» »

linux stekanje

linux stekanje

sh4rk ::

ammm mogoce kdo ve zakaj men stekne linux lih kokr se spovne?? kr neki mu je :\ mogoce kdo ve kej je problem?

moj_nick ::

Ja šit ne, men je tut učeri. Čist mi je friznu. Sam pridem noter, poženem adsl in mi frizne.


Jst sm čez en čas našu problem, ampak za to rabiš VEČ PODATKOV!!!
110111001001010001010000

BigWhale ::

Ce pogledas primary cache bufferje in jih primerjas s swapom. Pol vkljucis preemptive multitasking support v kernelu in flushas swap na disk nazaj preko memory managerja, no to bi nekak moral pomagat...

sh4rk ::

amm mah kr neki no kle delam neki potem pa eno stvar prtisnem pa kr frizne kr tko naenkrat ne skos kokr se spovne al pa k se ne pridm not v linuxe pa ze stekne men nc jasn am mam sen problem k mi lowda linuxe pa tm preverja eth0 pa naredi napako .... wtf kaksn kej ve? :\

sh4rk ::

aja al pa ce ga vcasih tko cist namer pustis tko da gres stran od rac prides nazaj pa se ne odziva pol pa reset ...

moj_nick ::

Poglej v /var/log, če je tam kaj čudnega. Verjetno ti drajver za mrežno freeza.
110111001001010001010000

sh4rk ::

am ja zame tam ni nic cudnega sj ves da sm se zacetnik :) hm kaj naj si dam potem nove drajverje za mrezno gor?

BigWhale ::

Posnami jih na disketo in jo daj na racunalnik, potem bodo gor...

CCfly ::

Ti si zdaj opisal problem s tako natančnostjo, kot če bi na dolgo in široko razlagal pomen besed: meni računalnik zmrzne.
Vedno povej:
- distribucija
- točen opis problema
- kaj si poskusil
- strojna oprema
- izpis logov

sh4rk ::

mah se sploh ubadov nam zdele s tem k bom dubu novo plato proc pa rame pol se bom pa jebu s tem vsen hvala za help cyaa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Linux] Noče se povezati z ADSL

Oddelek: Operacijski sistemi
402019 (1488) sverde21
»

Tezave z routerjem LevelONE FBR-1405TX

Oddelek: Omrežja in internet
233622 (3023) Caligula
»

Linux zamrzne popolnoma

Oddelek: Operacijski sistemi
241325 (873) Uranij
»

SLO ircNET serverji?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
655884 (5263) volkec
»

Payne fire & explosion help

Oddelek: Igre
9991 (839) hubertfast

Več podobnih tem