» »

jutri grem v pelugo po X800pro

jutri grem v pelugo po X800pro

«
1
2

flisko ::

če hoče keri zraven po grafo,lahko gre zraven mene.Poleg obiska peluge grem še na pečeno piško,ki je zelo dobra,pa še pivo se bo prileglo. bojan@flisko.com

MEDENA ::

JAO pa ja ne boš dajal 100K za grafo ? 8-O

Jaffa ::

Ne, za piško pa... :-)
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

miha25 ::

Jest grem pa jutr po Hondo TypeR potem pa še po Vapochill

Raziel ::

Jaz bi tudi to mel :))
Saj jaz si pa grem drugi mesec iskat :D

Imel pa bi eno prašanje jaz hodim vedno v Birg, göesta, za silo tudi v mediamarktu pogledam samo kje pa je peluga ?

flisko ::

Fantje,vi sploh ne veste kako dobra piška je gor.

DjTonic ::

Bokve kakšno piško ima flisko v mislih :P Na pir sem pa že šel gor, tam vzadi je nek center :D Kje pa ponavadi parkiraš? A plačaš na tistem parkirnem prostoru?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

MEDENA ::

12510 PowerColor X800PRO 256MB, Retail 419.00 ,-€ tole ?

no ja 100000 kje.....še vedno bolje kakor 120K pr nas :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MEDENA ()

OZZY ::

Jaz tako kartico dobim za 96k z stroški prevoza. Sam o tem kdaj drugič.

Ja pa še to...Tipo gre gor pa kartice sploh ni.....edin če si jo prej naroču :\
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

flisko ::

danes jih res ni,sem pa klicu gor ,pa jih jutri dobijo 30kosov.In sem si rezerviru eno.Bom juti še enkrat gor poklicu,da ne grem slučajno zastonj gor.

MEDENA ::

flisko: naredi sebi uslugo pa ne meč denar stran..vzemi si eno 9800PRO za 200€

sej vem misliš si "kdo si ti meni...sej je moj denar"....se strinjam...sam ne vidim smiselnost nakupa....

boš prvi v sloveniji s to grafo ?
boš imel več žensk ? joke :D
boš v lokalnem časopisu ?

edino kar boš je več boš igre nabijal.....okvara oči.....očala...strošek....LCD boljši strošek...itd

vzemi 9800PRO ...pa pejt raje na morje za uno razliko al pa kako super kurbo za 50000 SIT :D :P

JIM22 ::

HAHAHAHA

Ta z kurbo ti je dobra.:D:D:D
Digitalni marketing, nastop na spletu v naročnikovem imenu.

Vsi na FB pridružite se itVision :)

flisko ::

dobra grafa je še edino kar mi v moji mašini manjka,pa še 9800 sem mel prej pa sem se je mal naveliču.Na morje grem pa naslednji mesec.Jebi ga ,za kurbe pa ni časa.

Jux ::

če ni za kurbe časa, potem očitno ne veš kaj zamujaš. Definitivno R9800pro COMBO!
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

dwinxp ::

Za kurbe ni casa :D :D :D :D

Pa ja nisi peder :D :D :D :D :D kr se pa grafe tice mah hm ce nimas kam metat dnara ti jo privoscim.:\

flisko ::

kurbe stanejo,fajn punce so pa zastonj MUHAHAHAHAHA.

MEDENA ::

no ti kar meč 100000 SIT....samo si mi pa patetičen kako ceniš denar...eni delajo cel mesec za tak keš....

kajzer ::

No fantje, kam smo zašli. Vrnmo se raje k temi!;(( 8-)

ronaldo ::

ce ima denar naj si kupi, tudi jaz bi si ce bi imel denar. pa vsak bi si kupil ce bi mel denar, (razen tistih ki jim je zal dat se 100 tolarjev za eno kavo)

Corpse ::

MEDENA: sam tale je pa (sorri) sam res una verska k te učijo pri verouku da bodi skromen. a zj pa ce vecina ljudi dela za ta denar cel mesec si potem nekdo, ki je pač uspešen in bogat ne sme kupit avta za 20.000.000 & pa uzivat po svetu ali pa kupiti grafične (res primerjava avto ali grafična) za malo vec kot večina. lahko reces da mu ne priporočas nakupa ne smes pa kr rect kakšnem odnos ima do denarja ce kupi malo dražjo stvar kot jo večina. kaj pa ti ves kok ma on denarja ali pa kako ga je zaslužil. ce si mu pa FOuš Polž je to tvoj problem in obdrži to zase.



p.s. če se boš oziral na večino bos ostal pri večini.

flisko ::

kartica ži dela v mašini.Fajn dela.To je vse kar imam zenkrat za povedat.

kajzer ::

Kaj pa kaki benchi?? A si jo probu kej navit?

