» »

Flashanje BIOS-a

Flashanje BIOS-a

iztok31 ::

Pozdravljeni vsi, ki si ogledujete moj članek, o neznanju flashiranja award biosa. [del nanašajoč se na naslov, ki ni več tako "gverilski" -OwcA]
Naj kar začnem in vam takoj povem da sem to stvar delal že 3 leta nazaj pa sem si zjebu sistem tko da me razumite, da imam strah pred tem zato vas prosim, da mi pomagate.
1. če ima kdo kakšen dober file z AWDflasham naj mi ga prosim pošlje na moj e-mail:
iztok.ebulj@siol.net
2. če kdo zna potek dela pri flashu seveda, naj mi prosim to dodobra razloži na forumu.
- kam
-zakaj
-kako
-kje
-kdaj
-ITD................

Sej vem da se boste majh smejal vsi skupaj, če vam omenim, da se množično ukvarjam s servisi PC-jev in vseh ostalih stvari, ki pašejo zraven, vendar se s strahom do flasha nikoli od takrat nisem več zajebavol S TEM po domač povedan.

HVALA VSEM ŽELJNIM DAJALCEM POMOČI 8-O

kajzer ::

Plata, model plate,... ??????

Najbolje da greš kar na njihovo spletno stran in tam pogledaš kaj in kako.

OmegaBlue ::

Seveda rabiš flash programček, in seveda bios, ki pa je za vsako plato drugačen ni "urniverzalnega" biosa. Povej kero plato hočeš flashat, ali pa pojdi na stran od proizvajalca in najdi bios za svojo plato.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

iztok31 ::

Plata je Abit kr7a Award bios Softmenu TM
Ne sej sem bil na strani www.biosupgrade.com pa ne zagrab k mors kao klicat dajte mi saj kakšno stran povedat pa potek dela

Bios ID:11/18/2002-VT8366A-8233-6A6LVA1AC-CX
Bios date:11/18/02
To je tist kar se nuca

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iztok31 ()

kajzer ::

Tule si downloadej programček, bios ti bo pa verjetno sam našel taprav za tvojo plato (seveda tanov). Poročej če se ti comp nebo pržgal! :D

boštjan ::

iztok31,kako se fleša bios za posamezno plato proizvajalca maš lepo vse napisano na domači strani proizvajalca plate

iztok31 ::

Hvala vsem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Award BIOS

Oddelek: Strojna oprema
162441 (1892) Riff
»

Socket 7 - maksimalna velikost diska

Oddelek: Strojna oprema
171707 (1450) Tomay
»

popravilo neuspešno posodobljenega bios-a NUJNO!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
253041 (2334) Dragi
»

nov bios

Oddelek: Navijanje
11992 (801) Sandi79
»

IBM deskstar 40GB - Bios Upgrade

Oddelek: Strojna oprema
131410 (1113) Sponka

Več podobnih tem