» »

Nemogoc visok FSB na visjem taktu.

Nemogoc visok FSB na visjem taktu.

tiborrr ::

Imam problem. Plosca npr. lepo boota in v Primeu95 zdrzi torture test (vse dokler se ga ne navelicam) pri npr. 220x9 pri default 1.45V, ko pa dam vse skupaj na npr. 2420MHz pri 1.8V pri enakem FSBju, pa masina dobiva BSODje ze pred zagonom Windowsev. Ce uporabm 200MHz in enako voltazo, pa deluje. Napajalo je Antec TruePower 430W.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

GUFY ::

Pa ti imaš narejen L12 mod, če pa to ne pomaga bo treba pa plato zamenjat za kakšn DFI naprimer.>:D

tiborrr ::

Imam L12 mod, brez skrbi. Prej mi niti na 209 ni delal, pa ce sem ga imel na 1.5GHz ali pa na 2.5GHz. Mater, jebena plata. Mislis, da je lena?
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Caligula ::

Kaksen mas multiplier?

GUFY ::

S platami je tko kot s proci, ene se bol navijajo ena pa slabš. Zgleda da si imel smolo pri nakupu, saj zgleda da je tvoja plata neverjetno lena za navijanje.

tiborrr ::

Imam TicTacov BIOS, tako da mnozilniki niso problem. Jebat ga, moram doma se v ASRock K7S8X probati, ki sem jo zadnjic kupil za 6800 SIT, novo.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

JIM22 ::

Men se tud hecna zdi moja plata. Prej sem imel NF7 in ni šla v dual več kot 200fsb. Zdaj sem kupil novo in ni tudi nič bolša. Sprobal sem ram in gresta oba 242fsb in timingi 2,2,2,11 pri nap. 3.26V, nap. na NB 2,2V. Dela samo če je ena ploščica not in to v reži ki je najbližje procesorju. Če dam dve not v single sem sedaj pri 225fsb in nap. 3,05V in NB 2V(če je manj meče blue screen). V dual pa nikako ne gre 225. Nisem sprobal kje je zgornja meja. Sranje pač. Treba bo kako DFI plato kupit. Kakšne fsb pa z njimi dosežeš(v dual)?
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

celada ::

ok tiborr kje za boga si dubu ASRock K7S8X za 6500 sit ker bi jo nabavu za ta dnar. za tvoj problem pa je edin mozna resitva najvrjetneje nakup dfi plate ker je tvoja najvrjetneje lena

Wad@ ::

Pa ta L12 mod je tudi za an7, ali le za nf7?
Meni gre cpu(133fsb) na 210fsb, a bi potem pridobil kaj več. Glede na to da je duron na vem :\

tiborrr ::

L12 mod je za vse plosce, saj je socket nenazadnje isti. Le da ima ABIT resne probleme s tem, za ostale proizvajalce ne vem. Saj imas navodila in dve legi, eno za 'posilstvo' 133MHz oziroma 166MHz FSB, da se predstavi kot 166MHz oziroma/in pa kot 200MHz.

ASRock K7S8X sem dobil pri Pelugi. Cena: 28,6€. I rule 0:)
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

JIM22 ::

Te nf7 plate so mi mal čudne. Sem danes probal kako gre kaj samo en ram v čisto zadnjem slotu. In ugotovitev: NITI 200FSB. Pri 200 fsb mi v 3dmarku kmalu ven vrže. Povečal sem nap. na NB na 2,25V in nič ne pomaga. Tako, da sem ugotovil, z enim ramom v prvem slotu gre 242fsb, z dvema v single 230fsb(mogoče 232), v zadnjem pa niti 200. Bo treba DFI plato kupit. Isto se mi je dogajalo pri stari plati (nf7). Zdaj (nf7-sl).;((
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje DFI INFINITY (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
875097 (2984) Flamer
»

L12 mod

Oddelek: Navijanje
211869 (1170) DimmniBurek
»

Navijanje Duron-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
503784 (2879) celada
»

DFI Infinity že pri nas? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
753539 (2534) Tilen
»

Nihanje FSB-ja

Oddelek: Navijanje
241295 (1008) Dr_M

Več podobnih tem