MEDENA ::

fouš ? LOL boli me k**** za njega...sej bo itak jokal čez 6 mesecov da mu dela počasi bo hitel kupit X50000

flisko ::

ja,mogoče bom še prej kupu X500000,ker mam dosti denarja.MUHAHAHAHAHAHA

Oblivion ::

Ker vem, kako zgleda zasluzit fajn denarce in se res nebi sekiral dat tolko za graficno, ce bi le potem uzival kolikor se da, tudi mene zanima kako ti dela ta graficna. Ce imas kaj casa nrdi kaksen bench, ker me zanima. Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oblivion ()

MEDENA ::

flisko če si ti 34 let star sem jaz papež.

kajzer ::

MEDENA, nehi že brezvezne poste nabijat po vseh temah!!

Flisko, probi kak bench nardit pa ga pastej gor, ker nas zanimajo rezultati! :))

killah bee ::

:D :D :D :D ta je pa že res huda,da je en folk tolk FOUŠ>:D , pa ti reče kaj ti bo
MECA kup raj YUGIČA sej se isto na morje prpeleš:D ,

jest ti jo pa prov PRVOŠČIM in priznam da ti malo zavidam,ker bi jo jaz tudi RAD imel>:D

želim ti čim več nabijanja iger in benčov,pa hudo ti bo delu doom3 in hl2 in ostale-
TO MI DELI:D
Abit NF7,T-bred1700+@2400+(10x200),512MB,hercules 9800@9800pro 385/695

killah bee ::

Še neki - Vsi vsega ne mormo met - ANE:D :))
Abit NF7,T-bred1700+@2400+(10x200),512MB,hercules 9800@9800pro 385/695

killah bee ::

Pol se nebi tolk pič.il, pa bi mu rekel to HUDO stari:D

še neki- kaj pa če ima tip 500k plače in ga res boli k. za dnar,če bi bil ti na takem mestu

kaj bi šparu z dnarjem k ne veš kam z njim>:D
Abit NF7,T-bred1700+@2400+(10x200),512MB,hercules 9800@9800pro 385/695

MEDENA ::

še tok bolj....uči se šparat pr bogatih.......

racionalnost - te besede očigledno pozna...

to je ista fora...wow lej nov model mercedesa.....samo 20 milionov...moram ga met da bom frajer pred sovrstniki...

wow 8-O mislim noro....get the point ?

denar se da plemenitit tudi drugače ne z metanjem 100K tako za fucking grafično....;((

keko ::

Če še nisi šol v pelugio bi se lahko kej zmenla.

LP

flipflop ::

Dej MEDENA kaj te BK kam un $$ deva, a ga maš ti kej manj zato al kaj? Nehi zdej o tem nabijat, pa nej raj kaj o grafi pove, bo bol pametno.

DjTonic ::

Čakamo teste in benchmarke pa povej koliko si jo maximalno navil :D >:D

PI ::

Flisko, a lahko na kratko razložiš, kako najlažje prit do peluge ? Pa obilo užitka z grafiko.
Hvala

Lp B

DjTonic ::

PI iz kot pa si? Kako najlažje? Ja kupiš si specialno karto od Graza ali pa si poleg pelješ enega, ki se spozna na graz :). V pelugo se še easy pride samo nazaj je malo bolj zajebano, včasih še en krog brezveze naredim :D

SleepLess ::

ja mater, meni grejo orenk na zivce taki posti kot si jih ti tukaj napisal MEDENA, saj clovek ma dnare, mogoce pa ne pa si je sparal pa si je zdaj kupil kartico. Dobro zanjega, ne pa da mu ti zdaj ti pravis blabla in te boli k**** za njega in pol se dalje nabijas nevem kaj. Jaz pa recem zakon, jaz bi jo tudi imel :). Aja pa cimprej benchi pa kaki voltmod naredi :), pa porocaj o rezulatith, in pa se nekaj povej kolko je ta zadeva vlka, ker fx6800 se mi zdi da je ogromna.

