» »

Najboljš Ohišje za modifikacije

Najboljš Ohišje za modifikacije

zizi ::

Katero ohišje bi blo najbolš za modifikacije( zraven povejte še na kteri strani je pa kolk $$$ je)
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

Dami ::

Jst nism nobenga takega ob katerem bi mi sapo vzel najdu, zato ga bom rajš kr sam nardil...pa še cenej me bo pršl.:D

Nemelk ::

made in "domača hišaTM":)
Nemelk ™

zizi ::

Jst sem tut razmislu o tem sam sem še prej preveru če poznate vi kerga pametnega ker ga ne ga bom pa sam naredu:D
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

Binji ::

Kasn nasvet kaku ga sam nardis?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

OZZY ::

Najboljši je tisti, ki ga narediš sam, saj veš zočno koliko velikega rabiš. Ker tisti, ki ga kupiš je vedno premajhen. Vsaj jaz sem to ugotovil, zato bom med poletnimi počitnicami delal na ohišju iz pleksija.
Go with the flow.

Tomi ::

Binji: odvisno, kaj hoces. Lahko naredis nekaj podobnega kot mojster Teskan, ce imas cas in voljo. Lahko pa se igras malo s pleksijem, vendar je dokaj drago, pa se moraj biti zelo natancen.. Lahko pa poskusis malo kombinirati materiale. To pa da ponavadi zelo lep ucinek..
metrodusa.blogspot.com

Huey P ::

Ej, ne bi bila fora če bi nekdo naredil ohije iz pleksija, pa bi noter nekak naredu akvarij po celem ohišju... Pa bi ribe plavale :D:D

..::DOOM III: The Legacy::..

Nemelk ::

ja huey in potem naviješ proc, in si lepo skuhaš ribe:D:))
Nemelk ™

SkIDiver ::

Mate kake ideje kako nardit sprednjo stran pr homemade ohišju.

HEKO ::

Ya malo domišlije, pa praktičnosti!

zadno del od kakega starega ohišja gor prišravšaš, pa podnžje za mamaplato tid..pa nosilce za diskovje & stuff...

Spresaj pa mora bit lepo! Kakšni vrtljivi potenciometri z modrimi LED diodicami za vent....pa kakšne ql pobarvan vent odspodi....glej te po netu...modoficirana ohišja...
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno hlajen Radeon 8500 LE

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161302 (946) EX-B
»

Home made ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352085 (1603) sekundek
»

Plexi steklo

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
266769 (4537) IR Babun
»

stekleno ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141019 (801) kayot
»

vgradnja pumpe

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191435 (1249) Boeing

Več podobnih tem