» »

Brisanje Win XP

Brisanje Win XP

Mr. ::

Zanima me kako bi lahko formatiral disk.Sedaj imam gor Win XP ,potem pa bi naložil Win98.Od Win XP nimam CD-ja .Poskusil sem tudi s zagonsko disketo ,pa mi napiše: Bad file name.

karafeka ::

Tule imaš stran za botat sistem, boot disks. Dol si potegni tisto za win98 (eno pač). Zda bi moralo delovati.

ddeben ::

Ti lepo naredi zagonsko disketo od win98, te jo daj v disketnik-resertiraj racunalnik, pol pa tak moras vedet kako se postopek nadaljuje... pac tisti format c: /s /u :D

Mr. ::

Tud od win98 sem probal pa neče.Bom še enkrat probal.Ali obstaja kakšen program ki spremeni NTFS v FAT32 ?

go_kyu ::

Partiton Magic
Life is life...

Duhec ::

Mr. , najprej z FDISK-om izbriši NON-DOS particijo in skreiraj novo . Restartaj in nato šele Format c:/s

Aspirinix ::

Jup, poslušaj Duhca. DOS ne ve kaj je NTFS in ne more direkt iti formatirat, če pa je zanj tista particija nevidna. Obstaja pa verzija DOSa, ki pozna tudi NTFS. Pred par dnevi je nekje tle bila omenjena. Mal poišči.

|CyGNUS-x ::

Nared tako kot ti je ze prej eden rekel: Uporabi partition magic. Lahko si nardiš vsega boga... Lahk si tud Linux particijo nardiš..



Lp
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

root987 ::

NTFSDOS se imenuje če se prav spomnim...Nisem pa preizkusil.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Mr. ::

S Partition magic 7 sem poskusil vendar mi ni spremenilo NTFS v FAT32 .Kam pa denem NTFSDOS , a na zagonsko disketo? Kaj pa zagonska disketa od Win2000?

ddeben ::

Nevem zaka grete vi folk vse to tk zakomplicirat =fat32 v ntfs ...;( zdej v Fdisk-u, ki je tudi na win98 zagonski disketi vkljucen lahk brises oz delas non disk particije al pa kr navadne particije! U glavnem vse...8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

winxp čez linux

Oddelek: Operacijski sistemi
101134 (1048) multiscan
»

trdi disk hitachi

Oddelek: Strojna oprema
282000 (1635) kerrigh
»

Čudn problem pri inštalaciji XP professional windowsow

Oddelek: Operacijski sistemi
443034 (2272) xpozed
»

Nujno! Problemi z zagonom windowsov xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
5874 (809) Duhec
»

W2K clean install help!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131957 (1820) andrej

Več podobnih tem