» »

Digitalca kot prenosni disk?

Digitalca kot prenosni disk?

azislo ::

Pozdravljeni !!!

Lastim si digitalni fotoaparat Hp photosmart 735, ki ima že vgrajnega 16Mb spomina, jaz sem dodal še 64Mb SD kartico.Zanima me ali bi lahko digitalca uporabljal kot prenosni ( flash ) disk za razne podatke.Fotoaparat se priključi na računalnik preko USB vmesnika.

Želim lep dan še naprej !

AZI Moja stran

Tomi ::

Jaz svojega Olympusa normalno uporaljam za prenos podatkov, tako da verjetno tu ne bi smelo biti problemov.
metrodusa.blogspot.com

Tilen ::

zakaj potem kupovat še tiste flash zadeve ce lahk imamo flash in digitalc obenem =)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Caligula ::

735 lahko lepo uporabljas kot prenosni disk.
Dober FOTO-dobre slike ampak pozresen pri baterijah pa malo pretezak.

Sem mel tud sam takega.
Sem ga razturil na koncu ponesreci ampak drugace je bil pa fajn. :D

azislo ::

Kaj moram narediti da ga računalnik sploh prepozna kot prenosni disk? Potrebujem kak program ?

Azi

Tilen ::

za win XP ne rabis nic, za druge pa ne vem
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

azislo ::

Win xp mi ga ne prepozna kot prenosni disk;( .Sprašujem vas ali veste kako to omogočiti ?

Lep pozdrav !

Azi

Buggy ::

azislo: XP ti ga ne prepozna zato, ker moras na kameri najprej nastaviti, da se pri priklopu kamera ne predstavi sistemu kot fotoaparat temvec kot disk. To pa naredis tako: Pri fotoaparatu, ki se ni priklopljen na racunalnik pritisni "OK", da prides v glavni menu. Najdi ter pritisni "Setup". Potem najdi sekcijo "USB connection" ter pritisni "OK". Notri imas dve izbiri: Digital camera ali disk drive. Izberi slednje, prikljuci na USB kabel ter prizgi power na aparatu. Sedaj ti Windowsi detektajo nov device, ki je velik toliko kot je kapaciteta tvoje SD kartice.

...kar pa se tice tega aparata (HP735) - tudi sam ga imam in sem z kvaliteto cisto zadovoljen, se posebaj zato, ker sem ga dobil po zares ugodni ceni. Baterija pa so problem ce uporabljas navadne alkalne. Kupil sem GP jev polnilec z stirimi(4) NiMh 2100mA baterijam (6.000 sit)i in svojo 256 MB kartico lahko skoraj vso poslikam z enim setom teh baterij.

Veliko veselja z aparatom se naprej,
Buggy

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

azislo ::

Hvala vam za vaš odgovor, zanima pa me ali potrebujem ( če grem naprimer na kak računalnik z Win98 ) tudi gonilnike od fotoaparata ?

Hvala vsem !!!

AZI


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pravilen priklop prenosnega diska = ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
162491 (2067) lovro535v2
»

Obnova podatkov iz zunanjega diska (WD MyBook Essential)

Oddelek: Pomoč in nasveti
111754 (1606) Srachko
»

Nova anketa: Kolikšna je spominska zmogljivost vašega USB ključka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
517619 (6078) dejanslo
»

Program za DL slik z fotoaparatov?

Oddelek: Programska oprema
141125 (979) b0B3k
»

win 98 in digitalne fotografije

Oddelek: Operacijski sistemi
11791 (725) Pyr0Beast

Več podobnih tem