» »

Disk noče formatirat v fat32!!!

Disk noče formatirat v fat32!!!

kix ::

Kupo sem nov disk WD1600 jb 8mb, dal not v mašino PIII 733, 256mb rama in stvar se je v biosu dala poštimat tako da ga je comp zaznal!
Zdaj sem s program managerom probal upravljat z diskom tak da sem dal disk na dve particiji. Prvo sem formatiral in nastavil na fat32 drugo particijo je pa možno formatirat samo v ntgs. Z kaj? ali je kaj narobe če je ena particija fat32 druga pa ntfs?
PS: not mam še ta star disk ki je poln podatkov in solate pa je formatiran v fat32!


PLIZ pomagite!

Lith ::

eni pravijo Partition Magic, jaz pa Acronis PartitionExpert 2003 za D/L tukaj
Formatiranje in particioniranje mu gre zelo dobro in lepo.

Gapi ::

Windowsi XP ne pustijo formatirat diska večjega kot je mal čez 32 giga z fat32. No tko sem se jest nauču.
No person is rich enough,to buy back his past.

nicjasno ::

Pri win2k in win 9x je ista pesem. Ce hoces met tako veliko particijo v fat sistemu (sicer ne vem zakaj, ampak ok) potem moras downloadat disk toolse od proizvajalca, jih dat na disketo in bootat z disketo. Tam pa bos lahko mel tudi 120gb particijo v fat32.
www.nicjasno.com | www.vsejasno.com

Caligula ::

Napisi, ce mas sploh kak poseben razlog, da bi rad FAT.

Ker za vecje diske je absolutno priporocljiv NFTS.

kix ::

Ja saj to me zanima!? Ker mam stari disk ki ma 20giga in je v fat 32. A je kaj narobe, če bo nov disk kar v ntfs??? Se da normalno prenašat datoteke! Na nov disk bi rad postavo win2k3 in malo potestiral kak kaj dela- kateri sistem naj dam ntfs al fat32?

Na starem disku pa ne morem spremenit kar v ntfs ker mam celi sistem in podatke gor!

Hvala za odgovore!:)

Mavrik ::

Da NTFS in FAT32 bosta komot delala skupaj in tudi prenos datotek bo nemoten (isto kot je omogočen prenos datotek s CDjev in disket, a nisi slučajno mislil da uporabljajo FAT32?).

In tudi diske se da brez izgube podatkov konvertirati v NTFS.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NTFS ali FAT32

Oddelek: Pomoč in nasveti
212711 (2264) bluefish
»

FAT32 ali NTFS (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
706809 (5270) Mavrik
»

120GB Maxtor ali WD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
503458 (2633) mamut
»

NTFS--->FAT32 convert v WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
222266 (1964) Tito
»

NTFS => FAT32

Oddelek: Pomoč in nasveti
101223 (1106) Dexxx

Več podobnih tem