» »

Temperatura

Temperatura

Viper Neo ::

Kolk nej bi bla normalna temperatura Durona800, katera je kritična in katera je najboljša (a je 60 stopinj preveč????, navit samo na 880):\
How is your faith these day's ?

ChiefThunder ::

AMD-ji zdržijo do 90 stopinj. Optimalna temperatura naj bi bila tam okoli 50 stopinj. Kakšno hlajenje imaš?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Viper Neo ::

Moja tempreratura je 59 stopinj. Mam pa golden orba., če ga kej navijem je takoj na 63 stopinjah.
How is your faith these day's ?

MaX ::

Kaj?? Moj duron 700 ma z volcano 2 temperaturo max 35 stopinj, ko sem zmontiru gor se 5 ventov, je blo pa max 27 stopinj, sam je še nenavit...

A ma kdo kakšne izkušnje, kok se temp spremeni, če ga navijem na 1GHz?? Seveda, če bo sploh šou tuk>:D

krucymucy ::

Men dela D700@943 na najvec 41°C- ce je v sobi vroce! Drgac pa (ildanje okol 38°C)
Je pa zlo odvisn od sile s koliksno pritiska cooler na proc ( men se je Corb zlo raztegnu, pa sem ga mal bl skup dal- lih tok da sem ga namestu pa se temp. pzna za okol 15°C)
Zanimivo amoak je res!!!8-O
Aja! 41 ma ce igram DEUS EX, ki naj bi bla za proc ornk hud spil!

Paramedic ::

Moj D700 podhranjen na 1.475 V ima temp. 47-49 v idlanju. ma pa gor chrome orba z conradovo pasto. na začetku (prvi mesec ko sem jo gor dal) je bla temp 42. Mam pa zraven še 3 vente (2+napajalnik). navit gre tut čez 60 stopinj!
End transmission.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hlajenje Thunderbirda 1000

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131109 (862) Hux
»

Kako vroč je vaš CPU ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
411835 (1335) abcde7
»

Malo vroče???

Oddelek: Pomoč in nasveti
12887 (695) AirPenny
»

Nov rekord... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
503565 (2496) kayot
»

Temperatura Tbirda

Oddelek: Pomoč in nasveti
221603 (1393) VASkO

Več podobnih tem