» »

Avto pc

Avto pc

flisko ::

Pravkar sem končal projekt ,in sicer v avto sem vgradil PC ter 7 colski touch screen.Največ problemov mi je naredil napajalnik ,ki je domače izdelave in je super,namreč ko vžigam avtomobil računalnik dela skoz in se ne izklopi.Če koga kaj zanima in bi rad sam kej nardil ,me lahko kontaktira in vam bom pomagu.Zadeva pa res rula.Imam dvd,divx,mp3 ter navigacijo ki dela tudi v Sloveniji.Je pa še enk kup drugih stvari ki jih lahko gor priključim in sicer naprimer lahko priključiš preko OBD2 gor računalnik od avta in ti kaže na PC-ju tudi vse podatke od mašine(temperatura,izpuh,brzina,potraba......). Če ma ker kašna vprašanja me lahko kontaktira ,lep pozdrav Bojan. :D moj mail

iskra ::

Vse lepo in prav! Zdaj pa še bistvo: SLIKCE :D >:D Pa še kaj nadrobneje opiši, kako si izdelal komplet zadevo ... Lahko bi spisal tudi članek za S-T!

rkb2 ::

flisko butni gor še kake električne sheme napajalnika če moreš, prosim ?

flisko ::

ko dobim dons digitalca,bom mal posliku.vse bo pa na www.flisko.com

Taras_Bulba ::

tud jaz bi shemo napajalca prosim.

DimmniBurek ::

Kolk pa si dau za touch screen?
There Is No Stronger Drug Than Reality

flisko ::

ekran sem kupil pri www.digitalww.com napajalnik imam pa tale,drugače pa najdete vse stvari na tem forumu.Lep pozdrav in obilo zabave pri sestavljanju carputerja.Aja še to,material za napajalnik so mi pa zrihtal tukaj.

nikonezna ::

tooo..uuh...to si bom tudi jaz naredu...sam avto si še morem kupit:D ....mm...komaj čakam
brez podpisa

flisko ::

TUKAJ lahko vidite ,kak izgleda zadeva.:D :D :D :D :D :D

boštjan ::

zelo dobro zgleda,upam samo,da je za varnost poskrbljeno,da ne bo prišlo do neljubih dogodkov

mazy ::

kulk te je tole vseskupi pršlo koštat??

flipflop ::

Super zgleda,pa upam da ti ga ne bo kdo pljunu ven.

P.S. Zanimive filme si predvajal0:)

Jebiveter ::

Zanimivo! Zelo zanimivo! Kolk te je pa prislo kostat? Ker jest ravno delam nacrt za en MP3 player pa ne bi skodlo ce bi lahko se kaj drugega pocel...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

flisko ::

takle je blo,monitor je bil 230$(okoli 43000),osnovno ploščo mam via epia M10000 ki pride okoli 32000 tisoč,uporabil sem 120GB hgst 7200obratov (okoli 20000 sit)potem sem dal not 256mb ram ddr 400,sam napajlnik me je pa koštal 20000 sit,GPS 25000,miška 10000,kabli so bli okoli 3000,to je to.Ja filmi pa morjo bit taki,boste videli kako ljudje gledajo na semaforju ko slišijo čudne zvoke :)) :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flisko ()

mazy ::

miška 10000? ka je to zaen miš?

flisko ::

logitech optical wireless trackball

mazy ::

aja sam zaka pa tak dobr miš nucaš met v avtu?

T0RN4D0 ::

mal drago mogoče... :\ :\


no ja, pa k nimam avta (nitit izpita) se mi ni za bat.:D



ps: flisko, check PM ;)
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T0RN4D0 ()

antonija ::

To bo super pasal v repliko AC Cobre ko jo bom su delat... Sam se tista malenkost od tolarjev mi manjka... Bo ze. Se par let pa bojo ze kaksni zmoglivejsi procesorji za v avto da se bo dal igrce spilat not in podobno.

Pa varno voznjo!>:D Sploh s takimi filmi:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Lio ::

miška 10000? ka je to zaen miš?



Pametno si je kupu trackbala, ker ni v avteku kake podlage da bi nevem kok lohk mišona okol furu.


Aja, pa če si že tok vložu c avto, si zrihti še en dobr alarm, da ne bo tko, kot se je že zgodil da so enmu slo-techarju avtek in comp not pajzlni

flisko ::

Hvala za opozorilo,sam sem doma na vasi,pa še avto imam blizu tak da ni kakih večjih problemov.Če pa bojo ukradl pa bomo itak jih najdli ker jih nima veliko to not vgrajeno.:D

Nejc Pintar ::

ce si ze tok financirou dj se en gps oddajnik notr pa loh avto skos sledis doma:D

Lio ::

dobra ideja glede oddajika.


Jah, na vasi te že ne bojo okradli, ampak kje v mestu, sploh pred kakim zloglasnim kolosejom. Sploh pa če ti odnesejo comp in monitor,....(pač vse kr ni prbito) ne boš več nikol vidu teh stvari.


Njbl zihr je dam maš enga uber zdresiranga pitbulla not, maš lohk tud odklenena vrata:D

premak ::

Kakšen software pa si uporabil?

Bevcan ::

Hvala za opozorilo,sam sem doma na vasi,pa še avto imam blizu tak da ni kakih večjih problemov.Če pa bojo ukradl pa bomo itak jih najdli ker jih nima veliko to not vgrajeno.:D

LOL na vasi so zadnjič ukradli Ferarija. Tudi ferarija nima dosti ljudi, je malo večji kot en komp+lcd, malo dražji pa ga še vedno niso našli. Če ti bodo sunl se poslovi, zihr ne bodo najdl.

Aja pa gdaj si ti to naredu, k jest sm točno te slike vidu že kako leto nazaj na enem forumu objavljene.

Pardon sm šele zdele vidu da je tema že eno leto stara.
Govoril sem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bevcan ()

Dr_M ::

sej ce dobr pogledas datum, lohk vids.da je ta tema stara ze dobro leto.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Damjan Jagar ::

ja pa gdaj si ti to naredu, k jest sm točno te slike vidu že kako leto nazaj na enem forumu objavljene.

Res je tole že malo staro, videl sem pa zadevo (iste slike) na www.avtomobilizem.com.
http://jagar.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se da zamenjat "odtrgan" ram na grafični kartici? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
584774 (3209) flisko
»

ASUS ali ABIT X800Pro

Oddelek: Kaj kupiti
271430 (953) flisko
»

jutri grem v pelugo po X800pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
563685 (2338) DjTonic
»

VIA EPIA mamaplata

Oddelek: Strojna oprema
131184 (988) pirpy
»

Jedro na 9800

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
12950 (788) VASkO

Več podobnih tem