» »

OC C500

OC C500

levak ::

Imam Intel Celeron 500 in bi ga navil mal... do kolk bi slo?
Kolk nej dam Bus clock pa faktor pa voltazo.. Plata je Abit vt6x4 Apollo 133A pomoje da je tko.. Aja konverter iz socket 1 v slot 1 je neznane firme.. ma pa gor jumper za stimat bus clock.. moznosti sta 66 in 100MHz... a bi me ta konverter motil pri navinanju
Matej alias LeVaK@IRCnet

alien-w ::

ja probi mal. Pejt u bios, pa dej na 112Mhz FSBja, pa voltazo pust pr mer, ce ne bo delal zvisi voltazo za 0.1V
Najprej poglej kasn ram mas, ker ce je 100MHZ, pol rajs ne navijat. poskrbi za ksno hlajenje.

MoDeR ::

No iz lastnih izkušenj ti povem da če si mel srečo ti bo procesor z zračnim hlajenjem šel največ na 630 kar je več je potrebno ali vodno ali peltirjevo hlajenje. Svoja celerona v tandemu trenutno lavfam na 630 pri 41 stopinjah (full load) in pa voltažo 2.1V. Če si mel srečno roko ti bo procesor hvaležno mlel pri FSB 83.
Lp,
<br>
MoDeR

alien-w ::

uff shit sm cist zaje*** sem mislu, da mas p3!! sorry. se pa strinjam pol zdej z modrim ja.;((

andro ::

Jaz mam na 75 FSB dela tudi na 83. Samo moraš met precej dobro hlajenje.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

V-i-p ::

ja, ja, sej so fantje čist prav povedal, jst sem c500 na isti plati kot ti spravil stabilno na največ 75fsb, dela tud na 83, ampak ne stabilno, poleg tega da je gorb gor in zbrušen. Tud alien-w je mojga sprobu pa ni šlo. tko da... če si mel srečo bo šlo če ne pa največ do 563.

Lp! V.i.p.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

bbobst ::

Sem zasledu da je C366 zelo dober za navijat.Men gre na BH6,z zbrušenim orbom in procesorjem in voltažo 2,1V največ na 412 (75) pa še pri tem večkrat napake javlja.Če dam na 83 pa disk zbluzi.
Bral se,da je lahko za disk frekvenca že prevelika(SEAGATE).
Ali bi kej pomagal,če bi dal AGP/PCI na 2/3,zdej mam na 1/1?
Še nekej - Ali je boljše da inštaliraš sistem na defaultu in pol naviješ ,al da naviješ preden inštaliraš.

Loki ::

Mal si se zajebal.
Disk frekvenca nima veze (v resnic kej tacga sploh ne obstaja), ampak je prevelika PCI/ AGP frekvenca.
Pomagal bo, ampak ne velik.

Probej vseeno.8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Celeron 500 - kako na 83 MHz?

Oddelek: Navijanje
141370 (1147) Jaxx
»

FSB ne gre cez 83

Oddelek: Navijanje
201411 (1150) migič
»

navijanje celerona 700 Mhz

Oddelek: Navijanje
411813 (1278) sheep
»

A je to DOSEZEK??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1245969 (4454) msmiha
»

Abit BH6

Oddelek: Strojna oprema
231648 (1400) Loki

Več podobnih tem