DjTonic ::

Velikost kartice ni pretirana in je nekako identična Radeonu 9800XT. Geforci so pa itak razred zase, saj je bila FX5950, kar občutno večja od mojega 9800XT. 6800 Ultra pa je tudio ena velika batina >:D

SleepLess ::

hehe, za geforce bos skoraj rabil eno posebno ohisje da ga bo drzalo noter :), ja saj ze 5900xt je bila taka batina in je bila krepko vecja od 9800pro-ja :)

flisko ::

na hitro,prejle sem dal gor bios od x800xt in nardil en bench na hiter in sem dobil 11100 točk 3dmark03.Kartica je ful hladna,tak da mislim da se fajn navija,igre tečejo super,navil sem zaenkrat sam ram,in to na 590MHZ -seveda sem dal gor tud hladilnike.Če vas pa yugo zanima si pa poglejte na www.flisko.com kak se vozi.Fajn se mejte ,se jutri kaj slišimo lep pozdrav Bojan do peluge sem uporabljal autoroute2001 ki ima karto graza z ulicami.Sej veste da sem si naredu PC za v avto ,tak da ni blo blema.Sem v prvem našu.če rabite pot do peluge ,vam pošljem autoroute file,ki va kaže pot do tja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flisko ()

DjTonic ::

Ko sem jaz šel prvič v pelugo sem imel s sabo karto Graza, prenosnik je na avtocesti crknil (Battery Low) :P

Flisko: Če imaš bios od XT-ja ni nič razlike v zmogljivosti, kajti še vedno imaš 12 cevovodov. Ne dela bios mod to hočem povedat, je treba dva mostička na R420 jedru povezat. Zdajle se mi ne da točno pisat, lahko pa pol pošlješ ZS ;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

flisko ::

tudi to sem že nardil.Sam mislim da neki ne dela prav.Lahko so tud driverji,ke rmi kaže R420 pa OVERDRIVE funkcija dela brez problemov.

DjTonic ::

Če imaš Sapphire X800Pro je precej možnosti, da ti bo šlo hardmodat v XT. Ene par takšnih posegov je že bilo zabeleženih. Naloži si ATI Tool pa boš točno videl kako je na stvari.

zile ::

flisko: s katerim procesorjem pa testiraš grafično ?

flisko ::

p4 2.6@3400 asus p4c800deluxe

zile ::

A si testiral s starimi catalyst diverji ali že z novimi 4.6 verzija?

DjTonic ::

Najverjetneje s starimi, ker novi so komaj par uric zunaj.

flisko ::

mam 4.6 beta

Boki_ ::

Yo, flisko. Super grafo si kupu, če se tok navija (a maš 2.0ns ram)!! Sam kok ti pa core gre? Na enmu testu je šla do 500/560. Se bojim, da bo po hardmodu šla manj, ampak boli te k****, boš meu vsaj 16 cevovodov. A mi loh poveš od kere firma je, pa kako je glasen vent?

LP, super navijaj
I'm back

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boki_ ()

flisko ::

trenutne frekvence so take z vklopljenim overdrivom in sicer core 546mhz ter ram 573mhz,kartica je pa powercolor ,zraven sem še dobil lepo torbo,temperatura jedra je pa po enournem igranju zrasla na 33stopinj.Aja gor sem privil vodni blok,kasneje ko bom mel čas še pa nardim voltmod.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flisko ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VGA-FullCover (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
845181 (3435) MEDENA
»

Novi rekordi oziroma navijanje daleč pod lediščem

Oddelek: Navijanje
231600 (1186) Golden eye
»

ali754 ali 939

Oddelek: Strojna oprema
311228 (920) Moonman
»

ATI vS nVidia

Oddelek: Strojna oprema
211679 (1163) Caligula
»

ASUS ali ABIT X800Pro

Oddelek: Kaj kupiti
271427 (950) flisko

Več podobnih tem