» »

nlb klik

nlb klik

vise ::

Imam problem. Zaradi neznanega razloga se mi je unicila datoteka ntuser.dat. Posledica je bila taka da se ne morem vec vec logirati na ta username. Naredil sem nov username in vse prekopiral iz document and setings v novi username. Vse dela razen Nlb klik. kako bi ga prenesel iz tam . Tistega username sploh ni vec. Je izginil. Ce naredim istoimenskega mi pravi da ze obstaja. Kako naj prenesem certifikat iz prejsnega internet explorerja pod prejšnim username. Enkrat se na tem forumu že bral za tak problem pa ga vec ne najdem.
  • spremenil: vise ()

Vikking ::

uvozi certifikat klik nlb iz diskete oz. datoteke,, ki si jo verjetno sigurno ustvaril ko si nameščal certifikat!

Tomay ::

Ne vem če se splača preveč trudit. Bolje da si nabaviš nov klik.

Preveri tukaj
C:\Documents and Settings\Administrator\Application Data\Microsoft\SystemCertificates\My\Certificates

Sicer ne vem kam točno shrani certifikat, bi moral probat.
Voodoo 4Ever

sloxl8 ::

Certifikati so shranjeni v mapi, ki jo je navedel Tomay. To pomeni, da certifikata ne mores kar tako prekopirati iz enega uporabnika v drugega (kar je po svoje tudi logicno), zato je tukaj edina resitev, da certifikat preklices in narocis novega.

Iz svojih izkusenj sem ugotovil, da je certifikat takoj po uvozu izvoziti in s tem narediti varnostno kopijo. V Windowsih nikoli ne ves....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Backup in uvoz SIGEN-CA certifikata

Oddelek: Omrežja in internet
4412328 (1217) kow
»

NLB Klik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10722760 (1591) Tomas 33
»

NLB Klik dela na Androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
3912205 (4678) Gogyto
»

Povrnitev certifikata

Oddelek: Pomoč in nasveti
166832 (6159) germanistek
»

Enkriptirani NTFS - Access is denied

Oddelek: Pomoč in nasveti
101632 (1489) THX

Več podobnih tem