» »

Rabim pomoč med izbiro dveh dvd pekačev, ker sam ne poznam najbolje.

Rabim pomoč med izbiro dveh dvd pekačev, ker sam ne poznam najbolje.

Kriko ::

Prosim če mi svetujete kateri dvd pekač izberem med omenjenimi dvemi: Pioneer DVR-107 ter NEC ND-2500.
Sam sem bral pred časom test kjer je bil Neco-ov zelo priporočen, vendar tudi pioneer-ji naj bi bili OK.
Če je kdo kaj seznanjen, je bral teste o združljivosti, ter kvalitetei bi se res priporočal...HVALA

Caligula ::

Pa vzam za stos Pioneerja da bos lahk opisal izkusnje. Slabsi od NECa ni, pa sem bral na nekem tujem forumu, da 8kratne dveje zacne pisat na 6kratni in gre hitr na 8kratno, NEC pa Liteon pa kao na 4kratni pa greta pol na 6 in sele cez cas na 8kratno.

Tko nekak. Skratka oba sta dobra pa ce ti ni 2 cuka velika razlika in se ti da pol mal opisat izkusnje se za ostale forumce,.. bi blo fajn.
Kok ma Pioneer sploh garancije?

Dr_M ::

po ruskih testih sodec je trenutno najboljsi pekac nec 2500 (liteona 812 se niso testiral), potem pa liteon 411S in pioneer 107 (cist odvisno od medija, nekje pioneer mocno zaostaja, nekje malenkost boljsi od liteona) in nekje na koncu plextor 708A in pioneer 106. bom dau linke, ce jih najdem spet.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

boštjan ::

Kriko,sam sem bil v isti dilemi in sem nato nabavo NEC 2500in mi ni niti malo žal. Pogon je tih,4x DVD-R VERBATIM tudi s 8X hitrostjo peče. zapekel 5 DVD-R medijev in vse ok,zapekel en audio cd,tudi ok. Si pa zdaj v JAE dobo pioneer 107 retail,ki ima 2 letno garancijo,samo je dražji od onega,ki je bulk verzija.
Pioneer 107-> test1, test2
NEC 2500-> test1, test2,

Dr_M ::

The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

MAtr da se grejo se testerji zdej politiko ;((

Komu verjet?

Ceprou mene OCFreak ne preprica lih kot neka kredibilna oseba glede na to kok brezvezno je mutil okol modanja 411 pa nategoval svoje lastne forumovce,..

Jebes in CDR Info in CD freaks.

boštjan ::

Dr_m zanimivo,toda dajmo za tole raje novo temo odpret v oddelku STROJNA OPREMA,da ne bomo tle šli off topic.

mrbungle ::

Boštjan, a mi lahko prosim poveš, katere Verbatim kupuješ (ime izdelovalca in kje so narejeni-Taiwan, India,...) in kako se kej obnesejo v hišnih komponentah, pa kakšen naj bi bil rok trajanja teh medijev (brez napak). Rad bi si namreč že enkrat posnel posnetke s potovanj na DVD, pa da bi bilo trajno. Ker drugač bo treba še naprej presnemavat na videokasete (najbolj sigurno).
lp

boštjan ::

dvd-r verbatim sem kupil v JAE,proizvajel pa v nero cd/dvd speed piše da je Verbatim.Mislim,pa da so made in India. Žal pa ti ne morem povedat,kako se obnesejo v hišnih komponentah,ker nobene nimam.

mercho ::

poglej si revijo Monitor (marec 03) -
testi, primerjave in opisi pekačev dvd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za vse, ki kupujete DVD zapisovalec

Oddelek: Kaj kupiti
313989 (2267) BaRtMaN
»

Samsung SH-W08A (DVD pekač)

Oddelek: Kaj kupiti
7732 (732) DSmidgy
»

Kateri DVD-/+RW

Oddelek: Kaj kupiti
241686 (1039) Vommy
»

Lastniki NEC 2500A DVD+-RW izkušnje prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
656131 (4747) pingo76
»

DVD pekač Pioneer 107/A07

Oddelek: Kaj kupiti
482474 (1818) boštjan

Več podobnih tem