» »

AOE 2 NADALJEVANJE CRACK

AOE 2 NADALJEVANJE CRACK

Klemenn ::

Evo tako je. Mam na novo posnete winse in ostalo (win me). Pa mam aoe 2 in aoe 2 nadaljevanje. Pa mi pr aoe 2 crack dela. Pr aoe2 nadaljevanje pa ne. Zanimajo me tri stvari: Zakaj ne, kje se dobi drug krek - najraje kakšnek program ki sprogramira crack , al pa sam crack, kakm točno se mora crack za aoe nadaljevanje posnet. Pa oba špila morata bit v isti mapi ane?

lordgreg ::

erm.. meni se zdi, da veliko ljudi ne pozna dovolj iskalnikov.. za takšne zadeve pa ste pravi BUZIji nekateri!

google.com
astalavista.box.sk

me zanima, če boš vedel kaj to sploh je

matic ::

Pa kaj sploh to dela tle!!?? Ma pejt to pisat v forum za igre.. drugac pa ce si tok nespo... bog ti pomagi! Vcasih je treba tut kej prebrat! Odpri kksn un nfo in ostale file in mal preber kaj pise.. 8-O

ChiefThunder ::

pizda, pa kva se tolk razburjate za brezveze, če en neki vpraša. Pejd probat na http://megagames.com/
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Klemenn ::

Pa sej ma prov. Sem glih kar dubu tu pa ne mi rečt, da ne znam cracka presnet, ker tist ker tega na zna tistga niti na slo-techu ni. Zato mi ne težit, okej. Pač sem zgrešu temo no prov. Ste že sploh vsi trije že igral oba špila?

ChiefThunder ::

jz sem jih
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

zile ::

Ja oba špila sem igral in jih še, ker sta najboljši strategiji poleg starcrafta. Crack od AOE2_TC (dodatek) morš presnet v dir AOE_tc. Če ti pa ne dela tvoj, ti ga pa lahko pošljem jest.

Klemenn ::

Pošlji na school_boy60@hotmail.comschool_boy60@hotmail.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Milimiterski papir, narisan, da ga jz samo sprintam

Oddelek: Programska oprema
154067 (3731) snow
»

Bi se radi rešili banerjev, pop-upov, spyware cookijev etc. za vedno?

Oddelek: Omrežja in internet
121203 (896) Klemenn
»

Kaj pa Starcraft?

Oddelek: Igre
252072 (1900) MArko
»

win me podpora za ms dos

Oddelek: Programska oprema
131023 (919) Klemenn
»

Ker program, najboljši,najuporabnejši za peko CD-jev

Oddelek: Programska oprema
476969 (6156) Klemenn

Več podobnih tem