» »

Kondenzacija?

Kondenzacija?

Daedalus ::

No, ker se spravlam sestavljt vodno hlajenje, me zanima, kako je s kondenzacijo pri tem. Za začetek ne nameravam uporabiti peltiera, ker samo malo poskušam, kak deluje hlajenje samo z vodnim blokom. Kako hudo in kako preprečiti?:8)
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Hepan ::

Kondenzacije je zaradi nizkih temperatur zelo nadlezna...najbolje je da z peno ki je podobna armaflexu ( potapljaški obleki ), obložiš vse občutljive dele...iz te pene izrezes kose ki se prilegajo procesorju in okoliskim cipom...na netu mas kar nekaj strani ki se ukvarjajo s to problematiko...tudi tukaj je bil ze lepo in na siroko obrazložen postopek izolacije....

OZZY ::

Uporabi kombinacijo pene od podloge za misško in pa silikona. Je enostavno in učinkovito. Tako sem tud jaz naredu.
Go with the flow.

HEKO ::

Ya, kondenzacija je kr problem, posebej pri močnih peltierjih ( več od 100 W...). Ya najbolše je, da kupiš še kako podlogo za miško, in it nje izrežeš kose, in jih zletpiš okoli proce s silikonom, ali sekundim lepilom...VSE MORA BIT ZADELANO!...malo zarmisli, kr je kr nekaj rešitev...poglej na tuje page o watercoolingu......je polno tega (včasih je bil frostyfox, pa so ga pras*i ukinli..:))
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Pretorijanec ::

Sej če ne boš meu peltierja pol ni frke. Drgač pa morš use, amapk res use zaščitt. S tem mislm tut luknce znotraj Socketa pa zadnjo stran plate,... USE!

Daedalus ::

Ja sem že razmišljal o tem-če si bom nabavo peltijerja,bom uporabo eno kilo pene, pa eno tubo silikonca, pa bi moglo bit.>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

HEKO ::

Ya...ti samo vse skup zlepi v veli kuglo..pa bo :)) Drgač pa poglej (prvč) ko boš mel 2h comp prižgan, če je kje kaj vode....!

polno uspeha..
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Pretorijanec ::

To ni glih pametna ideja (zgoraj). Ker kondenz se ti bo nabrau šele po dveh, treh tedni al več. Zato bi jst raj meu preventivo in biu siguren in ne nonstop probavu če je suho.

Daedalus ::

Mislim, da bom naredil naki podobnega kot teskan, ker imam slot1 plato pa celerona v slotketu. Tud če bom nabavo novega celerona, bom itak rabo slotket (valda drugega:)), tak da mislim, da bi to moglo bit. Aja, a ve kdo za kakega C2 533Mhz. Moja plata na VIA 6199 čipsetu podpira samo 8x množilnik:(:(:(;(;(
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izolacija -antikondenz-

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352062 (1581) Opkow
»

Pelt 75W

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181566 (1395) morphling1
»

Kondenzacija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61091 (972) TESKAn
»

Moja kišta:)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
452040 (1432) kayot
»

Vodno hlajenje s peltierjem

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181570 (1379) Charls

Več podobnih tem