» »

TV Prestigio 19" P190T ali drug 19

TV Prestigio 19" P190T ali drug 19

imott3791 ::

MONITOR TELEVIZOR PRESTIGIO TFT 19" P190T ali kak drug za isto denarja, 19 palcev samo brez TVja? Ga imam kdo mogoče doma in kako se obnese? Kako je za špilat streljačine in pa kako se obnese analogni vhod al je res digitalni tolk bols da se splača tak monitor kupt pa brez TVja?

ar4743 ::

Jaz mam doma MONITOR TELEVIZOR PRESTIGIO TFT 17" P172W WideScreen, z sliko od računalnika sem zadovoljen, malo me moti edino osvetlitev monitorja, ker je v levem spodnjem kotu in desnem zgornjem kotu malo svetlejši, ampak sem se že navadil. Za gledanje filmov preko računalnika je dobra izbira, se bolj splača koz 19", ker je skoraj za 2cm širši od 19" tako da dobiš sliko na koncu večjo kot na 19".

Glede gledanja televizije pa bi rekel da se ne splača tega monitorja kupovat ker tuner glih ni najkvalitetnejši, zraven pa še doda sveje LCD in rezultat je črne pikice med sliko.

Je pa priročno za uporabljat sliko v sliki, ko delaš z računalnikom lahko zraven spremljaš še televizijo manjšem delu zaslona. Ima na izbiro dve velikosti slike, ali pa polovico zaslona odvisno kako si izbereš. Pozicijo slike pa lahko postaviš v katerikoli kot monitorja.

Drugače pa sem kar zadovoljen z tem mnitojem.

lp

Caligula ::

Odvisno od cene. Za igre na zalost 19 incniki odpadejo, ker imajo ghosting. Vzami si tisto ogromno plazmo za 850 cukov pri JAE na kredit pa je. To je ful poceni. :D Pa mas pol na steni stvor >:D

Raje si kupi dober TV ali pa projektor, ce bi rad ful uzival v filmih,,..

19 incni LCDji so dobri preedvsem za internet,...
Za kaj vec so 17 incni boljsi, ker nimajo ghostinga,..

All ::

mam P170 T
tv je osnovni....za nezahtevno gledaje...nikakršnih nastavitev....niti zaporedja kanalov se ne da zamenat grrrr;((
sam monitor je pa zadovoljiv...nobenih posebnih pripomb

imott3791 ::

Po teh postih sem se odlocil za Prestigio ki je brez vse dodatne opreme samo da ima 17 palcev. Kaj meniš da je osvetlitev enkaomirna, da je siva siva in hitrost res boljsa brez ghostinga od Samsungov s 25ms? Ker se odločamo med tema dvema.

Caligula ::

Ma daj nehaj ze gledat podatke proizvajalcev!!!
Se pa malo gledal LCDje s tunerji. V bistvu je res slaba slika v primerjavi s TVjem predvsem zaradi tunerja.

Jaz ti svetujem kakega Samsunga 174T.

Glede enakomernosti osvetlitve,... to je razlicno tudi od monitorja do monitorja iste znamke in modela,.. pac naj ti priklopijo in poglej. Oz vrni v roku 8 dni, ce ti ni vsec,..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
83751017949 (13347) KTr1sk
»

Nakup televizije

Oddelek: Kaj kupiti
4010776 (9094) Robert
»

Kater 19"LCD kupit od nastetih?

Oddelek: Kaj kupiti
81692 (1423) Grey
»

Samsung 174T ali Lg 1710B ?

Oddelek: Kaj kupiti
311429 (985) Caligula

Več podobnih tem