» »

ASUS ali ABIT X800Pro

ASUS ali ABIT X800Pro

Boki_ ::

Zanima me od kere firma se ga bolj splača.
ASUS ali ABIT.
Ne mi govort, da kej mečem denar stran, ker dobim eno izmed teh dveh skoraj zastonj!
I'm back
  • spremenil: Boki_ ()

boštjan ::

MALO SI TESTE POGLEJ KERA SE je dala bolje navijat.drugač pa je vseeno

profii ::

a lahko kj zrihtaš mal cenej?

MEDENA ::

jado.....imaš 9800xt lol.....kaj imate eni preveč denarja/časa se s tem ubadat :P

ČIP 008 ::

Tu ni dileme prava firma je ABIT.

kajzer ::

Med tole ASUSko ali ABITko v ceni ni dosti razlike v primerjavi z ASUSovim 9800XT. Kakih par jurjev pa že daš. Zato nevem MEDENA nehi že enkrat bluzit da ne veš od kot tipom dnar, itak je to njihova stvar in ne tvoja! Drugač je pa praktično vseen katero vzameš. Če si mel do zdej ASUSko pač uzem ASUSko če ti je dobro služla. :D Pa prijetno nabijanje igrc in velk dobrih rezultatov v Bencih. Aja, pa upam da se ti bo dala odklent (brez artefaktov) na 16 cevovodov. ;)

flisko ::

Jaz mam powercolor x800pro,pa zaenkrat še ni prave rešitve za 16pipeline.Sem probu par stvari,in ne dela zaenkrat.Mam pa tapravo jedro(gaXXXXX.1)ta da bo enkrat šlo.Kartica pa fajn dela ,pa navija tud,zaenkrat mam jedro na 550 pa ram na 575.Čakam tudi novega radclockerja.L.P. bojan

LittleDevil ::

flisko koliko si pa dal za radeona? Ali si ze kaj pognal 3dmark? >:D

LP

flisko ::

kupu sem ga v pelugi,in sem ga dobil za 400€ ter zraven še torbo ker je bil neki kao limited edition.Ja ,sem pognal 3dmark03 in dobil 11400točk z malo navito kartico.

MEDENA ::

dokazov pa nikjer flisko eh ? ;)

Death Knight ::

flisko: ce zrihtas se meni enega, ti dam pet jurjev na roko. Resno.

para! ::

Medena, brez zamere, ampak ti prav potrjuješ tisti rek o zavisti polnih Slovencih.

Res.

lp

:)
Death before dishonor!

Boki_ ::

Fora je v tem, da so v izbruhu review-ev testirali original ATI-jeve kartice.
I'm back

Boki_ ::

A mogoče vsaj kdo ve, kera bi mela sigurno gaXXXXX.1 jedro, da bi jo lah vsaj modal?
I'm back

DjTonic ::

Teh kartic je ogromno...Zdaj na pamet je težko povedati steppinge posameznih modelov. Ne bo ti škodilo, če malo pokukaš v to temo

flisko ::

Medena,dons dobiš dokaze za 3 dmark ,včeri nisem mel časa,ker sem bil cel dan na paintball tekmovanju.Mal počakte pa bodo podatki objavljeni na forumu .

Boki_ ::

GA8993.5
0416AA

G62744.1.W02
0411AA

GA8999.1
0416AA

GA9000.1
0416AA

GA9001.1
XXXXXX

GA8999.1
0411AA

To so stepingi, s katerimi se je dala modati. Ko jo dobim bom probal narediti kar največ, kar znam in zmorem.
I'm back

LittleDevil ::

Ali se da dobiti že X800 XT? :) Kakšen link od trgovine?

LP

Death Knight ::

FLISKO, meni se nisi odgovoril. Vprasanje sem ti zastavil par postov visje.

Sovy ::

Asus vs Abit? Abit. če so tako dobri pri tem ko pri osnovnih ploščah, pol pa sploh :)>:D

kajzer ::

Asus vs Abit? Abit. če so tako dobri pri tem ko pri osnovnih ploščah, pol pa sploh :)


Tako kot npr. pri AN7 ? :\ ko vzadi kable kr na roko zraven spajkajo (če se prav spolnem)?

Vseeno je, vendar bi se js raje odloču za ASUSko, ko že ma kr neki izkušenj na področju grafičnih. :D

DjTonic ::

Ne mešati izdelavo plat z grafičnimi karticami. Abitovi Radeoni se sedeč po mnenjih drugih uporabnikov kar dobro navijajo, tako, da bi se splačalo kupiti kakšnega še posebaj, če je cenejši od Asusa.

Boki_ ::

Dobil sem ponudbo še za sapphire, tako da bom vzel kar Sapphire, ker so se dale tut nekatere modat.
I'm back

flisko ::

blink pošlji mi mail

Death Knight ::

flisko: tale link ne dela:|

flisko ::

bojan@flisko.com

MEDENA ::

flisko nekaj zate

http://www.digit-life.com/articles2/rad...

sej maš POWERCOLOR X800PRO a ne ?

flisko ::

Ja točno powercolor mam ,hvala za link.Kartica pa res paše med jagode:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avto pc

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
262661 (1959) Damjan Jagar
»

Se zadnji popravki pri nakupu amd 3500

Oddelek: Kaj kupiti
301542 (1022) mahi
»

ATI vS nVidia

Oddelek: Strojna oprema
211680 (1164) Caligula
»

Se da zamenjat "odtrgan" ram na grafični kartici? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
584773 (3208) flisko
»

jutri grem v pelugo po X800pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
563684 (2337) DjTonic

Več podobnih tem