» »

Povezovanje Sony Ericsson T610 z računalnikom...

Povezovanje Sony Ericsson T610 z računalnikom...

Dr X ::

Pozdravljeni!

Doma imam telefon T610 in bi z njim želel uporabljati programe (image editor, synhronizacija), ki jih dobiš zraven telefona na cd-ju. Težava pa je sledeča. V vseh teh programih mi piše, da ne najdejo telefona. Uporabljam namreč bluetooth. Ko pa sem telefon povezal preko ir porta na prenosnem pa so mi ti programi takoj prepoznali telefon. Je mogoče potrebno kkšen bluetooth vklopiti v win xp. Jst namreč za povezavo uporabljam samo logitech desktop mx for bluetooth in pripadajoče programe, s katerimi pa se tudi na telefon brez težav povežem (npr. prenos podatkov). Imate mogoče kakšno idejo, je mogoče treba vzpostaviti kakšno posebno povezavo za te programe?

Že v naprej se vam zahvaljujem za morebtno pomoč.
Nič ni nemogoče.

ToniT ::

Pojdi na Bluetooth Neighborhood in tam poišči vse naprave (seveda imaš bluetooth na telefonu vklopljen) in potem desni klik na telefon in klikni na pair (upari). S tem se bo telefon "spoznal" z računalnikom (in obratno). Na računalniku boš moral vtipkati neko kodo (iz številk) in potem poglej na telefon in še tam vtipkaj to isto kodo.

Dr X ::

Ja to sm naredu tut že prej sam vsem me dela. :(
Nič ni nemogoče.

jabe ::

si se s com porti pozabaval?
jaz sem imela isti problem, potem pa sem ugotovila, da sem imela potreben com port (v mojem primeru com5) zaprt v winsih. najprej poglej katerega moraš odpreti, ni vedno com5

Caligula ::

Mislim ,da mors serial conenction na COMu vzpostavit za take stvari.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nokia 6600

Oddelek: Mobilne tehnologije
111994 (1511) Goldee
»

EDGE prenos

Oddelek: Mobilne tehnologije
91610 (1418) dejvidlj
»

widcomm bluetooth & pošiljanje na telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
51609 (1528) c00L3r
»

Win XP SP2 in bluetooth

Oddelek: Mobilne tehnologije
82433 (2092) harvey
»

informacija o wireless povezavi

Oddelek: Pomoč in nasveti
5879 (817) Paramedic

Več podobnih tem