» »

Zagonska disketa- Kje?

Zagonska disketa- Kje?

kalcek16 ::

Nujno rabim zagonsko disketo,a se jo da kj na netu dobit. Sj bi si jo sam naredu pa imam windovs xp

Vesoljc ::

Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

alkoo ::

http://www.bootdisk.com/

google ti to izpiše NA PRVEM MESTU!

Koci ::

V win xp jo narediš tako, da greš tam da boš kao formatiral disketo, potem pa izbereš opcijo make ms-dos boot disk
Panta rei!!

Edelweiss ::

Vam je lahko,kaj pa nekateri ki nimamo več disketnikov v svojih Compih ampak namesto diskete JetFlash-e.No samo se človek navadi.Pogrešal sem disketo ko sem si hotel na novi Comp naložit Win 98 8-O pa so mi prijatli rekli,da na 3.0 GHz gre še samo XP.In tako sem naredil.

boych ::

zakaj pa na 3.0 Ghz nebi šli WIN 98???????

Kdo ti je to rekel???

Edelweiss ::

Boych, nisi razumel kaj sem hotel povedati zato bom še enkrat obširneje razložil.
Na starem 800 MHz računalniku sem imel Win 98.
Tako sem se zaljubil in bil zadovoljen z njimi,da sem prijateljem pravil,da jih ne bi zamenjal za nobene druge Winse.
In prišel je čas,da tud jaz menjam računalnik saj mi ta za igranje streljank ni več zadostoval.Šel sem v trgovino ter kupil takrat naj stroj 3 GHz Multi DVD pekač ...... itd (samo škatla 198.000 sit) !
In ko sem povedal kolegom,da si bom namestil Win 98, so se mi smejali in mi rekli,da se mi bodo kokoši smejale in da novi računalniki bolje delajo pod okoljem XP.

Tako da vidiš,da ni sploh bilo govora,da Windowsi ne bi šli na računalnik.
Lahko bi si naložil če bi hotel Win95 .

Prej sem pač bil navajen na zagonsko disketo,sedaj pač tega več ni.Plus tega pa že serijsko nimam vgrajenega disketnika,ampak JetFlash.

Razmeš Boych ??8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Windows][XP] Format diska in namestitev

Oddelek: Operacijski sistemi
103133 (2942) slowie
»

Formatiranje plz plz nej en pomaga nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
91026 (853) ql000
»

Brisanje Win XP

Oddelek: Operacijski sistemi
101065 (897) ddeben
»

Ali je crknu disk???

Oddelek: Pomoč in nasveti
13810 (749) sinko999
»

Postavitev sistema

Oddelek: Pomoč in nasveti
452281 (1652) BlackHole

Več podobnih tem