

Najboljša igra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11518724 (7133) oo7
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1009968 (6209) Poldi112

Več podobnih tem