» »

Canon in upload na Flash card

Canon in upload na Flash card

LojzePek ::

Ma kdo kako idejo kak se da uplodat(slike ali pa po možnosti karkoli) na flash kartico, sem probaval v explorerju in pa v nekem posebnem programu, ki sem ga dobil polek fotkiča pa mi nekak ni uspelo.

Matko ::

Sicer nisi povedal, kaksnega Canona imas,
a ta nasver velja za vse: kupi citalec na USB,
pa ti bo takoj lazje

lp

PS: "EPP" ravno prodajam en univerzalni citalec
na USB info: matko.x@€email.si "/EPP"

LojzePek ::

Ja, pardon gre za Canon A60. Pa ne mislim čitalca kupovat, more nekak it prek USB, ker na nikonu sem videl da gre kamot devat gor stvari.

krneki ::

Pri meni je Canon S50 alergičen na uploadanje česarkoli razen .jpg...niti njegovih filmov ne morem nazaj gor spraviti.

ali3n ::

ne vem če bo šlo brez čitalca; jaz sem dajal gor že zipe in ostalo šaro (vse prek čitalca) - enostavno skopiraš; žal Canon ne zazna CFja kot disk...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Sami ::

Nujno rabiš čitalec, jaz imam Canon A70 in tudi ne gre, s čitalcem je pa čist simpl. Moj frend ima pa Nikona 4300 in brez USB čitalca tud ne gre.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

LojzePek ::

Sam tolko da povem, da se da uplodati na kartico brez dodatne opreme. S priloženim programom Zoom browser EX. Malce češko je naret ampak važno da dela.

ali3n ::

aha.. no, pa spet neki več vem; čeprav priznam, da canonovega programja nimam inštaliranega...:8)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

l-note ::

Preko unega programa lahko nalagaš samo slike pa še teh ponavadi ne zazna (unknown format napiše na LCDju) in sprejme le svoje, originalne (nič resize-ane ali dodatno skompresirane.
Ravno zato sem tudi sam kupil čitalec kartic za 3 jurje in s kartico lahko delam kakor z diskom. Pa še ko recimo poslikam celo kartico slik in filmčkov (256MB) gre "download" fotk in filmčkov preko čitalca MNOGO hitreje kakor preko fotiča. Res pa je, da v večini primerov (ko poslikamo le nekaj posnetkov) hitreje, da jih prenesemo kar preko kabla. Namreč več časa porabiš za jemanje kartice iz digitalca in "vštekavanje" v čitalec.:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: l-note ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SD kartica čuden problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
82949 (2817) kixs
»

Reševanje slik s formatirane SD kartice.

Oddelek: Pomoč in nasveti
112965 (2785) X-Hair
»

Pomoč! Izbrisal sem filmček z digitalca!

Oddelek: Zvok in slika
161774 (1456) baron21
»

USB v WinXp

Oddelek: Operacijski sistemi
9888 (782) ToniT
»

Izgubljeni podatki na (foto) spominski kartici

Oddelek: Pomoč in nasveti
154250 (3961) sneguljka1

Več podobnih tem