» »

Matematika. Tezje naloge

Matematika. Tezje naloge

Tic ::

Ziv.

V 2. letniku uporabljamo knjigo Planum. Notri so vaje preprosto prelahke. Iscem kaj tezjega. Mogoce kake priprave na matruo?

Ce kdo ve za kako tako knjigo, naj mi prosim sporoci...
persona civitas ;>

Wox ::

Ivan Vidav - Višja matematika I ali pa katera koli knjiga z naslovom Matematika, po možnosti ruskega avtorja. Srbi so prevedli kar nekaj tej knjig.

OwcA ::

Em, Višja Matematika je učbenik, ne zbirka vaj, povrh tega pa je univerziteten učbenik. ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OwcA ()

The-B ::

Mi na Gim. Jurija Vege v Idriji mamo zbirko M(zbirka matematičnih vaj => Grešak, Strnad, Tiegl) pa 2 učbenika Matematika?:)) od Peter Legiše. Ne vem na keri šoli si..sm mislem de je prov vsa snov v teh stvareh, obrazložena in še uredu vaje...8-)

malal ::

Poskusi z Štalcem, Štalc velja za nekoga ki je dajal precej težke naloge, sam ne vem, če so njegove knjige še v prodaji. Legiša zna bit v redu, drgač je pa prov zbirka knjig matematika, kjer so težje naloge. Avtorji so različni glede na snov, mislim da je vsega skupaj okrog 10 zvezkov, in je naprodaj po dzsjih..taki tanki zvezki raznih barv. Sam še vedno prioriteta, če ga le dobiš Štalc.

lp.


m.

Gandalfar ::

Tic: moje izkusnje so, da gres na blef v solsko knjiznjico in te knjiznicarka zasuje s starimi vadnicami in ucbeniki tako, da se ne vidis ven iz nalog.. samo vprasat mors :)

Uri ::

e.e. Ivan Vidav za srednjo šolo, da me nau kap. Sicer pa taki, ki trdijo, da so jim naloge prelahke brž izbezamo luknjo ali "neznanje" v tej "lahki" snovi.

kuglvinkl ::

A ni blo tko, da sta bla Štalec in Legiša alfa in omega?
Your focus determines your reallity

Tic ::

Hotel sem povedat, da, če hočem pista neko dobro oceno, morem delat težje naloge. Lahko je zaradi moje defektnosti ali pa zaradi teže nalog. Misli si kar želiš.
persona civitas ;>

kuglvinkl ::

A težje? Hm, ne vem, mi smo mel oba redno pri pouku. Namreč, hodu sem na humanistično smer, in tle poudarska na matematki ni blo, mel smo pa oba. Kaj so delal naravoslovci pa ne vem. Vpraši Primoža. ;)
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Tic ::

E? To je blo namenjeno Uriju...?
persona civitas ;>

kuglvinkl ::

Ne, tebi. Hotu sem ti rečt, da je zelo verjetno, da sta imela Štalec, Legiša, točno, še Čibej, dobre ideje o nalogah, samo prav zverinsko težke niso. Definitivno ne dost za trening pred tekmovanji.
Your focus determines your reallity

Tic ::

Hvala za odgovor.


Sam kar sem jaz napisal je blo namenjeno uriju.
persona civitas ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matematika 1. letnik faksa

Oddelek: Šola
243437 (2718) imagodei
»

Dobra knjiga za analizo

Oddelek: Šola
133459 (1412) Vanadium
»

matematika za srednje šole

Oddelek: Šola
162292 (2023) drvo
»

Fizika -

Oddelek: Šola
111475 (1293) jype
»

Odvod, integral, determinante

Oddelek: Šola
184185 (3312) preem

Več podobnih tem